Serdecznie zapraszamy na Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu im. Adw. Cyryla Metodego Ratajczaka, który odbędzie się w dniu 21 kwietnia, w Opolu, przy ul. Kowalskiej 2 (Hala KS Gwardia) – czytamy w korespondencji, która trafiła do naszego Związku.

Turniej piłkarski wpisuje się z harmonogram wydarzeń przygotowanych przez ORA w Opolu, w roku Jubileuszu 65-lecia Izby Adwokackiej w Opolu. Udział w turnieju zapowiedziały reprezentacje opolskich adwokatów i aplikantów adwokackich, sędziów, radców prawnych, prokuratorów, dziennikarzy, a także po raz pierwszy przedstawiciele Opolskiej Izby Weterynaryjnej oraz miłośnicy piłki nożnej z Izby Adwokackiej w Wrocławiu i Katowicach.

Uwaga! W imprezie zadebiutuje drużna Opolskiego Związku Piłki Nożnej, złożona z pracowników naszej Centrali przy Damrota! Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i już organizujemy przed turniejowe zgrupowanie, aby podszlifować zubożałą wskutek obowiązków służbowych formę.

Uroczyste rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 9.00, a jej zakończenie połączone z wręczeniem pucharów i dyplomów jej uczestnikom, na godz. 17.00. Dla wszystkich uczestników wydarzenia podczas trwania turnieju organizatorzy przygotowali poczęstunek, a po zakończonych zmaganiach sportowych, na tarasie hali Gwardii odbędzie się spotkanie przy grillu, dla piłkarzy i kibiców.

Zdjęcie: Trener koordynator kadr OZPN-u Filip Sikorski, powinien być w sobotę nie do zatrzymania.

fot. M. Szozda