Józef Garbacz i Andrzej Sitnik (BS Leśnica) oraz Tomasz Garbowski i Waldemar Antkowiak (OZPN). Fot. pilkaopolska.pl

Opolski Związek Piłki Nożnej podpisał kolejną już umowę o współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy. Na jej mocy, zawartej w głównej siedzibie banku w Strzelcach Opolskich, BS Leśnica znów pełnić będzie rolę tytularnego sponsora rozgrywek 4 ligi opolskiej, nieprzerwanie od pięciu lat.

– Jest to kontynuacja naszej dobrej współpracy, która przynosi korzyści obu stronom. Dla nas jest to ciągłe podnoszenie rangi naszego najwyższego poziomu rozgrywkowego, dla banku to promocja jego marki – mówi wiceprezes OZPN Waldemar Antkowiak.

Z ramienia partnera Związku umowę podpisali, prezes BS w Leśnicy, Józef Garbacz oraz wiceprezes Andrzej Sitnik. Z ramienia OZPN dokument parafowali prezes Tomasz Garbowski oraz wspomniany już Waldemar Antkowiak, wiceprezes ds. organizacyjnych. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższy rok.

Inauguracja rozgrywek futbolowego opolskiego topu 2021/2022 ruszy już 14 sierpnia. W rywalizacji weźmie udział 19 klubów, które oprócz walki o ligowe punkty, będą miały za zadanie eksponowanie wizerunku naszego partnera na obiektach, w materiałach klubowych i mediach społecznościowych. Dotyczy to także przedstawicieli opolskich mediów, którzy spełnić będą musieli określone warunki podczas prezentowania meczów naszych czwartoligowców.

Zarząd OZPN dokonał też regulaminowej zmiany dotyczącej awansu z naszego najwyższego poziomu rozgrywkowego. W nowym sezonie wygrany, czyli mistrz BS Leśnica 4 ligi opolskiej, otrzyma okolicznościowy puchar oraz nagrodę finansową w wysokości 15 tys. zł. Nagroda finansowa zostanie przekazana tylko w przypadku, kiedy zwycięzca z awansu skorzysta. W przypadku rezygnacji nagrodę finansową otrzyma drużyna, która zajęła drugie miejsce lub kolejne miejsca i z awansu do 3 ligi skorzysta.

Władzom Banku Spółdzielczego w Leśnicy dziękujemy z zaufanie i życzymy owocnej współpracy!

Załączniki