We Włocławku rozegrany zostanie FINAŁ B Turnieju o Puchar im. Kazimierza Deyny. Udział w nim weźmie reprezentacja Opolskiego Związku Piłki Nożnej do lat 14. Rywalami naszego zespołu w fazie grupowej będą ZPN-y z województw kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i zachodniopomorskiego.

W eliminacjach Turnieju o Puchar im. Kazimierza Deyny kadra prowadzona przez Jarosława Wolańskiego i Marcina Chudalę zajęła 4. miejsce w swojej grupie eliminacyjnej. Obok kadry z Małopolski będzie więc rywalizować w FINALE B tych rozgrywek.

Wszystkie nadchodzące mecze zostaną rozegrane na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. Los zdecydował, że OZPN trafił do grupy B, w której rywalizować będzie z Łódzkim ZPN-em, Kujawsko-Pomorskim ZPN-em i Zachodniopomorskim ZPN-em.

Pierwsze spotkanie opolanie rozegrają w poniedziałek (26 czerwca). Rywalem naszej kadry będzie wówczas zespół z województwa łódzkiego, a spotkanie to rozpocznie się o godzinie 16:30.

W drugim dniu zmagań OZPN zmierzy się  Zachodniopomorskim ZPN-em. To spotkanie zaplanowano na godzinę 10:00. W środę wszystkie reprezentacje będą odpoczywać. Natomiast w czwartek kadra Wolańskiego i Chudli zagra z gospodarzami FINAŁU B, czyli Kujawsko-Pomorskim ZPN-em. Pierwszy gwizdek w tym meczu zaplanowano na godzinę 16:30.

Do dalszej rywalizacji awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.