SĘDZIOWIE KOLEGIUM SĘDZIÓW OZPN

Poniżej znajduje się lista osób, którzy ponieśli wyjątkowe zasługi w rozwoju piłkarskim poprzez oddanie sprawom szkolenia i wychowywania kadr sędziowskich, wnosząc osobisty wkład w podnoszenie poziomu prowadzenia zawodów przez sędziów.

Ginter Adamek
Nr legitymacji: 883
Data wydania: 09.12.1988 r.
Konrad Anderwald
Nr legitymacji: 1468
Data wydania: 22.06.2004 r.
Zbigniew Bojarski
Nr legitymacji: 1202
Data wydania: 17.12.1996 r.
August Bożentka
Nr legitymacji: 1378
Data wydania: 12.04.2002 r.
Franciszek Bucki
Nr legitymacji: 1542
Data wydania: 01.06.2006 r.
Ginter Czech
Nr legitymacji: 1026
Data wydania: 19.10.1992 r.
Wiesław Figurniak
Nr legitymacji: 1675
Data wydania: 02.03.2011 r.
Leon Gaida
Nr legitymacji: 1399
Data wydania: 07.11.2002 r.
Stanisław Gębuś
Nr legitymacji: 1680
Data wydania: 19.04.2011 r.
Janusz Hyziak
Nr legitymacji: 1027
Data wydania: 19.10.1992 r.
Józef Jaszewski
Nr legitymacji: 1096
Data wydania: 02.02.1994 r.
Marian Jędrysik
Nr legitymacji: 816
Data wydania: 27.03.1987 r.
Józef Kaliciak
Nr legitymacji: 720
Data wydania: 20.04.1984 r.
Paweł Kiszka
Nr legitymacji: 1135
Data wydania: 15.10.1994 r.
Mieczysław Kokoszka
Nr legitymacji: 1031
Data wydania: 13.02.1993 r.
Jan Koniecki
Nr legitymacji: 1018
Data wydania: 13.02.1993 r.
Zdzisław Kowalski
Nr legitymacji: 1070
Data wydania: 10.11.1992 r.
Władysław Łężny
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Jerzy Maciek
Nr legitymacji: 11080
Data wydania: 30.09.1994 r.
Stanisław Maćków
Nr legitymacji: 1543
Data wydania: 01.06.2006 r.
Antoni Mitko
Nr legitymacji: 1400
Data wydania: 07.11.2002 r.
Mieczysław Miziniak
Nr legitymacji: 656
Data wydania: 1984 r.
Tadeusz Mróz
Nr legitymacji: 1471
Data wydania: 22.06.2004 r.
Leon Mucha
Nr legitymacji: 1401
Data wydania: 07.11.2002 r.
Mariusz Nowak
Nr legitymacji: 1724
Data wydania: 04.09.2015 r.
Władysław Nowak
Nr legitymacji: 1379
Data wydania: 12.04.2002 r.
Bogdan Nowakowski
Nr legitymacji: 1072
Data wydania: 10.11.1992 r.
Józef Palica
Nr legitymacji: 1375
Data wydania: 28.02.2002 r.
Henryk Pich
Nr legitymacji: 1472
Data wydania: 22.06.2004 r.
Alojzy Ploch
Nr legitymacji: 881
Data wydania: 09.12.1988 r.
Stanisław Preis
Nr legitymacji: 1381
Data wydania: 12.04.2002 r.
Erhard Prusko
Nr legitymacji: 1081
Data wydania: 30.09.1994 r.
Wiesław Radzik
Nr legitymacji: 1473
Data wydania: 22.06.2004 r.
Cyryl Ratajczyk
Nr legitymacji: 153
Data wydania: 24.02.1971 r.
Edward Rudyk
Nr legitymacji: 1526
Data wydania: 07.11.2005 r.
Józef Safian
Nr legitymacji: 1038
Data wydania: 15.02.1993 r.
Czesław Sokołowski
Nr legitymacji: 1620
Data wydania: 09.11.2009 r.
Paweł Soworka
Nr legitymacji: 1402
Data wydania: 07.11.2002 r.
Bogdan Stasiak
Nr legitymacji: 1679
Data wydania: 19.04.2011 r.
Zbigniew Strociak
Nr legitymacji: 1257
Data wydania: 15.10.1980 r.
Marian Szeremeta
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Józef Szymski
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Zdzisław Świst
Nr legitymacji: 1203
Data wydania: 17.12.1996 r.
Waldemar Tarkowski
Nr legitymacji: 1474
Data wydania: 22.06.2004 r.
Bruno Tomaszek
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Mieczysław Tomsza
Nr legitymacji: 1377
Data wydania: 12.04.2002 r.
Józef Turyński
Nr legitymacji: 1681
Data wydania: 19.04.2011 r.
Krzysztof Witkowski
Nr legitymacji: 1677
Data wydania: 19.04.2011 r.
Józef Włodarczyk
Nr legitymacji: 1475
Data wydania: 22.06.2004 r.
Krzysztof Wolański
Nr legitymacji: 1678
Data wydania: 19.04.2011 r.
Ryszard Wójcik
Nr legitymacji: 1676
Data wydania: 19.04.2011 r.
Tadeusz Wróblewski
Nr legitymacji: 1403
Data wydania: 07.11.2002 r.

