W poniedziałek, 10 czerwca reprezentacja Polski rozegra towarzyski mecz z Turcją. Choć spotkanie rozpocznie się o 20:45, to na kibiców już od wczesnego popołudnia czeka moc atrakcji! Od godziny 15:00 na błoniach PGE Narodowego trwać będzie piknik dla wszystkich kibiców biało-czerwonych.

Błonia PGE Narodowego wypełnią się kibicami, wśród których szczególnie wiele atrakcji będzie czekało na najmłodszych, dla których przygotowane będą specjalne warsztaty. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach z animatorką, skorzystać ze strefy z kolorowankami oraz piłkami 3D do kolorowania, ze stanowiska do malowania buziek oraz brokatowych tatuaży. Czekać będą na nie również gigantyczne bańki mydlane. Przygotowane zostaną również stoiska edukacyjne, w przy których przeprowadzone zostaną warsztaty kreatywne z tworzenia ekobiżuterii, doniczek z kartonika, kwietnych kuli oraz malowania toreb. Na chętnych czekać będą również gry podłogowe oraz koło fortuny i mnóstwo nagród!

Uczestnicy pikniku poznają również rozmaite odmiany piłki nożnej. Będą mogli wziąć udział w meczu walking futbolu, za pośrednictwem specjalnych okularów spróbują swoich sił w blindfootballu, uczestniczyć w pokazowym treningu Football3 czy obejrzeć rywalizację ampfutbolistów.

Atrakcji będzie jednak o wiele więcej (np. warsztaty z wykonywania misiów oraz gadżetów kibicowskich), a o dobrą zabawę zadbają animatorzy oraz wolontariusze. Aby z pikniku nikt nie wyszedł głodny, dostępne będą również foodtrucki.

Na piknik na błoniach PGE Narodowego zapraszamy więc 10 czerwca od godziny 15:00, a więc przed meczem polskich piłkarzy z Turcją.