Komisja ds. Licencji Klubowych OZPN (dalej: Komisja) informuje, że zgodnie z§ 4ust. 2 Uchwały 15/2019 z dnia 13 marca 2019r. Zarządu Opolskiego Związku Piłki Nożnej (dalej: Uchwała) dnia 2 kwietnia 2021 r. rozpocznie się proces licencyjny na terenie województwa opolskiego.

Procedura składania wniosków licencyjnych odbywa się poprzez internetowy Generator Wniosków Licencyjnych OZPN (dalej: Generator).
Wnioskodawca jest zobowiązany wypełnić wniosek licencyjny korzystając z elektronicznego Generatora, który następnie przesyła wraz z wymaganymi załącznikami określonymi w Generatorze w wersji elektronicznej w formacie PDF do biura OZPN na adres licencjeklubowe@opolskizpn.pl najpóźniej w terminie:
do dnia 15 maja – dotyczy klubów 4 ligi i Klasy Okręgowej roku, w którym rozpoczyna się dany Sezon Licencyjny;
do dnia 31 maja – dotyczy klubów pozostałych klas rozgrywkowych roku, w którym rozpoczyna się dany Sezon Licencyjny.
Wykaz klubów objętych procedurą licencyjną:

4 LIGA OPOLSKA na sezon 2021/2022
MLZS STAROWICE DOLNE
KS RUCH ZDZIESZOWICE
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
LZS AGROPLON GŁUSZYNA
KS MAŁAPANEW OZIMEK
KS UNIA KRAPKOWICE
MKS GOGOLIN
KS POLONIA GŁUBCZYCE
LKS SKALNIK GRACZE
TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
GKS GŁUCHOŁAZY
LZS SKOROGOSZCZ
NKS START NAMYSŁÓW
MKS POGOŃ PRUDNIK
OKS OLESNO
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI
LZS VICTORIA CHRÓŚCICE
LZS WALCE
KS FORTUNA GŁOGÓWEK

KLASA OKRĘGOWA na sezon 2021/2022 i 2022/2023
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE
ZKS MOTOR PRASZKA
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI
LZS JEŁOWA
LZS LIGOTA TURAWSKA
SSTIR LZS MECHNICE
FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE
KS KRASIEJÓW
KS UNIA KOLONOWSKIE
ULKS ORZEŁ ŹLINICE
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
KS SPARTA PACZKÓW
MZLKS CZARNI OTMUCHÓW
LZS RACŁAWICZKI
LKS KORONA KRĘPNA
LKS NAPRZÓD JEMIELNICA
LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE
LKS VICTORIA CISEK
LZS START BODANOWICE
GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ

KLUBY KLASY „A”  na sezon 2021/2022 oraz 2022/2023
GKS WIDAWA WILKÓW
LZS STAROŚCIN
KS IPRIME BOGACICA
LZS USZYCE
LZS ŻYTNIÓW
LZS LIGOTA OLESKA
LZS BURZA LIPKI
KS SKARBIMIERZ
LZS RUDATOM KĘPA
LZS LUBOSZYCE
MKS POLONIA PRÓSZKÓW
GKS GRODKÓW
LZS TRZEBOSZOWICE
LZS DZIEWIĘTLICE
LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA
LZS KOPERNIKI-MORÓW
LZS ROLNIK LASOCICE
LKS RUSOCIN
LZS GRYŻÓW
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW
LZS SUDETY MOSZCZANKA
LKS POLONIA BIAŁA
LZS LUBRZA
LZS DYTMARÓW
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE
LKS SZONÓW
LKS SOKOŁY BIERDZANY
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY
LKS ADAMIETZ KADŁUB
SSKS STAL ZAWADZKIE
LZS DĄBRÓWKA GÓRNA
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE
LZS GKS IZBICKO-OTMICE
LKS VICTORIA ŻYROWA
LZS SOKÓŁ LEŚNICA
GÓRNIK JANUSZKOWICE
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLE
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ
LZS KOTLARNIA-GOSZYCE
LKS BABICE
LZS ORZEŁ BRANICE
LZS FC PILSZCZ