Poniżej znajduje się lista osób, którzy swoją postawą zasłużyli się dla sportu piłkarskiego w zakresie działalności sędziowskiej, wykazując osobistą inicjatywę, zdolności i mozolną pracę.

Marian Adamowicz
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Piotr Anderwald
Nr legitymacji: 3139
Data wydania: 12.04.2002 r.
Krzysztof Bartoszek
Nr legitymacji: 3268
Data wydania: 22.06.2004 r.
Andrzej Bondyra
Nr legitymacji: 2779
Data wydania: 17.12.1996 r.
Adam Czabanowski
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Kazimierz Dobrzański
Nr legitymacji: 3343
Data wydania: 07.11.2005 r.
Jan Filarowski
Nr legitymacji: 3269
Data wydania: 22.06.2004 r.
Jerzy Freier
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Marian Gajek
Nr legitymacji: 2546
Data wydania: 30.09.1994 r.
Edward Godzina
Nr legitymacji: 3338
Data wydania: 07.11.2005 r.
Józef Gołek
Nr legitymacji: 3174
Data wydania: 07.11.2002 r.
Zbigniew Graboń
Nr legitymacji: 1972
Data wydania: 27.03.1987 r.
Marian Hajda
Nr legitymacji: 3270
Data wydania: 22.06.2004 r.
Bernard Holik
Nr legitymacji: 3558
Data wydania: 19.04.2011 r.
Stanisław Hołota
Nr legitymacji: 3581
Data wydania: 05.01.2012 r.
Zbigniew Janik
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Mariusz Jedliński
Nr legitymacji: 3556
Data wydania: 02.03.2011 r.
Lesław Jezierski
Nr legitymacji: 2780
Data wydania: 17.12.1996 r.
Mirosław Kamiński
Nr legitymacji: 3138
Data wydania: 12.04.2002 r.
Robert Kantner
Nr legitymacji: 3555
Data wydania: 02.03.2011 r.
Józef Karczmarczyk
Nr legitymacji: 2573
Data wydania: 02.11.1994 r.
Jarosław Klecza
Nr legitymacji: 3432
Data wydania: 29.08.2008 r.
Zbigniew Konwant
Nr legitymacji: 3554
Data wydania: 02.03.2011 r.
Jan Krzyżanowski
Nr legitymacji: 3132
Data wydania: 28.02.2002 r.
Dariusz Kuczer
Nr legitymacji: 3559
Data wydania: 19.04.2011 r.
Aleksander Kulikowski
Nr legitymacji: 3363
Data wydania: 01.06.2006 r.
Jan Kumka
Nr legitymacji: 3560
Data wydania: 19.04.2011 r.
Zdzisław Marcinek
Nr legitymacji: 3324
Data wydania: 06.04.2005 r.
Adam Michalewski
Nr legitymacji: 3341
Data wydania: 07.11.2005 r.
Jerzy Ochman
Nr legitymacji: 3272
Data wydania: 22.06.2004 r.
Józef Ogórek
Nr legitymacji: b/d
Data wydania: b/d
Jan Panek
Nr legitymacji: 3273
Data wydania: 22.06.2004 r.
Adam Pawlików
Nr legitymacji: 3433
Data wydania: 29.08.2008 r.
Władysław Podburaczyński
Nr legitymacji: 3137
Data wydania: 12.04.2002 r.
Jan Pukajło
Nr legitymacji: 3340
Data wydania: 07.11.2005 r.
Władysław Pusz
Nr legitymacji: 3274
Data wydania: 22.06.2004 r.
Bernard Riedel
Nr legitymacji: 2781
Data wydania: 14.12.1996 r.
Ryszard Szkałuba
Nr legitymacji: 3339
Data wydania: 07.11.2005 r.
Janusz Sztonyk
Nr legitymacji: 3275
Data wydania: 22.06.2004 r.
Karol Szydło
Nr legitymacji: 2436
Data wydania: 13.02.1993 r.
Henryk Urbańczyk
Nr legitymacji: 3140
Data wydania: 12.04.2002 r.
Eugeniusz Wolnicki
Nr legitymacji: 1128
Data wydania: 08.10.1977 r.
Marian Zając
Nr legitymacji: 3004
Data wydania: 16.11.1999 r.
Janusz Zapotoczny
Nr legitymacji: 3561
Data wydania: 19.04.2011 r.
Grzegorz Zator
Nr legitymacji: 3557
Data wydania: 02.03.2011 r.
Stanisław Ziobrowski
Nr legitymacji: 3562
Data wydania: 19.04.2011 r.
Józef Żakowicz
Nr legitymacji: 2782
Data wydania: 17.12.1996 r.
Franciszek Żmuda
Nr legitymacji: 589
Data wydania: 18.10.1967 r.

