W najbliższy piątek, na Stadionie Miejskim w Opolu, rozegrany zostanie towarzyski mecz międzypaństwowy drużyn do lat 19 Polska – Anglia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00. Opolski Związek Piłki Nożnej, który wraz z Urzędem Miasta Opola jest współorganizatorem zawodów informuje, że z uwagi na prace remontowe w centrum Opola oraz wokół samego obiektu, nie będzie możliwości zaparkowania pojazdu bezpośrednio przed stadionem. Na samym stadionie zaparkują tylko goście ze statusem VIP.

Parking dla autokarów usytuowany będzie pod halą sportową Stegu Arena, a sugerowane parkingi dla aut osobowych zamieszczone zostały na specjalnej mapce w załączniku, z odczytaniem której nie powinno być najmniejszego problemu. Drogę z miejsc parkingowych na stadion należy przebyć pieszo. Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 17.30.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem widowiska informujemy, że oprócz dystrybucji biletów w siedzibie OZPN, o której pisaliśmy w osobnym komunikacie, w środę i czwartek, tj,  9 i 10 października, w godz. 12.00 – 18.00, wejściówki na mecz kupić będzie można w kasach stadionu Odry.

UWAGA! W dniu meczu, czyli 11 października, sprzedaż odbywać się będzie wyłącznie w kasach stadionu, od godz. 15.00, ale tylko w przypadku, kiedy bilety będą jeszcze dostępne.
Sugerujemy wcześniejsze zaopatrzenie się w bilet oraz przybycie na stadion odpowiednio wcześniej, aby uniknąć ewentualnego spiętrzenia przy bramach wejściowych.