W sobotę 16 grudnia od godz. 9:00 (oficjalne otwarcie o godz. 10:00) w hali sportowej w Turawie odbędzie się  trzydziesty drugi turniej o puchar Przewodniczącego Kolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju wystąpią reprezentacje regionów wiodących Opolskiego KS tj. Opole, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle i Nysa w dwóch kategoriach wiekowych juniorów (do lat 35) i seniorów (pow. lat 35).

Powrócimy do tradycyjnej formy rozgrywania turniejów, który wyłoni Mistrza województwa opolskiego wśród sędziów w dwóch kategoriach. Dwie ostatnie edycje gościły drużyny z sąsiednich województw, które wspólnie z nami włączyły się do akcji charytatywnej dla naszego przyjaciela Daniela Szpili, który zachorował na stwardnienie zanikowe boczne (SLA).

W trakcie zawodów ponownie „zagramy dla Daniela”.

Organizatorem turnieju jest Zarząd Kolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej na czele z Przewodniczącym Tomaszem Wąsiakiem. Partnerami turnieju są: Opolski Związek Piłki Nożnej, LICON International, Hala Turawa, Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej Opole, Wojewódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego w Opolu, firma Columbex, firma TimSport właściciel sklepu Football World w Opolu.

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia zmagań i kibicowania swoim drużynom.