SĘDZIOWIE KOLEGIUM SĘDZIÓW OZPN

Poniżej znajduje się lista osób, którzy ponieśli wyjątkowe zasługi w rozwoju piłkarskim poprzez oddanie sprawom szkolenia i wychowywania kadr sędziowskich, wnosząc osobisty wkład w podnoszenie poziomu prowadzenia zawodów przez sędziów.

Ginter Adamek
Nr legitymacji: 883
Data wydania: 09.12.1988 r.
Konrad Anderwald
Nr legitymacji: 1468
Data wydania: 22.06.2004 r.
Zbigniew Bojarski
Nr legitymacji: 1202
Data wydania: 17.12.1996 r.
August Bożentka
Nr legitymacji: 1378
Data wydania: 12.04.2002 r.
Franciszek Bucki
Nr legitymacji: 1542
Data wydania: 01.06.2006 r.
Ginter Czech
Nr legitymacji: 1026
Data wydania: 19.10.1992 r.
Wiesław Figurniak
Nr legitymacji: 1675
Data wydania: 02.03.2011 r.
Leon Gaida
Nr legitymacji: 1399
Data wydania: 07.11.2002 r.
Stanisław Gębuś
Nr legitymacji: 1680
Data wydania: 19.04.2011 r.
Janusz Hyziak
Nr legitymacji: 1027
Data wydania: 19.10.1992 r.
Józef Jaszewski
Nr legitymacji: 1096
Data wydania: 02.02.1994 r.
Marian Jędrysik
Nr legitymacji: 816
Data wydania: 27.03.1987 r.
Józef Kaliciak
Nr legitymacji: 720
Data wydania: 20.04.1984 r.
Paweł Kiszka
Nr legitymacji: 1135
Data wydania: 15.10.1994 r.
Mieczysław Kokoszka
Nr legitymacji: 1031
Data wydania: 13.02.1993 r.
Jan Koniecki
Nr legitymacji: 1018
Data wydania: 13.02.1993 r.
Zdzisław Kowalski
Nr legitymacji: 1070
Data wydania: 10.11.1992 r.
Władysław Łężny
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Jerzy Maciek
Nr legitymacji: 11080
Data wydania: 30.09.1994 r.
Stanisław Maćków
Nr legitymacji: 1543
Data wydania: 01.06.2006 r.
Antoni Mitko
Nr legitymacji: 1400
Data wydania: 07.11.2002 r.
Mieczysław Miziniak
Nr legitymacji: 656
Data wydania: 1984 r.
Tadeusz Mróz
Nr legitymacji: 1471
Data wydania: 22.06.2004 r.
Leon Mucha
Nr legitymacji: 1401
Data wydania: 07.11.2002 r.
Mariusz Nowak
Nr legitymacji: 1724
Data wydania: 04.09.2015 r.
Władysław Nowak
Nr legitymacji: 1379
Data wydania: 12.04.2002 r.
Bogdan Nowakowski
Nr legitymacji: 1072
Data wydania: 10.11.1992 r.
Józef Palica
Nr legitymacji: 1375
Data wydania: 28.02.2002 r.
Henryk Pich
Nr legitymacji: 1472
Data wydania: 22.06.2004 r.
Alojzy Ploch
Nr legitymacji: 881
Data wydania: 09.12.1988 r.
Stanisław Preis
Nr legitymacji: 1381
Data wydania: 12.04.2002 r.
Erhard Prusko
Nr legitymacji: 1081
Data wydania: 30.09.1994 r.
Wiesław Radzik
Nr legitymacji: 1473
Data wydania: 22.06.2004 r.
Cyryl Ratajczyk
Nr legitymacji: 153
Data wydania: 24.02.1971 r.
Edward Rudyk
Nr legitymacji: 1526
Data wydania: 07.11.2005 r.
Józef Safian
Nr legitymacji: 1038
Data wydania: 15.02.1993 r.
Czesław Sokołowski
Nr legitymacji: 1620
Data wydania: 09.11.2009 r.
Paweł Soworka
Nr legitymacji: 1402
Data wydania: 07.11.2002 r.
Bogdan Stasiak
Nr legitymacji: 1679
Data wydania: 19.04.2011 r.
Zbigniew Strociak
Nr legitymacji: 1257
Data wydania: 15.10.1980 r.
Marian Szeremeta
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Józef Szymski
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Zdzisław Świst
Nr legitymacji: 1203
Data wydania: 17.12.1996 r.
Waldemar Tarkowski
Nr legitymacji: 1474
Data wydania: 22.06.2004 r.
Bruno Tomaszek
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Mieczysław Tomsza
Nr legitymacji: 1377
Data wydania: 12.04.2002 r.
Józef Turyński
Nr legitymacji: 1681
Data wydania: 19.04.2011 r.
Krzysztof Witkowski
Nr legitymacji: 1677
Data wydania: 19.04.2011 r.
Józef Włodarczyk
Nr legitymacji: 1475
Data wydania: 22.06.2004 r.
Krzysztof Wolański
Nr legitymacji: 1678
Data wydania: 19.04.2011 r.
Ryszard Wójcik
Nr legitymacji: 1676
Data wydania: 19.04.2011 r.
Tadeusz Wróblewski
Nr legitymacji: 1403
Data wydania: 07.11.2002 r.

