28 stycznia, w hali sportowej w Nysie, Opolski Związek Piłki Nożnej zorganizował finały wojewódzkie I edycji turnieju halowego o Puchar Prezesa PZPN, w kategoriach wiekowych U-11 i U-12 chłopców. Niedzielne zawody obfitowały w wiele sportowych emocji, a młodzi piłkarze co chwilę raczyli zgromadzonych kibiców ciekawymi akcjami i golami.

Niestety, przepustkę do dalszych gier w finale ogólnopolskim, uzyskać mogli tylko zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych. Nyską edycję opolskiego turnieju wygrały i nasze gratulacje odebrały: KS Polonia Nysa, triumfator w kategorii U-11 oraz wygrani rywalizacji U-12, UKS Football Academy Opole.

Obie drużyny, już w dniach 17-18 lutego, będą rywalizować w Warszawie z wygranymi pozostałych eliminacji wojewódzkich i życzymy im jak najlepszego występu!

Pełne sprawozdanie z imprezy zamieściliśmy w specjalnym załączniku.

Opolski Związek Piłki Nożnej składa serdeczne podziękowania władzom Nysy oraz wszystkim osobom zaangażowanym przy organizacji i współorganizacji turnieju!

Fotorelację ze zmagań w nyskiej hali zamieściliśmy na stronie Związku na Facebook-u.

⚽ Kolejne obrazki z bardzo udanej rywalizacji uczniaków w HALA NYSA 👏🏆💪

Opublikowany przez Opolski Związek Piłki Nożnej na 29 stycznia 2018

⚽ Wszystko co absorbowało nas w ostatni weekend działo się w HALA NYSA 📢To pierwsza z trzech galerii zdjęć i zapowiedź relacji z tych imprez ⛹‍♂ 📸 🚗

Opublikowany przez Opolski Związek Piłki Nożnej na 29 stycznia 2018

 

Załączniki