8 czerwca br. doszło do spotkania najwyższych władz Opolskiego Związku Piłki Nożnej z Wojewodą Opolskim, Sławomirem Kłosowskim. Omówiono na nim tematy współpracy w ramach bezpieczeństwa na obiektach sportowych oraz rozwoju sportu na Opolszczyźnie i opolskiej piłki.

Delegację OZPN-u reprezentował prezes, Tomasz Garbowski oraz wiceprezesi – Marek Curyło i Waldemar Antkowiak. Na pamiątkę wizyty w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim, wojewoda otrzymał okolicznościową koszulkę kibica. – Ta z pewnością posłuży mi podczas kibicowania polskiej reprezentacji na Euro2020 – zadeklarował.

– Był to bardzo pożyteczne spotkanie. Okazją do wizyty była bardzo dobra, ponieważ panu wojewodzie złożyliśmy gratulacje z okazji nominacji. Zaprezentowaliśmy mu przede wszystkim zakres funkcjonowania naszego związku, czyli to, czym się zajmujemy na co dzień, jakie projekty realizujemy i jakie mamy plany. Liczymy na dobrą współpracę, szczególnie w temacie wspólnych akcji szkoleniowych – podsumował spotkanie prezes Garbowski.