KLUBY KLASY „B”  na sezon 2021/2022 i 2022/2023
LZS ŁĄCZANY
LZS BURZA GRĘBOSZÓW
LZS KRZYWICZYNY
LZS KOMORZNO
LZS ORZEŁ BIESTRZYKOWICE-MIODARY
LZS SPARTA KRZYWIZNA
LZS POLONIA SMARDY
LZS LIGOTA GÓRNA
LZS CHOCIANOWICE
LZS BORKOWICE
LZS STARE BUDKOWICE
LKS PRZEDMOŚĆ
LZS BUGAJ NOWY
LZS RADŁÓW
LZS WICHRÓW
KS BODZANOWICE
LZS BORKI WIELKIE
LZS ALBOR BORKI MAŁE
LZS STOBRAWA WACHOWICE
LZS ZĘBOWICE
LZS ZRYW SZYDŁOWICE
LZS VICTORIA WIERZBNIK
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE
KS JANKOWICE WIELKIE
LZS ORZEŁ OLSZANKA
LZS BŁĘKITNI PRZECZA
LZS GOLCZOWICE
LKS RYBNA
LZS GROM ŚWIERKLE
LZS ZAWADA, gm. TURAWA
LZS TURAWA
LZS GAZOWNIK WAWELNO
SKS CHMIELOWICE
LZS GRUDZICE
LZS GRODZIEC
LZS STANISZCZE WIELKIE
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA
LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZ
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE
LZS KADŁUBIEC
LZS ZIMNA WÓDKA
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCE
LZS BURZA KOSOROWICE
KS GÓRAŻDŻE
LKS OBROWIEC
OTMĘT FKS KRAPKOWICE
LZS KOSMOS DOBRA
LKS STRZELECZKI
LZS SPARTAN WÓJTOWICE
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA
KGKS KRASNA GÓRA
LUKS DELTA BIELICE
LZS JĘDRZYCHÓW
LZS GOŚCICE
LZS AGRO – CHMIEL UJEŹDZIEC
LZS ŚLIWICE
LZS SIESTRZECHOWICE
LZS NIWNICA-KONRADOWA
LZS WŁODARY-WĘŻA
LKS BIAŁA NYSKA
LZS ŁĄKA PRUDNICKA
LZS CZYŻOWICE
LZS RUDZICZKA
LZS KOLNOWICE
LZS PRZECHÓD
LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK
LZS CHRZELICE
LZS ZAWADA, koło Głogówka
LZS RZEPCE
LZS STARE KOTKOWICE
KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE
TKKF BLACHOWIANKA KĘDZIERZYN-KOŹLE
LZS STARE KOŹLE
LZS POKRZYWNICA
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE
LZS PARTYZANT KAZIMIERZ
LUKS POLONIA GOŚCIĘCIN
LZS ŁĘŻCE
LZS RUCH STEBLÓW
LZS MACIOWAKRZE
LZS INTER MECHNICA
LZS STAL GROBNIKI
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICE
LZS POGRANICZE MOKRE
LZS RUCH ZUBRZYCE
LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ
LZS FORTUNA CHOMIĄŻA
LZS ROLNIK LEWICE
LZS POGOŃ WOJNOWICE
KS LZS ZRYW WYSOKA

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE na sezon 2021/2022 i 2022/2023
LZS ŻŁOBIZNA
SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI
LUKS PAKOSŁAWICE
RTS ODRA KĘDZIERZYN –KOŹLE
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY
LZS SWORNICA CZARNOWĄSY
GZ LZS GRODKÓW
LKS UNIA MURÓW
AP MŁODY MKS KLUCZBORK
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD
SKS GAS GRODKÓW
KS SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBNIANY
UKS 9 FOOTBALL ACADEMY KĘDZIERZYN –KOŹLE
UKS TURAWA
LZS WRZOSKI
UKS AP OTMĘT KRAPKOWICE
UKS SPIDERS KRAPKOWICE
UKS JEDYNKA NIEMODLIN
AP BIAŁA
LUKS RB GŁOGÓWEK
LZS GIERAŁTOWICE
Uwaga! Ww. terminy dotyczą również nowo zgłoszonych klubów.