Fot. Mirosław Szozda

Komisja Futsalu Opolskiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje zapisy do rozgrywek halowego Pucharu Polski w sezonie 2020/2021.

Zgodnie z Regulamin HPP w futsalu na szczeblu OZPN, w pierwszej fazie rozgrywek uczestniczyć będą zespoły 2 ligi futsalu grupy śląsko-opolskiej z województwa opolskiego oraz drużyny środowiskowe zainteresowane udziałem. Turniej HPP odbędzie się w połowie grudnia (szczegóły podamy po zamknięciu listy zgłoszeń).

Najlepsza drużyna eliminacji okręgowych uzyska awans do 1/32 finału Pucharu Polski, gdzie do rywalizacji przystąpią zespoły 1 ligi i Ekstraklasy Futsalu. Wpisowe dla zespołów 2 ligi za udział w HPP wynosi 200 zł, dla zespołów środowiskowych 150 zł.

Zespoły zainteresowane udziałem w Pucharze Polski mogą się zgłaszać do Komisji Futsalu OZPN drogą mailową na adres: futsal@opolskizpn.pl. Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu. Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji Pucharu Polski upływa 30 listopada 2020r.

Dodatkowych informacji udziela pan Michał Winsze (tel. 508263336), przewodniczący Komisji Futsalu Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

Zapraszamy serdecznie!