fot. Mirosław Szozda

Jak już informowaliśmy Opolski Związek Piłki Nożnej prowadzi przedsprzedaż biletów na mecz międzypaństwowy drużyn U-19 Polska – Szkocja, który 6 września, o godz. 19.00, rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Opolu. Cena biletu jest jedna dla wszystkich i wynosi 10 zł.

Oprócz zakupów indywidualnych, OZPN prowadzi zapisy na sprzedaż biletów grupowych (minimum 5 osób). Kluby zainteresowane ich zakupem prosimy o podanie listy osób zawierającej: imiona i nazwiska, daty urodzenia oraz numery PESEL (według załączonej matrycy) i przesłanie ich na adres e-mail: sekretariat@opolskizpn.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć również numer telefonu osoby do kontaktu oraz adres, na który wystawiona ma zostać faktura za bilety. Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

Bilety na to spotkanie nabywać będzie można także w kasach stadionu Odry, przy ul. Oleskiej 51. Tam przedsprzedaż ruszy 3 września i przez trzy dni będzie prowadzona w godzinach 15.00-19.00.

Rewanż ze Szkotami odbędzie się w Brzegu, 9 września, o godzinie 15.00. Tam wejściówki, w tej samej cenie, nabywać można na Stadionie Miejskim.
Zapraszamy!