W dniu dzisiejszym na gorących boiskach Legii oraz Agrykoli, przy blisko 30 stopniowym upale, nasze zespoły kontynuowały walkę o awans do ścisłych finałów na PGE Narodowym. Ekipą, która była najbliżej osiągnięcia powyższego celu okazała się drużyna dziewczynek z kat. U-10 UKS Unii Opole. Ostatecznie uplasowały się one na 4 miejscu. Ich nie co starsze koleżanki z drużyny w kat. U-12 zajęły finalnie 7 miejsce.

Trudy wczorajszych spotkań oraz wysokie temperatury dały się we znaki obu ekipom chłopców z kat. U-10 oraz U-12. Pomimo szczerych chęci awansu do ścisłych finałów, zespół PSP 7 Strzelce Opolskie zajął 8 miejsce. Młodsi reprezentanci naszego województwa pochodzący z UKS-u Hattrick Głuchołazy uzyskali 15 miejsce w turnieju.

Pomimo tego, iż po dzisiejszych rozgrywkach w szeregach naszych drużyn pozostał pewien niedosyt i delikatny żal, nasi debiutanci w finałach ogólnopolskich turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” uzyskali dobry wynik i z tego miejsca należą im się słowa uznania oraz gorące brawa ze godne reprezentowanie naszego województwa!