W siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się świąteczne spotkanie opłatkowe Klubu Seniora. Wśród gości znalazł się Antoni Piechniczek, były selekcjoner reprezentacji Polski i były trener Odry Opole. Pomysł zaproszenia go na tę uroczystość zrealizował przewodniczący Klubu, Andrzej Mazurek.

Warto przypomnieć, że pan Antoni to także honorowy obywatel miasta Opola, a tytuł taki nadała mu Rada Miasta Opola w maju 2018 roku, na wniosek prezesa OZPN Tomasza Garbowskiego. W spotkaniu udział wziął także Tomasz Lisiński, jeszcze naczelnik Wydziału Sportu Urzędu Miasta Opola, ale w najbliższej perspektywie nowy prezes Odry.

Na spotkaniu nie zabrakło legendarnych prezesów naszego opolskiego Związku, Feliksa Śmietańskiego i Bruno Tomaszka. – To była bardzo sympatyczna impreza. Naszym „starszym panom” tylko pogratulować wigoru i energii. Bardzo ucieszył nas przyjazd Antoniego Piechniczka. Rozmawialiśmy o wielu sprawach i muszę przyznać, że w temacie piłki członkowie naszego zacnego Klubu są cały czas na bieżąco – podsumował spotkanie Tomasz Garbowski.