Trenerzy reprezentacji kobiet OZPN U-16 Adrian Matuszczyk i Patryk Sowiński ogłosili listę zawodniczek, które wezmą udział w konsultacji szkoleniowej, która odbędzie się 9 marca 2019 roku w Prószkowie.

Odbyły się już dwie konsultacje selekcyjne podczas, których przyglądaliśmy się większej grupie dziewczyn pod kątem gry w reprezentacji. Konsultacje głównie miały charakter gier, od małych po gry duże podczas, których mogliśmy ocenić umiejętności techniczno-taktyczne, a także motoryczne i mentalne – komentują wspólnie trenerzy reprezentacji Adrian Matuszczyk i Patryk Sowiński.

Niebawem rozpoczynamy rundę rewanżową i kolejna konsultacja będzie miała już charakter szkoleniowy. Szukając nowych rozwiązań i mając na celu podniesienie poziomu naszej gry uznaliśmy wspólnie z trenerami, iż konsultacje w charakterze jednostki treningowej zamienimy na grę kontrolną. Dzięki temu będziemy mogli przygotować nasze dziewczyny podczas rywalizacji sportowej z innym zespołem, a nie jak do tej pory podczas treningu i gry wewnętrznej – zaznacza trener koordynator Filip Sikorski.

Podczas powyższej konsultacji rozegramy gry kontrolne z zepołami KS Ślęza Wrocław i GKS Rozbark Bytom.

Zbiórka zawodniczek w dniu 9 marca (sobota) 2019 roku o godzinie 8:00 na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Prószkowie, ul. Pomologii 11.

 

Załączniki