Sędziowie zawodowi

Jarosław Przybył

Top Amator B

Marcin Kochanek
Szymon Łężny

Top Amator C

Dawid Matyszczak
Szymon Mendla
Przemysław Mielczarek
Bartosz Owsiany
Łukasz Sowada
Kamil Zator

Sędziowie asystenci szczebla centralnego

Maciej Kosarzecki
Daniel Szpila

Sędzia Ekstraligi

Katarzyna Gaweł

Sędzie I ligi Kobiet

Anna Kalita-Malasiewicz

Sędzie asystentki szczebla centralnego

Dorota Dymek
Monika Latańska

Babiarz Jacek
Banaszak Mateusz
Bazan Marcin
Biegun Marcin
Bieniusa Michał
Chudala Artur
Ciastoń Patryk
Dudek Przemysław
Dul Paweł
Giza Marek
Grzebski Sebastian
Kacprzak Mateusz
Kosarzecki Maciej
Krzyżowski Maciej
Kulesa Łukasz
Mazurek Michał
Orzeł Grzegorz
Paszek Radosław
Tkacz Dawid
Wąsiak Mateusz
Wiercioch Szymon
Zapotoczny Mirosław
Zubal Dymitr
Bednarz Leszek
Białowąs Wojciech
Bryś Sławomir
Buszka Damian
Czerwinski Adam
Czpak Adrian
Filarski Marcin
Glensk Krzysztof
Glik Dariusz
Gondek Adam
Gruszka Janusz
Jacyniuk Łukasz
Jałowiec Paweł
Kalita-Malasiewicz Anna
Klecza Jarosław
Kluz Sebastian
Komarnicki Artur
Konicki Jakub
Kulpa Artur
Kupka Adam
Mazański Rafał
Narewski Radosław
Nowak Wojciech
Picz Damian
Prochera Bartosz
Przystał Arkadiusz
Pukajło Miłosz
Pytlik Łukasz
Russ Fabian
Stefanides Piotr
Ślusarek Łukasz
Zator Bartłomiej
Żmuda Bartosz
Żyłka Paweł
Bagiński Adam
Barszczewski Mirosław
Białowąs Krzysztof
Borowiec Mirosław
Bruzda Michał
Chmura Krzysztof
Chodziński Jan
Chowaniec Łukasz
Cieleń Marcin
Czekaj Bogdan
Dąbrowski Tomasz
Dolipski Andrzej
Gaweł Katarzyna
Gąsiorek Mateusz
Głowania Łukasz
Grzebień Dariusz
Hejna Roman
Janik Anna
Kapusta Paweł
Kitajczuk Adam
Klimek Aneta
Kluczyński Kamil
Kołodyński Dariusz
Konicki Krzysztof
Kowaczek Przemysław
Kowalczyk Wojciech
Kroll Dagobert
Król Wojciech
Kulej Krystian
Kurasadowicz Filip
Labusga Paweł
Lenart Marcin
Łukasiewicz Jakub
Majowski Marek
Malara Leszek
Marciniszyn Arkadiusz
Martyna Łukasz
Marzec Grzegorz
Michalak Krzysztof
Mikołajczyk Klaudiusz
Minartowicz Dawid
Mosion Michał
Niemiec Paweł
Nowak Grzegorz
Oszczęda Wojciech
Pankala Jan
Piekarz Bartosz
Pietrzak Paweł
Pietrzak Wojciech
Płachta Michał
Polaczek Daniel
Ramus Mateusz
Rasała Maciej
Rohaczyński Łukasz
Saliński Mateusz
Stemplewski Sebastian
Stobrawe Robert
