Poniżej znajduje się lista osób, którzy ponieśli wyjątkowe zasługi w rozwoju piłkarskim poprzez oddanie sprawom szkolenia i wychowywania kadr sędziowskich, wnosząc osobisty wkład w podnoszenie poziomu prowadzenia zawodów przez sędziów.

Ginter Adamek
Nr legitymacji: 883
Data wydania: 09.12.1988 r.
Konrad Anderwald
Nr legitymacji: 1468
Data wydania: 22.06.2004 r.
Zbigniew Bojarski
Nr legitymacji: 1202
Data wydania: 17.12.1996 r.
August Bożentka
Nr legitymacji: 1378
Data wydania: 12.04.2002 r.
Franciszek Bucki
Nr legitymacji: 1542
Data wydania: 01.06.2006 r.
Ginter Czech
Nr legitymacji: 1026
Data wydania: 19.10.1992 r.
Wiesław Figurniak
Nr legitymacji: 1675
Data wydania: 02.03.2011 r.
Leon Gaida
Nr legitymacji: 1399
Data wydania: 07.11.2002 r.
Stanisław Gębuś
Nr legitymacji: 1680
Data wydania: 19.04.2011 r.
Janusz Hyziak
Nr legitymacji: 1027
Data wydania: 19.10.1992 r.
Józef Jaszewski
Nr legitymacji: 1096
Data wydania: 02.02.1994 r.
Marian Jędrysik
Nr legitymacji: 816
Data wydania: 27.03.1987 r.
Józef Kaliciak
Nr legitymacji: 720
Data wydania: 20.04.1984 r.
Paweł Kiszka
Nr legitymacji: 1135
Data wydania: 15.10.1994 r.
Mieczysław Kokoszka
Nr legitymacji: 1031
Data wydania: 13.02.1993 r.
Jan Koniecki
Nr legitymacji: 1018
Data wydania: 13.02.1993 r.
Zdzisław Kowalski
Nr legitymacji: 1070
Data wydania: 10.11.1992 r.
Władysław Łężny
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Jerzy Maciek
Nr legitymacji: 11080
Data wydania: 30.09.1994 r.
Stanisław Maćków
Nr legitymacji: 1543
Data wydania: 01.06.2006 r.
Antoni Mitko
Nr legitymacji: 1400
Data wydania: 07.11.2002 r.
Mieczysław Miziniak
Nr legitymacji: 656
Data wydania: 1984 r.
Tadeusz Mróz
Nr legitymacji: 1471
Data wydania: 22.06.2004 r.
Leon Mucha
Nr legitymacji: 1401
Data wydania: 07.11.2002 r.
Mariusz Nowak
Nr legitymacji: 1724
Data wydania: 04.09.2015 r.
Władysław Nowak
Nr legitymacji: 1379
Data wydania: 12.04.2002 r.
Bogdan Nowakowski
Nr legitymacji: 1072
Data wydania: 10.11.1992 r.
Józef Palica
Nr legitymacji: 1375
Data wydania: 28.02.2002 r.
Henryk Pich
Nr legitymacji: 1472
Data wydania: 22.06.2004 r.
Alojzy Ploch
Nr legitymacji: 881
Data wydania: 09.12.1988 r.
Stanisław Preis
Nr legitymacji: 1381
Data wydania: 12.04.2002 r.
Erhard Prusko
Nr legitymacji: 1081
Data wydania: 30.09.1994 r.
Wiesław Radzik
Nr legitymacji: 1473
Data wydania: 22.06.2004 r.
Cyryl Ratajczyk
Nr legitymacji: 153
Data wydania: 24.02.1971 r.
Edward Rudyk
Nr legitymacji: 1526
Data wydania: 07.11.2005 r.
Józef Safian
Nr legitymacji: 1038
Data wydania: 15.02.1993 r.
Czesław Sokołowski
Nr legitymacji: 1620
Data wydania: 09.11.2009 r.
Paweł Soworka
Nr legitymacji: 1402
Data wydania: 07.11.2002 r.
Bogdan Stasiak
Nr legitymacji: 1679
Data wydania: 19.04.2011 r.
Zbigniew Strociak
Nr legitymacji: 1257
Data wydania: 15.10.1980 r.
Marian Szeremeta
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Józef Szymski
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Zdzisław Świst
Nr legitymacji: 1203
Data wydania: 17.12.1996 r.
Waldemar Tarkowski
Nr legitymacji: 1474
Data wydania: 22.06.2004 r.
Bruno Tomaszek
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Mieczysław Tomsza
Nr legitymacji: 1377
Data wydania: 12.04.2002 r.
Józef Turyński
Nr legitymacji: 1681
Data wydania: 19.04.2011 r.
Krzysztof Witkowski
Nr legitymacji: 1677
Data wydania: 19.04.2011 r.
Józef Włodarczyk
Nr legitymacji: 1475
Data wydania: 22.06.2004 r.
Krzysztof Wolański
Nr legitymacji: 1678
Data wydania: 19.04.2011 r.
Ryszard Wójcik
Nr legitymacji: 1676
Data wydania: 19.04.2011 r.
Tadeusz Wróblewski
Nr legitymacji: 1403
Data wydania: 07.11.2002 r.

