Rozgrywki Bawi Nas Piłka, to autorski projekt Opolskiego Związku Piłki Nożnej, zainaugurowany w 2014 roku, a jego pomysłodawcą i twórcą idei, był ówczesny prezes OZPN-u Marek Procyszyn.

– Cykl turniejów Bawi Nas Piłka jest w skali kraju unikatowy i obejmuje najmłodszych zawodników występujących w kategoriach orlik, żak i skrzat. W samym 2017 roku zorganizowaliśmy ponad 200 turniejów we wszystkich powiatach województwa opolskiego, gdzie rywalizacja odbywa się już cyklicznie. Równie ważna jak ilość, jest dla nas jakość tych turniejów. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich klubów z regionu, którym chcemy stworzyć możliwość sportowej rywalizacji, bez ponoszenia kosztów w postaci wysokiego wpisowego, jak ma to miejsce w przypadku turniejów komercyjnych. W tym roku będziemy koncentrować nasze wysiłki na odpowiedniej promocji rozgrywek dziecięcych, a oprócz zasobów ludzkich, wykorzystamy do tego możliwości, jakie daje nam internet – mówi prezes OZPN-u Tomasz Garbowski.

Wszystkich zainteresowanych dziecięcymi rozgrywkami zapraszamy do śledzenia internetowej strony: bawinaspilka.pl oraz fanpage-u projektu w portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/bawinaspilka/.
Oba źródła informacji serwować będą wszelkie informacje związane z turniejami Bawi Nas Piłka. Spodziewać się więc można relacji z turniejów, fotoreportaży i materiałów filmowych. Będzie to również miejsce, gdzie znajdą się informacje dotyczące działalności Akademii Młodych Orłów, planowanych szkoleń dla trenerów grup dziecięcych i młodzieżowych, ale także imprez dziecięcych objętych patronatem OZPN-u.

– Jest to nasza odpowiedź na szerokie zapotrzebowanie klubów i działających przy nich akademii, które postawiły na szkolenie dzieciaków. Mamy nadzieję, że kompleksowo przygotowane informacje, do tego zgromadzone w jednym miejscu, pomogą im w pracy, wypromują ich działania i będą inspiracją do wzajemnej wymiany myśli szkoleniowej, zaś dla samych sympatyków, stanowić będą cenne źródło pozyskiwania gorących newsów. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia stron Bawi Nas Piłka w nowym wydaniu! – zachęca sternik naszego Związku.