Znamy pary rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym 2023/2024

Wydział Gier przedstawia w zamieszczonych poniżej załącznikach wyniki losowania Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym OZPN – edycja 2023/2024. Wyniki losowania przedstawiamy poniżej: WYNIKI LOSOWANIA: - REGION 1...

Powołania zawodniczek na konsultacje selekcyjną reprezentacji U13

Trenerzy reprezentacji Adrian Matuszczyk i Sebastian Drozd ogłosili listę zawodniczek, które 31 października br. wezmą udział w konsultacji selekcyjnej w Prószkowie. Zbiórka zawodniczek o godzinie...

Mecze barażowe o awans do 1 Ligi Trampkarzy oraz 2 Ligi...

Wydział Gier OZPN informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 21.10.2021 r. w siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej zostało przeprowadzone losowanie par meczów barażowych o...

Kolejny etap selekcji zawodników z rocznika 2010

Trenerzy reprezentacji Paweł Bzdęga i Andrzej Wolański ogłosili listę zawodników, którzy wezmą udział w konsultacji selekcyjnej, która w dniu 31 października odbędzie się w...

Certyfikowane warsztaty tematyczne w kategoriach „Junior A” – „Senior Amator”

Serdecznie zapraszamy na warsztaty tematyczne, które już w najbliższy poniedziałek (25 października - 16.00-20.30) odbędą się w opolskim Centrum Sportu. Prelegentem zajęć będzie trener...

Opolski ARiMR wyłonił zwycięzcę konkursu „Do jednej bramki”

19 października, w Wawelnie, miała miejsce uroczysta gala, podczas której podsumowano konkurs "Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!". Chodzi o konkurs...

Komunikat Wydziału Gier z dnia 21.10.2021r. nr 21/J/2021

1. WERYFIKACJA ZAWODÓW I. ROZGRYWKI SENIORSKIE - Klasa „B”, grupa II: Wydział Gier weryfikuje zawody 7 kolejki, Klasy...

Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 21.10.2021r.

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 13 oraz Komunikat Klasa B nr...

Certyfikowane warsztaty tematyczne w kategoriach „Junior A” – „Senior Amator”

Serdecznie zapraszamy na warsztaty tematyczne, które już w najbliższy poniedziałek (25 października - 16.00-20.30) odbędą...

Zapisy do eliminacji Pucharu Polski w futsalu

Trwają zapisy do rozgrywek halowego Pucharu Polski w sezonie 2021/2022. Zespoły zainteresowane udziałem w tych rozgrywkach...

Bilety na mecz Polska – Węgry

Informujemy o nadchodzącym meczu w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata Katar 2022, Polska-Węgry, 15.11.2021 roku,...

Nowe nabory na kursy trenerskie w sezonie 2020/2021:




Więcej informacji dotyczących powyższych kursów,
zamieszczamy na pzpn24.pzpn.pl

FILMY
Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA NYSA122992128:6
2MKS RUCH ZDZIESZOWICE112891132:9
3KS POLONIA GŁUBCZYCE122574126:12
4KS FORTUNA GŁOGÓWEK122163320:13
5LZS AGROPLON GŁUSZYNA112062317:10
6LZS STAROWICE DOLNE 122062421:17
7OKS ODRA II OPOLE112062319:12
8KS UNIA KRAPKOWICE112055115:5
9LZS PIOTRÓWKA121853420:17
10KS MAŁAPANEW OZIMEK111644319:18
11LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE111334414:16
12LKS SKALNIK GRACZE111132611:23
13SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE111024514:18
14OKS OLESNO111024514:20
15MKS GOGOLIN11923617:26
16TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE1172189:23
17LZS VICTORIA CHRÓŚCICE11714611:22
18SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI11613716:32
19LZS SKOROGOSZCZ11411913:37
20PAUZA000000:0
Ostatnia kolejka (12) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
111PAUZALKS SKALNIK GRACZE
112KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-10-1615:003:0
113LZS STAROWICE DOLNE LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-10-1613:000:0
114KS MAŁAPANEW OZIMEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-10-1613:002:0
115OKS OLESNOMKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-10-1615:001:1
116OKS ODRA II OPOLELZS SKOROGOSZCZ2021-10-1711:004:0
117KS UNIA KRAPKOWICELZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-10-1613:000:0
118SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS POLONIA NYSA2021-10-1615:003:4
119MKS GOGOLINLZS PIOTRÓWKA2021-10-1615:002:3
120SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-10-1715:001:2