Opolski Związek Piłki Nożnej zaprasza chętnych trenerów na warsztaty tematyczne. Zajęcia są skierowana dla szkoleniowców, którzy pracują zarówno z seniorami, jak w piłce młodzieżowej.

Pierwsze warsztaty noszą tytuł „Jednostka treningowa jako hybrydowe połączenie dwóch przeciwstawnych faz gry”. Poprowadzą je trenerzy posiadający licencję UEFA A – Bartosz Semik i Grzegorz Zmuda. Odbędą się one 9 maja w Opolu.

Tydzień później zajęcia odbędą się w Gogolinie a ich prowadzącym będzie szkoleniowiec seniorskiej drużyny MKS-u Adrian Pajączkowski (UEFA A). Tematem zajęć będzie „Faza przejścia z O/1-5-4-1 do A/1-3-4-3.

Następnie warsztaty wrócą do opolskiego Centrum Sportu. „Gry zadaniowe w atakowaniu – system 1-4-3-3” to ich temat. Prowadzącymi będą znani z pracy z młodzieżą Aleksander Kalbron i Marcin Rogowski. Ten pierwszy jest posiadaczem licencji UEFA ELITE YOUTH A, ten drugi UEFA B. Zajęcia zaplanowano na 24 maja.

Na koniec, 13 czerwca, przeniesiemy się do Kluczborka, gdzie kolejne warsztaty poprowadzi szkoleniowiec posiadający licencje UEFA B – Kamil Kamienik. Będzie on mówił o „Ataku bocznym sektorem boiska z finalizacją”.

Wszystkie warsztaty są płatne. Ich koszt to 50 złotych.

Rejestracja odbywa się przez konto na portalu pzpn24.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Wszystkie szczegóły poszczególnych warsztatów dostępne są w załącznikach.

Załączniki