Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia kolejnej – XIX edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Jak co roku główną nagrodą dla najlepszych drużyn z całej Polski, będzie występ na finałach ogólnopolskich a dalej występy na murawie stadionu PGE Narodowy. Poniższa infografika w telegraficznym skrócie przybliży poszczególne etapy w tegorocznej edycji zawodów „Pucharu Tymbarka”:

Przypominamy, iż do końca września br. będzie prowadzona rejestracja zespołów do poszczególnych kategorii wiekowych dziewcząt oraz chłopców. Proces rejestracyjny pozostał bez zmian o czym świadczy poniższa grafika:

Każda nowa edycja niesie ze sobą szereg nowinek i zmian regulaminowych. Tegoroczna edycja została „otwarta” w większym stopniu dla klubów sportowych, fundacji czy akademii sportowych. Wszelkie zasady obowiązujące w XIX edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” znajdziecie w dołączony regulaminie zawodów. Poniższy obrazek przedstawia najważniejsze zmiany regulaminowe:

Zapraszamy do udziału szkoły, uks-y, kluby, akademie piłkarskie, stowarzyszenia oraz fundacje do wzięcia udziału w największym turnieju w Europie! Rozpocznijcie przygodę i spotkajmy się na Wielkich Finałach w Warszawie na stadionie PGE Narodowym.

Załączniki