Za niespełna 2 tygodnie Opolski Związek Piłki Nożnej przeprowadzi, na urokliwym Stadionie Miejskim w Brzegu, finały wojewódzkie XXIII edycji turnieju o „Puchar Tymbarku”!

64 zespoły, w dniach 8 – 9 maja br., będą rywalizowały w poszczególnych kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt o miano mistrza województwa oraz o „bilet” na finały ogólnopolskie imprezy.

Przypomnijmy, że główną nagrodą dla najlepszych zespołów z kategorii U-10 i U-12, będzie wyjazd na finał ogólnopolski, który odbędzie się w dniach 14 – 16 czerwca w Warszawie, na boiskach Hutnika Warszawa. Zwieńczeniem XXIII edycji „Pucharu Tymbarku”, będą mecze finałowe, które zostaną rozegrane na murawie Stadionu Narodowego.

Dwa dni zmagań drużyn z Opolszczyzny w finałach wojewódzkich, uwzględniając kategorie wiekowe, zostały podzielone wg poniższego schematu:

8 majaU-8 chłopców + U-8 dziewcząt + U-10 dziewcząt

9 majaU10 chłopców + U-12 chłopców + U-12 dziewcząt

Uroczyste otwarcie finałów wojewódzkich, odbędzie się o godz. 10:00.

Pełen program imprezy, znajduje się w poniższym załączniku.

Przypominamy, aby opiekunowie drużyn zabrali ze sobą podpisane listy zawodników oraz legitymacje w celach poprawnej rejestracji swoich zespołów do finałów.

Zapraszamy sympatyków piłki nożnej na piękny stadion w Brzegu, gdzie przez przez 2 dni trwania finałów wojewódzkich, będziemy świadkami ogromnych sportowych emocji!

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z koordynatorem Turnieju: – Panem Piotrem Popiołkiem – 534-530-003 – p.popiolek@opolskizpn.pl

Załączniki