Przewożą ładunki o niekonwencjonalnych rozmiarach i ogromnym ciężarze, a swoimi usługami obejmują klientów na całym świecie. Każdego roku realizują transporty na terenie 35 krajów w każdy możliwy sposób, wykorzystując do tego transport drogowy, śródlądowy, kolejowy i morski. Opolski Związek Piłki Nożnej po raz pierwszy w swojej historii pozyskał o sponsora, który jako główny, wspierał będzie poczynania naszych kadr wojewódzkich.

Mowa o firmie Bedmet Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Opolu przy ulicy Oświęcimskiej, która w swojej branży działa od 1996 roku. Dzięki nowemu partnerowi reprezentacje Opolszczyzny wyposażone zostaną w nowe i jednolite kolorystycznie stroje sportowe, ale nie tylko. – Kadry korzystać będą mogły także z wyjazdów zagranicznych. Firma Bedmet dzięki swojemu doświadczeniu pomoże nam w ich organizacji oraz wesprze finansowo. Na pierwszy ogień pójdzie jednak wymiana sprzętu dla poszczególnych roczników – precyzuje prezes OZPN, Tomasz Garbowski.

Umowa z Bedmetem zawarta została na dwa lata. Oprócz naszego sternika dokumenty podpisał założyciel i prezes Spółki, pan Wiesław Bednarz (na zdjęciu). Dziękujemy za zaufanie i życzymy owocnej współpracy!