KOLEGIUM SĘDZIÓW OZPN

Zarząd Kolegium Sędziów OZPN

Tomasz Wąsiak

Przewodniczący Kolegium Sędziów

tel. 533 439 236
e-mail: tomasz.wasiak@opolskizpn.pl

Władysław Łężny

v-ce Przewodniczący ds. szkolenia

tel. 602 170 783
wladek95@op.pl

Przemysław Dudek

v-ce Przewodniczący ds. organizacyjnych i obsady sędziów

tel. 601 288 184
przemyslaw.dudek@opolskizpn.pl

Adrian Czpak

sekretarz

tel. 697 626 909
ks@opolskizpn.pl
.

Janusz Sztonyk

członek Zarządu ds. organizacyjnych i obsady obserwatorów

tel. 608 586 370
jsztonyk@wp.pl

Marcin Kochanek

członek Zarządu ds. szkolenia

marcin.kochanek@opolskizpn.pl
.

Szymon Łężny

Przewodniczący Komisji Szkoleniowej

szymon.lezny@opolskizpn.pl

Dawid Matyszczak

referent ds. marketingu, strony internetowej i social media

tel. 534 440 725
dawid.matyszczak@opolskizpn.pl

Pełnomocnicy ds Zarządu Kolegium Sędziów
Pełnomocnik ds. obsady powiatu nyskiego i prudnickiego

Mateusz Kacprzak

tel. 534 563 842
obsada@opolskizpn.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu namysłowskiego, kluczborskiego i oleskiego

Dawid Matyszczak

tel. 534 440 725
dawid.matyszczak@opolskizpn.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i głubczyckiego

Adam Piegza

tel. 534 154 529
adam.piegza@op.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu opolskiego i brzeskiego

Przemysław Dudek

tel. 601 288 184
przemyslaw.dudek@opolskizpn.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu krapkowickiego i strzeleckiego

Michał Wolnik

lucekwolnik@o2.pl

Pełnomocnik ds. Koleżeńskiego Funduszu Pośmiertnego

Dariusz Kuczer

Obserwatorzy
Obserwatorzy szczebla centralnego

 Damian Picz, Arkadiusz Przystał

Obserwatorzy III ligi

Dagobert Kroll, Jarosław Klecza, Ryszard Okaj, Janusz Sztonyk

Obserwatorzy szczebla okręgu

Władysław Łężny, Paweł Nakonieczny, Bernard Riedel, Tomasz Wąsiak, Józef Włodarczyk

KOMISJA SZKOLENIOWA

Szymon Łężny

Przewodniczący Komisji Szkoleniowej

szymon.lezny@opolskizpn.pl

Maciej Kosarzecki

v-ce Przewodniczący Komisji Szkoleniowej

maciej.kosarzecki@gmail.com

CZŁONKOWIE KOMISJI SZKOLENIOWEJ

Dawid Matyszczak

członek ds. powiatu kluczborskiego, namysłowskiego, oleskiego

dawid.matyszczak@opolskizpn.pl

Bartosz Owsiany

członek ds. powiatu opolskiego, brzeskiego

Marcin Biegun

członek ds. powiatu nyskiego, prudnickiego

marcinbiegun75@wp.pl

Szymon Mendla

członek ds. powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, krapkowickiego, strzeleckiego

Anna Janik

członek ds. piłki kobiecej oraz naboru sędziów

a.janik@opolskizpn.pl

Nicola Stokłosa

członek ds. piłki kobiecej oraz naboru sędziów

n.stoklosa@opolskizpn.pl

Grzegorz Wiercioch

członek ds. futsalu i piłki plażowej

g.wiercioch@opolskizpn.pl

Piotr Rybol

członek ds. futsalu i piłki plażowej

p.rybol@opolskizpn.pl

Daniel Szpila

członek ds. analizy video

Skip to content