MKS Gogolin będzie jednym z gospodarzy wiosennej kolejki inauguracyjnej. Fot. Mirosław Szozda

Na naszej stronie jest już szczegółowy harmonogram gier piłkarskiej wiosny 2020. Runda rewanżowa rozgrywek ligowych na Opolszczyźnie rozpocznie się 7 marca, o godzinie 15.00, kiedy do rywalizacji przystąpią kluby Bank Spółdzielczy w Leśnicy 4 ligi opolskiej oraz klasy okręgowej. Obligatoryjnie wszystkie kolejki odbędą się w soboty, ale jest jeden wyjątek, który dotyczy piątku, 1 maja. W Święto Ludzi Pracy wszystkie spotkania zaplanowano na godzinę 14.00.

Tydzień później, czyli 15 marca, o godzinie 14.00 lub 15.00, walkę o ligowe punkt wznowią uczestnicy niższych lig, ale nie wszystkich grup. Kolejne dołączą do rywalizacji 22 i 29 marca. Już 14 marca, o godzinie 11.00, rozegrana zostanie inauguracyjna w nowym roku seria gier w Opolskiej Lidze Juniorów, ale futbolowe opolskie tak naprawdę będzie już po otwarciu. Zrealizują je mecze 1/4 wojewódzkiego finału Pucharu Polski edycji 2020/2021. W zależności od warunków atmosferycznych ćwierćfinaliści (pary wylosowane zostaną w styczniu) na plac gry wybiegną w sobotę 29 lutego lub 4 marca, w środę.

Z całym kalendarzem gier zapoznać się można w zakładce ROZGRYWKI. Z menu po prawej stronie należy wybrać interesującą nas ligę/grupę i otworzyć odnośnik WSZYSTKIE WYNIKI.