TEMAT: Neurodydaktyka i jej znacznie w pracy trenera.​​​​​​

PRELEGENT: Tomasz Bardjan – trener edukator, UEFA Elite Youth A, UEFA A, Dyrektor Piłkarz Przyszłości – Akademia Rozwijania Inteligencji Piłkarskiej, trener w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Opolu, Były trener koordynator AMO Opole,  trener w Wojewódzkim Ośrodku Szkolenia w Prószkowie.

TERMIN: 22.05.2021

PROGRAM WEBINARU:
19.00 Rozpoczęcie, sprawdzenie obecności.
20.30 Sprawdzenie obecności, oficjalne zakończenie.

MIEJSCE:
Webinar ONLINE – zajęcia teoretyczne
Platforma ZOOM

WEBINAR JEST ODPŁATNY. KOSZT UCZESTNICTWA – 30 zł

LICZBA GODZIN DO LICENCJI / TYP LICENCJI:
UEFA A 1 godz.
UEFA B 1 godz.
GRASS C 1 godz.
GRASS D 1 godz.
UWAGA: W wydarzeniu udział wziąć mogą wszyscy zainteresowani, natomiast godziny do licencji przyznawane będą tylko trenerom z w wym. uprawnieniami.

ZAPISY:
Rejestracji na wydarzenie dokonujemy tylko poprzez swój profil na platformie PZPN24.pl do dnia 19.05.2021.
Po zarejestrowaniu się prosimy o dokonanie płatności klikając w podany poniżej link lub kopiując go do przeglądarki: https://facamps.pl/oferta/szczegoly-oferty?id=102
Po dokonaniu płatności otrzymacie Państwo fakturę, która będzie potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu.

UWAGA!!!
PROSIMY O ŚCIĄGNIĘCIE APLIKACJI ZOOM NA TELEFON, BĄDŹ KOMPUTER CELEM UNIKNIĘCIA PROBLEMÓW Z LOGOWANIEM NA WEBINAR. KAŻDY UCZESTNIK MUSI PRZEJŚĆ 2-KROTNĄ WERYFIKACJĘ, KTÓRA BĘDZIE WYMAGAŁA WPISANIA IMIENIA I NAZWISKA NA CZACIE PLATFORMY PODCZAS TRWANIA WYKŁADU. ZOSTANIECIE PAŃSTWO O TO POPROSZENI. TRENEROM, KTÓRZY NIE DOPEŁNIĄ TEGO OBOWIĄZKU NIE ZOSTANIE PRZYZNANY CERTYFIKAT UDZIAŁU W WYDARZENIU, KTÓRY JEST NIEZBĘDNY PRZY STARANIU SIĘ O PRZYZNANIE LUB PRZEDŁUŻENIE LICENCJI TRENERSKIEJ.

KONTAKT:
Dyrektor Sportowy Football Academy, Mlynek Szymon: 793 176 423