Dobiega końca rok 2017, w którym wiele dobrego działo się w piłce dziecięcej. Przed nami kolejny rok, w którym również nie zabraknie emocji związanych w rozgrywkami najmłodszych piłkarzy!

 

Coraz więcej turniejów w powiatach, coraz więcej drużyn, coraz więcej rywalizujących zawodników – tak w skrócie można podsumować autorski projekt Opolskiego Związku Piłki Nożnej, jakim jest cykl turniejów dla najmłodszych zawodników „Bawi Nas Piłka”.

W 2017 r. w sportowej rywalizacji, w której główny nacisk stawiany jest na rozwój zawodników przede wszystkim poprzez zabawę, wzięło udział ponad 230 drużyn i blisko 2500 zawodników.

Dodatkowo w lipcu aż 120 zawodników z całego województwa, wyselekcjonowanych podczas rozgrywek „Bawi Nas Piłka” w kategorii orlik, wzięło udział w zgrupowaniu, które odbyło się w Prószkowie. Zawodnicy byli monitorowani pod kątem dalszego rozwoju fizycznego, zdrowotnego i piłkarskiego.

Od września rozgrywki „Bawi Nas Piłka” odbywają się już w aż trzech kategoriach: skrzatów, żaków i orlików.

Wraz z początkiem Nowego Roku uruchomiona zostanie nowa strona internetowa dedykowana rozgrywkom dziecięcym oraz profil „Bawi Nas Piłka” na portalu Facebook. Możemy zapewnić, że to nie koniec nowości…

Zachęcamy do obejrzenia materiału podsumowującego rok 2017 w Opolskim Związku Piłki Nożnej: