W siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie przedstawicieli finalistów wojewódzkiego Pucharu Polski, który 5 sierpnia rozegrany zostanie w Chrząstowicach. W jego trakcie omówiono kwestie organizacyjne spotkania Stal Brzeg – Polonia Nysa oraz wylosowano gospodarza zawodów, którym został klub z Brzegu.

Oba kluby zostały poinformowane o transmisji meczu oraz uzgodniono wszystkie istotne wytyczne związane z ochroną wobec Covid-19. Impreza finałowa będzie zamknięta. Ustalono, że wejście na obiekt będzie możliwe tylko i wyłącznie z biletem lub specjalnym zaproszeniem VIP. Wolnej sprzedaży biletów nie będzie. Specjalną pulę biletów na mecz otrzymają tylko uczestnicy finału i to oni zajmą się dystrybucją tych wejściówek.

Serdecznie zapraszamy na naszą oficjalna stronę na Facebook-u, gdzie przeprowadzimy relację na żywo z tego spotkania. Studio przedmeczowe rozpocznie się już o godzinie 17.30, a jego gospodarzem oraz głównym komentatorem całych zawodów będzie znany doskonale red. Donat Przybylski.

Piotr Nawrot, kierownik drużyny i Mariusz Firek, wiceprezes Stali oraz Łukasz Gadzina prezes i Marek Byrski, dyrektor sportowy Polonii Nysa.

Prezes Tomasz Garbowski i wiceprezes Waldemar Antkowiak w towarzystwie przedstawicieli obu finalistów.