WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
Klasa Okręgowa, grupa I:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 7 kolejki, Klasy Okręgowej, grupa I z dnia 23.09.2017 r.: LZS Mechnice – UKS Rodło Opole jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości w 8 minucie meczu został zdekompletowana.

Klasa „A”, grupa IV:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 6 kolejki, Klasy „A”, grupa IV z dnia 24.09.2017 r.: KS II Bodzanów-Nowy Świętów – LZS Niemysłowice-Dębowiec jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości (na boisku 4-1).
W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik.

Klasa „B”, grupa VIII:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 6 kolejki, Klasy „B”, grupa VIII z dnia 24.09.2017 r.: LZS Kamienica Nyska – LZS Podzamcze Nysa jako walkower 0-8 na korzyść drużyny gości (na boisku 2-8).

Klasa „B”, grupa XI:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 6 kolejki, Klasy „B”, grupa XI z dnia 24.09.2017 r.: LKS Rolnik II Biedrzychowice-Partyzant Kazimierz – LZS Zawada jako walkower 0-6 na korzyść drużyny gości (na boisku 0-6).

2) Wydział Gier weryfikuje zawody 6 kolejki, Klasy „B”, grupa XI z dnia 24.09.2017 r.: LKS Racławia II Racławice Śląski – LZS Benfica Klisino jako walkower 7-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Zawody przerwane w 75 minucie meczu ze względu na znieważenie sędziego przez zawodnika drużyny gości.

II. ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – TRAMPKARZE:
Opolska Liga Trampkarzy:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 7 kolejki, Opolskiej Ligi Trampkarzy z dnia 22.09.2017 r.: BTP Stal Brzeg – TS Chemik Kędzierzyn-Koźle jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.

2 Liga Trampkarzy, grupa I:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 4 kolejki, 2 Ligi Trampkarzy, grupa I z dnia 24.09.2017 r.: MKS Wołczyn – LZS Kup jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.

2 Liga Trampkarzy, grupa III:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 3 kolejki, 2 Ligi Trampkarzy, grupa III z dnia 23.09.2017 r.: LUKS Polonia Pogórze-Łącznik – MZLKS Czarni Otmuchów jako walkower 0-5 na korzyść drużyny gości.
Drużyna gospodarzy w 23 minucie meczu został zdekompletowana.

2) Wydział Gier weryfikuje zawody 3 kolejki, 2 Ligi Trampkarzy, grupa III z dnia 23.09.2017 r.: KS Sparta Paczków – SKS GAS Grodków jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przystąpiła do zawodów w wyznaczonym terminie.