Przedstawiamy harmonogram obozu unifikacyjno-szkoleniowego dla sędziów KS OZPN, który odbędzie się w dniach 2-4 marca w Jarnołtówku w hotelu „Ziemowit”.

Lokalizacja obozu jest taka sama jak ta z roku ubiegłego. Przez trzy dni sędziowie zostaną przeszkoleni z zakresu wiedzy teoretycznej, a także poddani testom sprawnościowym, filmowym i pisemnym tak jak to przed każdą rundą rozgrywkową bywa. Ponadto odbędzie się konkurs z Przepisów Gry w piłkę nożną, dlatego też specjalistów w tej dziedzinie na wysokim poziomie nie powinno braknąć.

W trakcie tych dni na nasze zgrupowanie przyjadą goście z innych Związków wojewódzkich, sędziowie z długoletnim stażem również na poziomie Ekstraklasy. Sebastian Jarzębak z Bytomia w roku ubiegłym gościł na naszym obozie, w tym roku również dostąpimy zaszczytu goszczenia go, gdyż przeszkoli naszych arbitrów z zakresu „Niesportowych zachować wobec sędziów”. Swój wykład na temat artykułu XI będzie miał również Sebastian Mucha z Krakowa. Doświadczony asystent Ekstraklasy, przeważnie „jedynka” w zespole międzynarodowego Tomasza Musiała (Małopolski ZPN) po raz pierwszy będzie gościem zgrupowania naszego Kolegium Sędziów.

Ponadto dwóch przedstawicieli naszego regionu na szczeblu centralnym, którzy również rok wcześniej gościli w roli wykładowców czyli: Jarosław Przybył sędzia zawodowy i Marcin Kochanek Top Amator B. Test sprawnościowy sędziowie przejdą w sobotę na stadionie w Głuchołazach, ponadto testy filmowe i teoretyczne skoordynuje już na miejscu w „Ziemowicie” członek Zarządu ds. szkolenia Daniel Szpila.

Przypominamy sędziom, którym kończy się data ważności karty zdrowia o dostarczenie jej w jak najszybszym terminie do weryfikacji do Przemysława Dudka. Można tego dokonać również w weekend na zgrupowaniu.

Poniżej znajduje się harmonogram.

Icon

Harmonogram obozu - Jarnołtówek 2018 553.96 KB 1329 downloads

...