Konferencje organizowane przez AP Champions są cenione przez całe środowisko piłkarskie, gromadzą dziennikarzy, profesorów i bardzo dużą grupę trenerów ze wszystkich województw. Są one jednymi z największych tego typu wydarzeń w całej Polsce a ich wartość merytoryczna i organizacyjna zachęca do uczestnictwa w kolejnych edycjach. W tym roku 18.02.2017r. na obiektach AWF w Katowicach będziemy mieli okazję wysłuchać m.in. prof. Daniel Memmert, który jest uważany jako największy autorytet w dziedzinie kreatywności w sporcie.

Dodatkowo konferencja będzie miała charakter warsztatowy gdzie swoje prelekcję przedstawią fachowcy takich firm jak: Spielverlagerung, Soccer Services Barcelona czy też Carolina Medical Center.

Co bardzo ważne ich wybór nie był przypadkowy ponieważ wszyscy to świetni specjaliści w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim edukatorzy, którzy mieli już okazję przekazywać swoją wiedzę na całym świecie.

Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Śląskiego Związku Piłki Nożnej, 18.02.2017r. na obiektach AWF w Katowicach.

Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem: www.tuzaczynasiefutbol.pl