Ze względu na zbliżający się początek sezonu rozgrywek Bawi Nas Piłka 2020/2021, organizatorzy przedstawiają w poniższym zestawieniu, podziały na grupy rozgrywkowe oraz harmonogram turniejów uwzględniające podział na poszczególne kategorie wiekowe.

Wszystkie kluby, będące gospodarzami turniejów w Wojewódzkich Rozgrywkach Orlika mają obowiązek potwierdzić do dnia 4 września br. termin sobotni lub niedzielny danych zawodów w których będą pełniły rolę organizatora zawodów.

Informacje dot. potwierdzonych terminów, miejsc i współorganizatorów rozgrywania zawodów Regionalnych Rozgrywek Orlików oraz Żaków, zostaną przedstawione w osobnym komunikacie.

Dodatkowo, przypominamy, że turnieje powiatowe Żaków oraz Skrzatów, będą organizowane w terminach ustalonych przez Trenerów Powiatowych, biorąc pod uwagę ilość zgłoszonych drużyn w określonej kategorii wiekowej. Powyższych zgłoszeń do zawodów powiatowych należy dokonywać bezpośrednio u Trenerów Powiatowych odpowiedzialnych za dany region.

Szczegółowe dane kontaktowe do organizatorów oraz Trenerów Powiatowych znajdują się w poniższym linku: http://bawinaspilka.pl/organizatorzy/