Poniżej znajduje się lista osób, którzy swoją postawą zasłużyli się dla sportu piłkarskiego w zakresie działalności sędziowskiej, wykazując osobistą inicjatywę, zdolności i mozolną pracę.

Marian Adamowicz
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Piotr Anderwald
Nr legitymacji: 3139
Data wydania: 12.04.2002 r.
Krzysztof Bartoszek
Nr legitymacji: 3268
Data wydania: 22.06.2004 r.
Andrzej Bondyra
Nr legitymacji: 2779
Data wydania: 17.12.1996 r.
Adam Czabanowski
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Kazimierz Dobrzański
Nr legitymacji: 3343
Data wydania: 07.11.2005 r.
Jan Filarowski
Nr legitymacji: 3269
Data wydania: 22.06.2004 r.
Jerzy Freier
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Marian Gajek
Nr legitymacji: 2546
Data wydania: 30.09.1994 r.
Edward Godzina
Nr legitymacji: 3338
Data wydania: 07.11.2005 r.
Józef Gołek
Nr legitymacji: 3174
Data wydania: 07.11.2002 r.
Zbigniew Graboń
Nr legitymacji: 1972
Data wydania: 27.03.1987 r.
Marian Hajda
Nr legitymacji: 3270
Data wydania: 22.06.2004 r.
Bernard Holik
Nr legitymacji: 3558
Data wydania: 19.04.2011 r.
Stanisław Hołota
Nr legitymacji: 3581
Data wydania: 05.01.2012 r.
Zbigniew Janik
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Mariusz Jedliński
Nr legitymacji: 3556
Data wydania: 02.03.2011 r.
Lesław Jezierski
Nr legitymacji: 2780
Data wydania: 17.12.1996 r.
Mirosław Kamiński
Nr legitymacji: 3138
Data wydania: 12.04.2002 r.
Robert Kantner
Nr legitymacji: 3555
Data wydania: 02.03.2011 r.
Józef Karczmarczyk
Nr legitymacji: 2573
Data wydania: 02.11.1994 r.
Jarosław Klecza
Nr legitymacji: 3432
Data wydania: 29.08.2008 r.
Zbigniew Konwant
Nr legitymacji: 3554
Data wydania: 02.03.2011 r.
Jan Krzyżanowski
Nr legitymacji: 3132
Data wydania: 28.02.2002 r.
Dariusz Kuczer
Nr legitymacji: 3559
Data wydania: 19.04.2011 r.
Aleksander Kulikowski
Nr legitymacji: 3363
Data wydania: 01.06.2006 r.
Jan Kumka
Nr legitymacji: 3560
Data wydania: 19.04.2011 r.
Zdzisław Marcinek
Nr legitymacji: 3324
Data wydania: 06.04.2005 r.
Adam Michalewski
Nr legitymacji: 3341
Data wydania: 07.11.2005 r.
Jerzy Ochman
Nr legitymacji: 3272
Data wydania: 22.06.2004 r.
Józef Ogórek
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Jan Panek
Nr legitymacji: 3273
Data wydania: 22.06.2004 r.
Adam Pawlików
Nr legitymacji: 3433
Data wydania: 29.08.2008 r.
Władysław Podburaczyński
Nr legitymacji: 3137
Data wydania: 12.04.2002 r.
Jan Pukajło
Nr legitymacji: 3340
Data wydania: 07.11.2005 r.
Władysław Pusz
Nr legitymacji: 3274
Data wydania: 22.06.2004 r.
Bernard Riedel
Nr legitymacji: 2781
Data wydania: 14.12.1996 r.
Ryszard Szkałuba
Nr legitymacji: 3339
Data wydania: 07.11.2005 r.
Janusz Sztonyk
Nr legitymacji: 3275
Data wydania: 22.06.2004 r.
Karol Szydło
Nr legitymacji: 2436
Data wydania: 13.02.1993 r.
Henryk Urbańczyk
Nr legitymacji: 3140
Data wydania: 12.04.2002 r.
Eugeniusz Wolnicki
Nr legitymacji: 1128
Data wydania: 08.10.1977 r.
Marian Zając
Nr legitymacji: 3004
Data wydania: 16.11.1999 r.
Janusz Zapotoczny
Nr legitymacji: 3561
Data wydania: 19.04.2011 r.
Grzegorz Zator
Nr legitymacji: 3557
Data wydania: 02.03.2011 r.
Stanisław Ziobrowski
Nr legitymacji: 3562
Data wydania: 19.04.2011 r.
Józef Żakowicz
Nr legitymacji: 2782
Data wydania: 17.12.1996 r.
Franciszek Żmuda
Nr legitymacji: 589
Data wydania: 18.10.1967 r.

