To już trzecie porozumienie o współpracy pomiędzy Opolskim Związkiem Piłki Nożnej a Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy. 27 września parafowany został kolejny dokument, który czyni, a w zasadzie podtrzymuje Bank w roli tytularnego sponsora rozgrywek 4 ligi opolskiej. Prezes OZPN Tomasz Garbowski nie ma wątpliwości, że to znakomity wybór. – Znów doszliśmy do wniosku, że nasza współpraca przynosi korzyści obu stronom. Po prostu, doskonale się rozumiemy, choć czasami także spieramy, ale wspólny cel jest jeden – rozwój opolskiej piłki nożnej. O takich przyjaciół nam chodzi i czekamy na następnych.

Z ramienia partnera Związku umowę podpisali, prezes BS w Leśnicy, Józef Garbacz oraz członek zarządu Andrzej Sitnik. Obok autografu naszego sternika, swój podpis złożył także Waldemar Antkowiak, wiceprezes Związku ds. organizacyjnych, a do aktu tego doszło tym razem w głównej siedzibie Banku, która mieści się w Strzelcach Opolskich.

Skoro BS 4 liga, to czwartek. Oprócz kontynuacji poprzednich założeń, OZPN i BS wzięły na tapetę i ujęły w paragrafach zupełnie nowy projekt. Tym będzie specjalny magazyn poświęcony objętych kolejnym patronatem rozgrywkom. W naszych mediach społecznościowych tego właśnie dnia, czyli w czwartek, ukazywał się będzie materiał z golami ostatniej kolejki BS 4 ligi. – Każdy klub wyposażony został przez nas w sprzęt rejestrujący spotkania. Więc nie tylko banery sponsora na stadionie, ale także jego promocja naszych mediach społecznościowych poprzez bramki z meczów, czy kluczowe z nich sytuacje. To kolejny krok do przodu w kierunku poszerzenia wspólnych działań – precyzuje nowy pomysł pan prezes.

– Prosimy wszystkie kluby BS 4 ligi o poważne podejście do tematu nagrywania meczów zgodnie instrukcją, którą otrzymały. Miały kilka tygodni na „przetestowanie” tego przedsięwzięcia. Po dzisiejszym podpisaniu umowy nie będzie już taryfy ulgowej. Stosowne pismo w tej sprawie zostało wysłane do wszystkich uczestników naszego flagowego produktu jakim jest BS 4 liga opolska i wypada tylko spoglądać na nasz serwer – mówi Tomasz Wąsiak z działu marketingu OZPN.

Bankowi Spółdzielczemu w Leśnicy po raz kolejny dziękujemy za zaufanie i życzymy owocnej współpracy!