Zarząd KS OZPN przyjął rezygnację Anny Janik z funkcji lidera regionu wiodącego Opole i w jej miejsce powołał nowego lidera, którym został Krzysztof Białowąs.

Pragniemy z całego serca podziękować Ani za wkład oraz pracę wykonaną w minionym półroczu w regionie Opole będącym jednocześnie pierwszym półroczem nowo powołanych regionów wiodących w strukturach Kolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

W miejsce Anny, Zarząd KS OZPN powołał Krzysztofa Białowąsa. Krzysztof rozpoczął przygodę z sędziowaniem w 1999r. W latach 2009-2012 był sędzią głównym na poziomie 3. ligi jak i również był sędzią asystentem na szczeblu centralnym, a na swoim koncie ma ponad 800 przeprowadzonych spotkań.

Obecnie jest sędzią szczebla centralnego futsalu, członkiem Komisji ds. futsalu i piłki plażowej OZPN, a także obserwatorem szczebla okręgu KS OZPN. Region Opole przy współpracy z Krzysztofem tworzyć będą: Przemysław Dudek, Nicola Stokłosa, Bartosz Owsiany, Michał Bieniusa, Michał Mastalerz, Paweł Jałowiec i Mateusz Saliński, a określone zadania zostaną przydzielone w najbliższych dniach.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.