Sędziowie zawodowi

Jarosław Przybył

Top Amator A

Marcin Kochanek

Top Amator B

Szymon Łężny

Top Amator C

Dawid Matyszczak
Przemysław Mielczarek
Bartosz Owsiany
Łukasz Sowada
Mateusz Wąsiak
Kamil Zator

Sędziowie asystenci szczebla centralnego

Jacek Babiarz
Maciej Kosarzecki

Sędzia szczebla centralnego

Katarzyna Gaweł
Anna Kalita-Malasiewicz

Sędzie asystentki szczebla centralnego

Kinga Dąbska
Dorota Dymek
Monika Latańska
Nicola Stokłosa

Babiarz Jacek
Bazan Marcin
Biegun Marcin
Bieniusa Michał
Chudala Artur
Dudek Przemysław
Dul Paweł
Giza Marek
Jałowiec Paweł
Kacprzak Mateusz
Konicki Jakub
Kosarzecki Maciej
Krzyżowski Maciej
Mendla Szymon
Orzeł Grzegorz
Paszek Radosław
Tkacz Dawid
Wiercioch Szymon
Zapotoczny Mirosław
Żmuda Bartosz
Banaszak Mateusz
Bednarz Leszek
Białowąs Wojciech
Bryś Sławomir
Buszka Damian
Ciastoń Patryk
Czerwinski Adam
Czpak Adrian
Filarski Marcin
Gaweł Katarzyna
Glensk Krzysztof
Glik Dariusz
Gondek Adam
Gruszka Janusz
Grzebski Sebastian
Jacyniuk Łukasz
Kalita-Malasiewicz Anna
Kapusta Paweł
Komarnicki Artur
Konicki Krzysztof
Kulpa Artur
Kurasadowicz Filip
Łukasieicz Jakub
Majowski Marek
Marciniszyn Arkadiusz
Mazański Rafał
Mazurek Michał
Narewski Radosław
Nowak Wojciech
Pietrzak Wojciech
Prochera Bartosz
Pukajło Miłosz
Russ Fabian
Saliński Mateusz
Szopa Dominik
Ślusarek Łukasz
Taul Dawid
Zubal Dymitr
Żyłka Paweł
Bąk Maciej
Białowąs Krzysztof
Borowiec Mirosław
Bruzda Michał
Chowaniec Łukasz
Chudzicki Włodzimierz
Cieleń Marcin
Czajor Krzysztof
Czekaj Bogdan
Dąbrowski Tomasz
Dolipski Andrzej
Dymek Dorota
Frelich Maciej
Gąsiorek Mateusz
Głowania Łukasz
Hejna Roman
Janik Anna
Juszczyk Łukasz
Kitajczuk Adam
Klecza Jarosław
Klimek Aneta
Kołodyński Dariusz
Kowaczek Przemysław
Kowalczyk Wojciech
Kroll Dagobert
Król Wojciech
Kulej Krystian
Labusga Paweł
Lenart Marcin
Martyna Łukasz
Marzec Grzegorz
Mastalerz Michał
Michalak Krzysztof
Mikołajczyk Klaudiusz
Mosion Michał
Nowak Grzegorz
Okaj Ryszard
Oszczęda Wojciech
Pankala Jan
Piegza Adam
Pietrzak Paweł
Polaczek Daniel
Przystał Arkadiusz
