Prezydium Opolskiego Związku Piłki Nożnej w dniu 10 lipca 2018 roku zatwierdziło listę sędziów III ligi i szczebla okręgu na sezon rozgrywkowy 2018/2019.
III liga (lista wg kolejności wynikającej z klasyfikacji):
- Bartosz Owsiany
- Szymon Łężny
- Jacek Babiarz
- Łukasz Sowada
- Ireneusz Sipiora
- Dawid Matyszczak
- Sebastian Grzebski – awans
IV Liga Opolska (lista sędziów na sezon 2018/2019):
- Przemysław Mielczarek
- Marcin Bazan *
- Marcin Biegun
- Artur Chudala
- Mateusz Kacprzak
- Adam Kupka
- Maciej Kosarzecki *
- Maciej Krzyżowski
- Łukasz Kulesa
- Rafał Mazański
- Michał Mazurek
- Tomasz Okaj *
- Grzegorz Orzeł
- Bartosz Prochera
- Łukasz Pytlik
- Mirosław Zapotoczny
- Bartłomiej Zator
- Kamil Zator
- Dymitr Zubal
- Przemysław Dudek
- Radosław Paszek
- Arkadiusz Przystał
- Daniel Szpila
- Marek Giza – awans
- Łukasz Ślusarek – awans
Klasa Okręgowa A:
- Wojciech Białowąs
- Szymon Mendla
- Leszek Bednarz
- Sławomir Bryś
- Adam Czerwiński
- Adrian Czpak
- Marcin Filarski
- Krzysztof Glensk
- Adam Gondek
- Łukasz Gowin
- Janusz Gruszka
- Anna Kalita-Malasiewicz
- Marek Kantor *
- Sebastian Kluz
- Artur Komarnicki
- Artur Kulpa
- Radosław Narewski
- Wojciech Nowak
- Przemysław Piotrowski
- Piotr Stefanides
- Mateusz Wąsiak
- Wiktor Włodarczyk *
- Michał Bieniusa – awans
- Patryk Ciastoń – awans
- Paweł Dul – awans
- Dawid Tkacz – awans
Klasa Okręgowa B:
- Adam Bagiński *
- Mirosław Barszczewski
- Krzysztof Chmura *
- Łukasz Chowaniec
- Tomasz Cieśla
- Bogdan Czekaj
- Tomasz Dąbrowski
- Jan Długokęcki
- Andrzej Dolipski
- Wojciech Folęga
- Katarzyna Gaweł
- Dariusz Glik
- Marcin Gołębiowski
- Adam Gomoła
- Dariusz Grzebień
- Roman Hejna
- Łukasz Jacyniuk
- Janusz Joniec *
- Paweł Kapusta
- Adam Kitajczuk
- Dariusz Kołodyński
- Jakub Konicki
- Krzysztof Konicki
- Arkadiusz Koperniak *
- Przemysław Kowaczek
- Kacper Kulpa
- Paweł Labusga
- Marcin Lenart
- Michał Lipok
- Marek Majowski
- Oskar Makowski *
- Leszek Malara *
- Łukasz Martyna
- Grzegorz Marzec
- Klaudiusz Mikołajczyk *
- Michał Mosion
- Jan Mróz *
- Paweł Niemiec
- Wojciech Oszczęda
- Jan Pankala
- Bartosz Piekarz
- Mateusz Piela
- Michał Płachta
- Marcin Pomostka *
- Miłosz Pukajło
- Bartosz Radecki *
- Fabian Russ
- Bartosz Rypień
- Grzegorz Rypień *
- Matusz Saliński *
- Patryk Stasiak
- Sebastian Stemplewski
- Marcin Szaja
- Łukasz Szostak
- Dawid Taul
- Krzysztof Tobiś *
- Wojciech Tobiś *
- Jarosław Ułamek
- Paweł Wiatr
- Arkadiusz Zadrożny
- Arkadiusz Zadworny
- Bartosz Żmuda
- Paweł Żyłka
- Damian Buszka – awans
- Marcin Cieleń – awans
- Dawid Dumański – awans
- Mateusz Gruszecki – awans
- Mario Kostka – awans
- Szymon Kupka – awans
- Denis Mitszka – awans
- Paweł Pietrzak – awans
- Wojciech Pietrzak – awans
- Maciej Rasała – awans
- Thomas Suchanek – awans
- Marcin Winiarz – awans
* – po zaliczeniu egzaminów