Poniżej znajduje się lista osób, którzy swoją postawą zasłużyli się dla sportu piłkarskiego w zakresie działalności sędziowskiej, wykazując osobistą inicjatywę, zdolności i mozolną pracę.

Marian Adamowicz
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Piotr Anderwald
Nr legitymacji: 3139
Data wydania: 12.04.2002 r.
Krzysztof Bartoszek
Nr legitymacji: 3268
Data wydania: 22.06.2004 r.
Andrzej Bondyra
Nr legitymacji: 2779
Data wydania: 17.12.1996 r.
Adam Czabanowski
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Kazimierz Dobrzański
Nr legitymacji: 3343
Data wydania: 07.11.2005 r.
Jan Filarowski
Nr legitymacji: 3269
Data wydania: 22.06.2004 r.
Jerzy Freier
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Marian Gajek
Nr legitymacji: 2546
Data wydania: 30.09.1994 r.
Edward Godzina
Nr legitymacji: 3338
Data wydania: 07.11.2005 r.
Józef Gołek
Nr legitymacji: 3174
Data wydania: 07.11.2002 r.
Zbigniew Graboń
Nr legitymacji: 1972
Data wydania: 27.03.1987 r.
Marian Hajda
Nr legitymacji: 3270
Data wydania: 22.06.2004 r.
Bernard Holik
Nr legitymacji: 3558
Data wydania: 19.04.2011 r.
Stanisław Hołota
Nr legitymacji: 3581
Data wydania: 05.01.2012 r.
Zbigniew Janik
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Mariusz Jedliński
Nr legitymacji: 3556
Data wydania: 02.03.2011 r.
Lesław Jezierski
Nr legitymacji: 2780
Data wydania: 17.12.1996 r.
Mirosław Kamiński
Nr legitymacji: 3138
Data wydania: 12.04.2002 r.
Robert Kantner
Nr legitymacji: 3555
Data wydania: 02.03.2011 r.
Józef Karczmarczyk
Nr legitymacji: 2573
Data wydania: 02.11.1994 r.
Jarosław Klecza
Nr legitymacji: 3432
Data wydania: 29.08.2008 r.
Zbigniew Konwant
Nr legitymacji: 3554
Data wydania: 02.03.2011 r.
Jan Krzyżanowski
Nr legitymacji: 3132
Data wydania: 28.02.2002 r.
Dariusz Kuczer
Nr legitymacji: 3559
Data wydania: 19.04.2011 r.
Aleksander Kulikowski
Nr legitymacji: 3363
Data wydania: 01.06.2006 r.
Jan Kumka
Nr legitymacji: 3560
Data wydania: 19.04.2011 r.
Zdzisław Marcinek
Nr legitymacji: 3324
Data wydania: 06.04.2005 r.
Adam Michalewski
Nr legitymacji: 3341
Data wydania: 07.11.2005 r.
Jerzy Ochman
Nr legitymacji: 3272
Data wydania: 22.06.2004 r.
Józef Ogórek
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Jan Panek
Nr legitymacji: 3273
Data wydania: 22.06.2004 r.
Adam Pawlików
Nr legitymacji: 3433
