Juniorzy Odry Opole przed ogromną szansą na tourne po Polsce. (fot. Mirosław Szozda)

Zanim młodzi futboliści Opolsczyzny udadzą się na wakacje, czeka ich jeszcze kilka ważnych spotkań. Już 22 czerwca na Stadionie Miejskim w Kluczborku rozegrany zostanie turniej młodzików, który wyłoni mistrza województwa w tej kategorii wiekowej.

W tym sezonie do „Final Four” awansowały: OKS Olesno, ASD Gwardia Opole, LKS Jedność Rozmierka i UKS Orlik Prudnik. Początek kluczborskiej rywalizacji przy Sportowej 7, już od godziny 10.00.

Ustalony został termin, miejsce i godzina rozpoczęcia meczu barażowego o awans do Centralnej Ligi Juniorów Młodszych. Na neutralnym terenie w Chróścicach zmierza się BTP Stal Brzeg i PLUKS Pomologia Prószków. Na obiekt Victorii zapraszamy 24 czerwca, na godzinę 11.00.

W kierunku szczebla centralnego juniorskich rozgrywek poważne zakusy wykazują juniorzy starsi Odry Opole. Po sobotnim zwycięstwie w Centrum Sportu nad Stalą Szczecin (2:0), szanse niebiesko-czerwonych na CLJ-otkę wyraźnie wzrosły. Wyjazdowy rewanż rozegrany zostanie już 25 czerwca. Początek starcia w Szczenicie zaplanowano na godzinę 15.00. Mamy nadzieję, że jako pierwsi podamy rezultat tego spotkania i oczywiście złożymy gratulacje.