Absolwenci kursu UEFA B

Kurs trenerski Polskiego Związku Piłki Nożnej Grasroots D odbył się na Opolszczyźnie już po raz piąty. Tym razem swój finał miał miejsce 16 czerwca w Głubczycach. Grupa 15 słuchaczy po pozytywnie zdanym egzaminie końcowym mogła cieszyć się z uprawnień, które pozwolą jej prowadzić zespoły w najniższej klasie rozgrywkowej, tzn. w klasie-B.

Zajęcia przeprowadzone zostały w gościnnych obiektach Polonii Głubczyce i z pomocą jego działaczy, za co gospodarzom serdecznie dziękujemy!

Także 16 czerwca zakończył się kolejny kurs trenerski UEFA B, w którym uczestniczyło 31 słuchaczy. Zajęcia tradycyjnie odbywały się na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Prószkowie oraz w siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

Po zakończonym egzaminie, przewodniczący komisji egzaminacyjnej, w osobie przedstawiciela PZPN, Pawła Grycmanna, złożył wszystkim uczestnikom gratulacje za zdobycie uprawnień oraz wręczył dyplomy i licencje trenerskie, życząc samych sukcesów w pracy. Padły także słowa podziękowania w stronę organizatorów szkolenia i edukatorów PZPN, którzy zajęcia prowadzili.

Absolwentom obu kursów serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w racy trenerskiej!


Absolwenci kursu Grassroots D