Data wydania: 29.08.2008 r.
Władysław Podburaczyński
Nr legitymacji: 3137
Data wydania: 12.04.2002 r.
Jan Pukajło
Nr legitymacji: 3340
Data wydania: 07.11.2005 r.
Władysław Pusz
Nr legitymacji: 3274
Data wydania: 22.06.2004 r.
Bernard Riedel
Nr legitymacji: 2781
Data wydania: 14.12.1996 r.
Ryszard Szkałuba
Nr legitymacji: 3339
Data wydania: 07.11.2005 r.
Janusz Sztonyk
Nr legitymacji: 3275
Data wydania: 22.06.2004 r.
Karol Szydło
Nr legitymacji: 2436
Data wydania: 13.02.1993 r.
Henryk Urbańczyk
Nr legitymacji: 3140
Data wydania: 12.04.2002 r.
Eugeniusz Wolnicki
Nr legitymacji: 1128
Data wydania: 08.10.1977 r.
Marian Zając
Nr legitymacji: 3004
Data wydania: 16.11.1999 r.
Janusz Zapotoczny
Nr legitymacji: 3561
Data wydania: 19.04.2011 r.
Grzegorz Zator
Nr legitymacji: 3557
Data wydania: 02.03.2011 r.
Stanisław Ziobrowski
Nr legitymacji: 3562
Data wydania: 19.04.2011 r.
Józef Żakowicz
Nr legitymacji: 2782
Data wydania: 17.12.1996 r.
Franciszek Żmuda
Nr legitymacji: 589
Data wydania: 18.10.1967 r.
Lp. Nazwisko Imię rocznik klasa rozgrywkowa
1 Przybył Jarosław 1976 Zawodowy
2 Kochanek Marcin 1991 Top Amator A
3 Łężny Szymon 1995 Top Amator B
4 Dul Paweł 1998 Top Amator C
5 Matyszczak Dawid 1994 Top Amator C
6 Mendla Szymon 1995 Top Amator C
7 Owsiany Bartosz 1991 Top Amator C
8 Sowada Łukasz 1990 Top Amator C
9 Wąsiak Mateusz 1990 Top Amator C
10 Zator Kamil 1995 Top Amator C
11 Babiarz Jacek 1985 Asystent II grupy SC
12 Kosarzecki Maciej 1991 Asystent II grupy SC
13 Jałowiec Paweł 1999 Asystent II grupy SC

Sędzia szczebla centralnego

Katarzyna Gaweł
Anna Kalita-Malasiewicz

Sędzie asystentki szczebla centralnego

Kinga Dąbska
Dorota Dymek
Monika Latańska
Nicola Stokłosa

Nazwisko Imię rocznik uwagi
1 Babiarz Jacek 1985 as. szczebla centralnego
2 Banaszak Mateusz 1987
3 Bazan Marcin 1983
4 Biegun Marcin 1983
5 Buszka Damian 1991
6 Chudala Artur 1987
7 Dudek Przemysław 1979
8 Gaweł Katarzyna 1985
9 Giza Marek 1994
10 Jałowiec Paweł 1999 as. szczebla centralnego
11 Konicki Jakub 1996
12 Konicki Krzysztof 1992
13 Kosarzecki Maciej 1991 as. szczebla centralnego
14 Kurasadowicz Filip 1998
15 Marciniszyn Arkadiusz 1999
16 Mielczarek Przemysław 1991
17 Paszek Radosław 1978
18 Pukajło Miłosz 1987
19 Russ Fabian 1996
20 Saliński Mateusz 1989
21 Szopa Dominik 2000
22 Tkacz Dawid 1989
23 Żmuda Bartosz 1996

