Fot. Mirosław Szozda

Prawie dwa lata czekaliśmy na rozegranie finałów wojewódzkich turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Dzięki decyzji Zarządu PZPN i Departamentu Grassroots PZPN, tegoroczny etap wojewódzki został przeniesiony na maj br., natomiast finał ogólnopolski będzie mieć miejsce w czerwcu br. w Warszawie.

Pragniemy poinformować, że finały wojewódzkie XXII edycji turnieju o „Puchar Tymbarku” dla woj. opolskiego, zostały zaplanowane na termin 16 i 17 maja br.
Ponadto, po raz kolejny, dzięki uprzejmości władz miasta Brzegu, ww. rozgrywki odbędą się na Stadionie Miejski w Brzegu mieszczącego się przy ulicy Sportowej 1.
W finałach będzie uczestniczyło łącznie 72 ekip, uwzględniając kat. wiekowe U-8, U-10 oraz U-12 chłopców i dziewcząt.

Poniżej przedstawiamy podział drużyn na dni turniejowe:
16 maja – kategoria U-8 chłopców oraz dziewczynek + U-10 dziewczynek,
17 maja – kategoria U-12 chłopców oraz dziewczynek + U-10 chłopców.

Szczegółowy harmonogram finałów, zostanie przesłany w późniejszym czasie bezpośrednio do uczestników imprezy oraz zamieścimy go na naszej stronie internetowej oraz na profilu: https://www.facebook.com/bawinaspilka.

Przypomnijmy, że główną nagrodą dla najlepszych zespołów z kategorii U-10 i U-12, będzie wyjazd na finał ogólnopolski, który odbędzie się w dniach 11 – 14 czerwca w Warszawie, na boiskach Legi Warszawa i Agrykoli. Zwieńczeniem XXII edycji „Pucharu Tymbarku”, będą mecze finałowe, które zostaną rozegrane na murawie Stadionu Narodowego.

W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z koordynatorem wojewódzkim – Panem Piotrem Popiołkiem – 534-530-003 – p.popiolek@opolskizpn.pl.