Dwudziestu trenerów wzięło udział w kolejnych warsztatach szkoleniowych. To inicjatywa opolskich szkoleniowców, którzy we współpracy z OZPN-em, bardzo regularnie dokształcają się we własnym gronie. Ostatnie zajęcia odbyły się wieczorową porą, a prowadził je trener przygotowania motorycznego pierwszoligowej Odry Opole, Grzegorz Maroński.

Ponad dwugodzinne spotkanie przeplatane było teorią i praktyką z zakresu kształtowania podstawowych cech motorycznych, z głównym naciskiem na akcent szybkości zawodników.
Całe spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej, ale i łaknącej wiedzy atmosferze. Trenerzy na własnej skórze mogli przekonać się, jak trudne i skomplikowane w swojej strukturze są ćwiczenia, które sami często aplikują swoim podopiecznym.

Bardzo szczegółowe podejście do tematu pana Grzegorza pozwoliło też naszym szkoleniowcom lepiej zrozumieć istotę akcentów motorycznych stosowanych w jednostkach treningowych. Na listę obecności wpisali się przedstawiciele Odry Opole, Football Academy Opole, UKP Opole, AMO Opole, Soccer College Łubniany, Spiders Krapkowice, Victorii Chróścice, OKS Olesno, MKS Gogolin, Hattrick Głuchołazy oraz BLAZE Kędzierzyn Koźle.

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne warsztaty organizowane przez Opolską Grupę Trenerów!