Strona główna III liga Komunikat Wydziału Dyscypliny z dnia 06.08 2020 Komunikat Wydziału Dyscypliny [III liga] z dnia 06.08 2020 6 sierpnia, 2020 1587 tweet MKS Kluczbork i Stal Brzeg nie miały problemu z uzyskaniem licencji na 3 ligę. Fot. Mirosław Szozda. Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższym załączniku Komunikat nr 1- III Liga z dnia 6 sierpnia. Prosimy o zapoznanie się z treścią tego dokumentów Załączniki Komunikat 1-III sezonu 20-21 Wielkość pliku: 133 KB Pobrania: 839 Odszedł do wieczności 13 czerwca, 2026 Weekendowy dyżur Wydziału Gier w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026 12 czerwca, 2026 Powołania zawodniczek na akcję szkoleniową reprezentacji OZPN WU15 11 czerwca, 2026 Komunikat Wydziału Gier z dnia 11.06.2026r. nr 19/W/2026 11 czerwca, 2026 Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 11.06.2026r. 11 czerwca, 2026 Komunikat nr 5/2026 Komisji ds. Licencji Klubowych OZPN z dnia 10.06.2026... 10 czerwca, 2026 Dziewczyny wracają na boiska! Startuje Trzecia edycja ogólnopolskich festiwali piłkarskich 9 czerwca, 2026 Więcej czasu na zgłoszenia! Trwają zapisy do Tarczyński Copa Kabanos 9 czerwca, 2026 Odszedł do wieczności 9 czerwca, 2026 Kapitan i selekcjoner reprezentacji na PGE Narodowym wręczyli nagrody zwycięzcom Pucharu... 8 czerwca, 2026