Pytlik Łukasz
Ramus Mateusz
Sasim Michał
Stefanides Piotr
Stemplewski Sebastian
Stobrawe Robert
Stojecki Jarosław
Stokłosa Nicola
Szura Kazimierz
Tkacz Tomasz
Ułamek Jarosław
Wąsiak Tomasz
Węgrzyn Jan
Wiercioch Grzegorz
Winiarz Marcin
Wójcik Krzysztof
Zadworny Arkadiusz
Anderwald Michał
Barszczewski Mirosław
Barteczko Krystian
Bieniasz Wiesław
Bieńkowski Daniel
Bonczek Mateusz
Bondyra Andrzej
Chojnowski Eugeniusz
Cisiński Ireneusz
Dąbska Kinga
Dera Mateusz
Dubiel Aleksandra
Ejzel Łukasz
Fidali Mariusz
Gajewski Konrad
Gopoń Marek
Górczany Michał
Gromotka Klaudiusz
Gross Grzegorz
Gryszke Krystian
Grzebień Dariusz
Jamiński Daniel
Janaszek Adrian
Janik Marcin
Jarczewski Łukasz
Jochem Adam
Joniec Janusz
Jurkowski Jarosław
Kantner Robert
Klus Maciej
Krawczyk Tomasz
Krzciuk Jacek
Kucia Wiesław
Lebok Piotr
Łowicki Henryk
Łoza Stanisław
Madej Denis
Marcinów Marcin
Mateja Joachim
Mazur Adrian
Michalewski Adam
Mioduszewski Tomasz
Młyńczak Mateusz
Modrzejewski Paweł
Mróz Tadeusz
Muszyński Michał
Muszyński Wojciech
Najwer Michał
Niebylski Wojciech
Niemiec Damian
Nieświec Piotr
Nowak Paweł
Panek Bogdan
Pawlików Adam
Pelc Dominik
Pelc Roman
Pępek Paweł
Piela Waldemar
Pukajło Jan
Radło Dariusz
Rogowski Michał
Rudyk Tomasz
Rusin Rafał
Rybiałek Piotr
Rzepka Zbigniew
Sotor Jan
Stepczuk Mirosław
Sułek Tomasz
Szmilewski Piotr
Szostak Łukasz
Szostek Sławomir
Tomsza Mieczysław
Trojanowski Zbigniew
Wawro Ryszard
Wątroba Sławomir
Wiechowski Robert
Wieczorek Tadeusz
Wilczek Henryk
Wolnik Michał
Wróbel Adam
Wyszomirski Zdzisław
Zapotoczny Janusz
Zwolenkiewicz Sławomir

Pary Programu Mentorskiego 2022/2023

Sędzia Klasa rozgrywkowa Mentor
Paweł Dul 4. liga Maciej Kosarzecki
Paweł Jałowiec 4. liga Marcin Kochanek
Jakub Konicki 4. liga Łukasz Sowada
Bartosz Żmuda 4. liga Bartosz Owsiany
Jakub Łukasiewicz Kl. Okręgowa Przemysław Mielczarek
Arkadiusz Marciniszyn Kl. Okręgowa Jacek Babiarz
Wojciech Pietrzak Kl. Okręgowa Marcin Bazan
Dominik Szopa Kl. Okręgowa Szymon Łężny
Jarosław Stojecki A klasa Marcin Biegun

Skip to content