Stokłosa Aleks
Stokłosa Nicola
Szopa Dominik
Szostak Łukasz
Szura Kazimierz
Taul Dawid
Ułamek Jarosław
Wąsiak Tomasz
Węgrzyn Jan
Wiatr Paweł
Wiercioch Grzegorz
Winiarz Marcin
Zadworny Arkadiusz
Amrogowicz Bartosz
Babiarz Kamil
Barteczko Krystian
Bąk Maciej
Białoń Karol
Bieniasz Wiesław
Bieńkowski Daniel
Bonczek Mateusz
Bondyra Andrzej
Borsuk Tomasz
Chojnowski Eugeniusz
Chrabański Patryk
Chudzicki Włodzimierz
Cisiński Ireneusz
Czajor Krzysztof
Dąbska Kinga
Dolipski Piotr
Dubiel Aleksandra
Dymek Dorota
Ejzel Łukasz
Fidali Mariusz
Frelich Maciej
Gajewski Konrad
Garncarek Paweł
Gopoń Marek
Gowin Łukasz
Górczany Michał
Gromotka Klaudiusz
Gross Grzegorz
Gryszke Krystian
Iwanicki Jakub
Jamiński Daniel
Janaszek Adrian
Jarczewski Łukasz
Jedliński Mariusz
Jochem Adam
Joniec Janusz
Jurkowski Jarosław
Juszczyk Łukasz
Juzala Damian
Kampa Tomasz
Kantner Robert
Karolina Wysocka
Kawala Mateusz
Klus Maciej
Kochanowski Dariusz
Konieczny Marek
Kossakowski Marek
Kostka Mario
Koza Kacper
Kruczek Jakub
Krzciuk Jacek
Kubicz Przemysław
Kucia Wiesław
Kulisz Robert
Latańska Monika
Lebok Piotr
Łowicki Henryk
Łoza Stanisław
Madej Denis
Marcinów Marcin
Mastalerz Michał
Mateja Joachim
Mazurkiewicz Michał
Mejsyk Grzegorz
Michalewski Adam
Młyńczak Mateusz
Modrzejewski Paweł
Mróz Tadeusz
Muszyński Wojciech
Niebylski Wojciech
Niemiec Damian
Nieświec Piotr
Niewiadowski Krzysztof
Nowak Paweł
Okaj Ryszard
Panek Bogdan
Pawlików Adam
Pelc Dominik
Pelc Roman
Pępek Paweł
Piegza Adam
Piela Waldemar
Pięch Aleksander
Podmostka  Marcin
Pukajło Jan
Rabenda Mariusz
Radecki Leszek
Radło Dariusz
Rasała Franciszek
Rogowski Michał
Rozwadowski Maciej
Rudyk Tomasz
Rusin Rafał
Rybiałek Piotr
Rypień Grzegorz
Rzepka Zbigniew
Sasim Michał
Sotor Jan
Sowada Bartłomiej
Steczek Bartosz
Stefanides Paweł
Stepczuk Mirosław
Stojecki Jarosław
Stoklos Szymon
Sułek Tomasz
Szmilewski Piotr
Szostek Sławomir
Tabaczkowski Krzysztof
Tabisz Dominik
Tkacz Tomasz
Tomsza Mieczysław
Trembecka Karolina
Trinczek Piotr
Wawro Ryszard
Wątroba Sławomir
Wiechowski Robert
Wieczorek Tadeusz
Wilczek Henryk
Wilman Stanisław
Witek Piotr
Wolnik Michał
Wójcik Krzysztof
Wróbel Adam
Załugowicz Adam
Zapotoczny Janusz
Zbigniew Trojanowski
Zwolenkiewicz Sławomir
Skip to content