Waldemar Antkowiak, Grzegorz Paliszewski i prezes OZPN, Tomasz Garbowski, chwilę po parafowaniu umowy o współpracy. (Fot. pilkaopolska.pl)

Opolski Związek Piłki Nożnej podpisał nową umowę z firmą F.H.U. TIM z Opola, której właścicielem jest pan Grzegorz Paliszewski.

– To bardzo solidny partner, który był z nami w trudnych czasach. Doceniamy jego zaangażowanie i cieszymy się, że współpraca będzie kontynuowana. Jest nam ze sobą po drodze, ponieważ to podmiot działający na naszym lokalnym rynku. Oprócz sponsora technicznego, jakim firma pana Grzegorza jest, zyskaliśmy tytularnego sponsora opolskiej klasy okręgowej – mówi Waldemar Antkowiak, wiceprezes OZPN ds. organizacyjnych.

Przypomnijmy, że od nowego sezonu, każda opolska klasa rozgrywkowa będzie posiadać takiego sponsora. Bank Spółdzielczy w Leśnicy firmuje bowiem czwartą ligę, zaś klasy A i B przejmie producent odzieży sportowej – KEEZA. – Udało nam się niejako opatentować każdy wojewódzki poziom rozgrywkowy. Do zagospodarowania pozostała nam Opolska Liga Juniorów i to byłby finał celu, jaki sobie postawiliśmy – dodaje Antkowiak.

– Zależy mi na tym, żeby podtrzymać prestiż i promocję sklepu piłkarskiego Football World (Opole, ul. Kołłątaja 7) i ugruntować jego markę na lokalnym rynku opolskim w roli wiodącego w dziedzinie sprzętu piłkarskiego. Chcemy także pokazać klubom z niższych lig opolskich, że produkty renomowanych marek typu Adidas czy Nike, nie są dedykwane tylko i wyłącznie dla zawodowców i mogą być dostępne także dla nich – przekonuje Grzegorz Paliszewski.

Na realizację umowy składa się między innymi wyposażenie zwycięzców obu grup „Okręgówki” w stroje sportowe oraz promocję sklepu podczas piłkarskich zawodów zawodów. Umowę parafowano na dwa lata.