fot. Mirosław Szozda

Kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej informujemy, że za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakupu biletów na mecze reprezentacji Polski z Portugalią i Włochami, które odbędą się 11 i 14 października, o godz. 20.45, w Chorzowie (Stadion Śląski). Oba mecze rozegrane zostaną w ramach UEFA Ligi Narodów.

Ceny biletów są zależne od kategorii i wynoszą odpowiednio: I – kat. 180 zł; II – kat. 140 zł; III – kat. 80 zł.
Kluby zainteresowane ich zakupem proszone są o zgłaszanie zapotrzebowania (maksymalnie 4 bilety) na adres mailowy: bilety@pilkaopolska.pl, w terminie do dnia 31 sierpnia 2018.

W treści maila musi zostać podana nazwa klubu zamawiającego, kategoria cenowa biletów oraz dane osób, dla których mają być zamówione bilety (imię, nazwisko oraz numer PESEL). Konieczne jest również podanie telefonu kontaktowego do osoby zamawiającej oraz danych adresowych, na które ma zostać wystawiona faktura zbiorcza za bilety.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletu. W przypadku, gdy ilość zamówień przekroczy ilość dostępnych biletów, biuro OZPN zastrzega sobie prawo do redukcji ilości biletów dla poszczególnych klubów. Zapraszamy!