Nazwisko Imię rocznik
1 Bąk Maciej 1995
2 Bednarz Leszek 1977
3 Białowąs Wojciech 1983
4 Bieniusa Michał 1989
5 Czerwinski Adam 1976
6 Czpak Adrian 1982
7 Filarski Marcin 1986
8 Fortuna Filip 2002
9 Glensk Krzysztof 1991
10 Glik Dariusz 1984
11 Gondek Adam 1988
12 Górczany Michał 1989
13 Gruszka Janusz 1984
14 Kacprzak Mateusz 1992
15 Kalita-Malasiewicz Anna 1982
16 Kitajczuk Adam 1983
17 Król Wojciech 1988
18 Krzyżowski Maciej 1974
19 Łukasiewicz Jakub 1997
20 Madej Denis 2000
21 Majowski Marek 1982
22 Mazański Rafał 1977
23 Mazurek Michał 1983
24 Mikołajczyk Klaudiusz 1984
25 Mosion Michał 1993
26 Muszyński Michał 2004
27 Nowak Wojciech 1981
28 Orzeł Grzegorz 1979
29 Prochera Bartosz 1980
30 Sasim Michał 2002
31 Stefanides Piotr 1988
32 Stokłosa Nicola 1998
33 Ślusarek Łukasz 1986
34 Zubal Dymitr 1993
35 Żyłka Paweł 1980

Nazwisko Imię rocznik
1 Białowąs Krzysztof 1980
2 Borowiec Mirosław 1978
3 Borucki Rafał 1994
4 Bruzda Michał 1979
5 Bujak Maciej 2006
6 Chowaniec Łukasz 1991
7 Czekaj Bogdan 1970
8 Dąbrowski Tomasz 1971
9 Dolipski Andrzej 1972
10 Dymek Dorota 1968
11 Galant Damian 2007
12 Galus Dominik 1996
13 Gąsiorek Mateusz 1988
14 Głowania Łukasz 1990
15 Gopoń Marek 1996
16 Grabka Grzegorz 1984
17 Gross Grzegorz 1986
18 Hejna Roman 1986
19 Iwanicki Jakub 2005
20 Janaszek Adrian 1988
21 Janik Anna 1983
22 Jarczewski Łukasz 1985
23 Juszczyk Łukasz 1977
24 Kapusta Paweł 1984
25 Kawala Mateusz 2001
26 Klecza Jarosław 1968
27 Klimek Aneta 1995
28 Klubikowski Rafał 2003
29 Kluczyński Kamil 1994
30 Klus Maciej 2004
31 Kołodyński Dariusz 1986
32 Kowaczek Przemysław 1980
33 Kowalczyk Wojciech 1993
34 Krawczyk Tomasz 1998
35 Kroll Dagobert 1965
36 Kulej Krystian 1984
37 Kulpa Artur 1972
38 Lenart Marcin 1975
39 Martyna Łukasz 1989
40 Mastalerz Michał 1983
41 Mazur Adrian 1985
42 Mendla Mateusz 2004
43 Michalak Krzysztof 2000
44 Mikołajczyk Adam 2006
45 Mioduszewski Tomasz 1987
46 Modrzejewski Paweł 2002
47 Mucha Michał 2006
48 Nadolny Oliwier 2006
49 Najwer Michał 1990
50 Oszczęda Wojciech 1975
51 Panek Krzysztof 2003
52 Pankala Jan 1989
53 Pelc Dominik 1997
54 Piegza Adam 1973
55 Pietrzak Paweł 1969
56 Przystał Arkadiusz 1978
57 Radło Dariusz 1979
58 Ramus Mateusz 1997
59 Rogowski Michał 2004
60 Sierotowicz Sebastian 2004
61 Stemplewski Sebastian 1974
62 Stobrawe Robert 1971
63 Stojecki Jarosław 1993
64 Stokłosa Aleks 2002
65 Szostak Filip 2006
66 Szura Kazimierz 1972
67 Taul Dawid 1990
68 Teister Jakub 2006
69 Ułamek Jarosław 1974
70 Wąsiak Tomasz 1979
71 Węgrzyn Jan 1969
72 Wiatr Paweł 1993
73 Winiarz Marcin 1989
74 Wójcik Krzysztof 1992
75 Wróbel Łukasz 2005
76 Zadworny Arkadiusz 1986
77 Zator Bartłomiej 1992

