Rozgrywki 4 ligi opolskiej znów zbędą miały tytularnego sponsora. Po raz kolejny z rzędu najwyższy poziom piłkarski na Opolszczyźnie firmować będzie Bank Spółdzielczy w Leśnicy, który czyni to nieprzerwanie od 2016 roku. Nowa umowa obowiązywać będzie także w sezonie 2019/2020.

– Umowę podpisaliśmy dlatego, że są to rozgrywki prowadzone na terenie województwa opolskiego, a motto Banku, to wspieranie rodzimej ligowej piłki. Opolski Związek Piłki Nożnej nasze cele marketingowe prowadzi i realizuje na najwyższym poziomie. Dużym plusem jest uruchomienie magazynu ligowego BS 4 ligi opolskiej, który doskonale promuje cały projekt – mówi Józef Garbacz, prezes BS w Leśnicy. 

– Dziękuję prezesowi Banku, że wspólnie razem, już czwarty rok z rzędu, współpracujemy w zakresie partnerstwa naszej najwyższej na Opolszczyźnie ligi. Cieszę się, że razem możemy odczuwać korzyści płynące z sponsorowania opolskiej piłki, gdzie sport połączył sektor bankowy i nasz piłkarskie Związek – skomentował parafowanie umowy prezes OZPN, Tomasz Garbowski.