Obsada sędziowska 5. kolejki BS IV ligi

Kolegium Sędziów OZPN podało obsadę sędziowską 5. kolejki Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV ligi w sezonie 2020/2021. sobota 15 sierpnia, godz. 11:00 Skalnik Gracze - LZS...

Rozlosowano pary i drabinkę wojewódzkiego Pucharu Polski 2021/2022

Wydział Gier przedstawia w poniższym załączniku wyniki losowania 1/32, 1/16, 1/8, 1/4 oraz 1/2 Pucharu Polski OZPN na szczeblu wojewódzkim - edycji 2021/2022. Przypominamy, iż...

Reprezentacja Polski U-19 zagra w Brzegu z Czechami

Miło nam poinformować, że Opolski Związek Piłki Nożnej będzie organizatorem towarzyskiego meczu reprezentacji Polski U-19. Spotkanie odbędzie się 7 września br. (poniedziałek), o godzinie...

Obsada sędziowska 4. kolejki BS IV ligi

Kolegium Sędziów OZPN podało obsadę sędziowską 4. kolejki Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV ligi w sezonie 2020/2021. środa 12 sierpnia, godz. 18:00 OKS Olesno - Pogoń...

Powołania zawodników z rocznika 2007 na konsultacje selekcyjną

Trenerzy reprezentacji Jarosław Wolański i Paweł Wolański ogłosili listy zawodników, którzy wezmą udział w konsultacji selekcyjnej, która z podziałem na dwie grupy odbędzie się...

Bohaterowie byli zmęczeni, czyli ligowa rzeczywistość zdobywcy pucharu

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego przy ulicy Sudeckiej zrobiono wiele, żeby uatrakcyjnić widowisko piłkarskie, jakiego spodziewano się w Nysie. Na mecz z ROW-em 1964 Rybnik...

Komunikat Wydziału Dyscypliny [III liga] z dnia 13.08 2020

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższym załączniku Komunikat nr 3- III Liga  z dnia 13 sierpnia....

Komunikat Wydziału Dyscypliny z dnia 13.08 2020

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższym załączniku Komunikat nr 5 z dnia 13 sierpnia. Prosimy o...

Komunikat Wydziału Gier z dnia 13.08.2020r. nr 20/J/2019

WERYFIKACJA ZAWODÓW ROZGRYWKI SENIORSKIE - Klasa „A”, grupa I: Wydział Gier weryfikuje zawody 1 kolejki, Klasy „A”, grupa...

Komunikat Wydziału Gier z dnia 12.08.2020r.

Wydział Gier OZPN informuje, iż odwołał zaplanowane na dzień 12.08.2020r. następujące zawody: 1) 3 liga, grupa...

Rozlosowano pary i drabinkę wojewódzkiego Pucharu Polski 2021/2022

Wydział Gier przedstawia w poniższym załączniku wyniki losowania 1/32, 1/16, 1/8, 1/4 oraz 1/2 Pucharu...

Nowe nabory na kursy trenerskie w sezonie 2020/2021:





Więcej informacji dotyczących powyższych kursów,
zamieszczamy na PZPN24.pl

FILMY
Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE41240020:0
2KS UNIA KRAPKOWICE4930110:5
3LZS VICTORIA CHRÓŚCICE493016:5
4LZS STAROWICE DOLNE 4721110:3
5TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE472119:5
6MKS RUCH ZDZIESZOWICE461309:4
7OKS ODRA II OPOLE462029:7
8SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE461306:5
9LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI462025:12
10MKS GOGOLIN462026:7
11KS MAŁAPANEW OZIMEK451219:8
12LKS SKALNIK GRACZE451217:7
13LZS SKOROGOSZCZ351207:6
14KS POLONIA GŁUBCZYCE441127:9
15LZS AGROPLON GŁUSZYNA241102:1
16MKS POGOŃ PRUDNIK441125:10
17LZS SWORNICA CZARNOWĄSY441124:6
18OKS OLESNO431035:8
19NKS START NAMYSŁÓW331022:5
20LZS WALCE431036:9
21KS FORTUNA GŁOGÓWEK420226:16
22GKS GŁUCHOŁAZY400041:13
Ostatnia kolejka (4) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
34OKS OLESNOMKS POGOŃ PRUDNIK2020-08-1218:002:3
35OKS ODRA II OPOLELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-08-1218:003:1
36TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-08-1218:000:3
37KS POLONIA GŁUBCZYCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-08-1218:003:3
38SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-08-1218:002:2
39LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS SKOROGOSZCZ2020-09-0217:30
40MKS GOGOLINNKS START NAMYSŁÓW2020-08-1218:004:0
41KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS SKALNIK GRACZE2020-08-1218:003:3
42LZS STAROWICE DOLNE MKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-08-1218:002:2
43LZS WALCEGKS GŁUCHOŁAZY2020-08-1218:003:1
44LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS UNIA KRAPKOWICE2020-08-1218:001:3