Anderwald Michał
Barszczewski Mirosław
Barteczko Krystian
Bieniasz Wiesław
Bieńkowski Daniel
Bonczek Mateusz
Bondyra Andrzej
Chojnowski Eugeniusz
Cisiński Ireneusz
Dąbska Kinga
Dera Mateusz
Dubiel Aleksandra
Ejzel Łukasz
Fidali Mariusz
Gajewski Konrad
Gopoń Marek
Górczany Michał
Gromotka Klaudiusz
Gross Grzegorz
Gryszke Krystian
Grzebień Dariusz
Jamiński Daniel
Janaszek Adrian
Janik Marcin
Jarczewski Łukasz
Jochem Adam
Joniec Janusz
Jurkowski Jarosław
Kantner Robert
Klus Maciej
Krawczyk Tomasz
Krzciuk Jacek
Kucia Wiesław
Lebok Piotr
Łowicki Henryk
Łoza Stanisław
Madej Denis
Marcinów Marcin
Mateja Joachim
Mazur Adrian
Michalewski Adam
Mioduszewski Tomasz
Młyńczak Mateusz
Modrzejewski Paweł
Mróz Tadeusz
Muszyński Michał
Muszyński Wojciech
Najwer Michał
Niebylski Wojciech
Niemiec Damian
Nieświec Piotr
Nowak Paweł
Panek Bogdan
Pawlików Adam
Pelc Dominik
Pelc Roman
Pępek Paweł
Piela Waldemar
Pukajło Jan
Radło Dariusz
Rogowski Michał
Rudyk Tomasz
Rusin Rafał
Rybiałek Piotr
Rzepka Zbigniew
Sotor Jan
Stepczuk Mirosław
Sułek Tomasz
Szmilewski Piotr
Szostak Łukasz
Szostek Sławomir
Tomsza Mieczysław
Trojanowski Zbigniew
Wawro Ryszard
Wątroba Sławomir
Wiechowski Robert
Wieczorek Tadeusz
Wilczek Henryk
Wolnik Michał
Wróbel Adam
Wyszomirski Zdzisław
Zapotoczny Janusz
Zwolenkiewicz Sławomir

Pary Programu Mentorskiego 2022/2023

Sędzia Klasa rozgrywkowa Region Mentor
Bujak Maciej KLASA A OPOLE Bazan Marcin
Fortuna Filip KLASA A OPOLE Kochanek Marcin
Iwanicki Jakub KLASA A KLUCZBORK Matyszczak Dawid
Madej Denis KLASA A OPOLE Sowada Łukasz
Mikołajczyk Adam KLASA A KĘDZIERZYN - KOŹLE Giza Marek
Mucha Michał KLASA A KĘDZIERZYN - KOŹLE Zapotoczny Mirosław
Muszyński Michał KLASA A KĘDZIERZYN Mendla Szymon
Nadolny Oliwier KLASA A OPOLE Łężny Szymon
Panek Krzysztof KLASA A KLUCZBORK Paszek Radosław
Rogowski Michał KLASA A KLUCZBORK Pukajło Miłosz
Sasim Michał KLASA A OPOLE Białowąs Wojciech
Sierotowicz Sebastian KLASA A KĘDZIERZYN - KOŹLE Żmuda Bartosz
Szostak Filip KLASA A OPOLE Kosarzecki Maciej

Skip to content