Komunikat Wydziału Gier z dnia 22.09.2017r. nr 19/J/2017

1. WERYFIKACJA ZAWODÓW I. ROZGRYWKI SENIORSKIE - Klasa Okręgowa, grupa II: 1) Wydział Gier weryfikuje zawody 6 kolejki, Klasy Okręgowej, grupa II z dnia 16.09.2017...

B-klasa od kuchni: Unia Murów

Podczas niedzielnego meczu Klasy B w Murowie lało jak z cebra, skutkiem czego na trybunach pojawiło się zaledwie 30 kibiców, ale za to infrastruktura...

Wypowiedzi po meczu Ruch Zdzieszowice – Legia Warszawa

Tomasz Garbowski (prezes OZPN) : Ten mecz to z pewnością piłkarskie święto w naszym regionie. Kibice w województwie opolskim są głodni takich widowisk, takiej...

Ruch Zdzieszowice skończył przygodę z Pucharem Polski

- Najpierw zobaczę, co pokaże Legia - mówił przed meczem Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa trener gospodarzy Andrzej Polak. Szkoleniowiec "Zdzichów" pytany był przez...

Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 21 września 2017r.

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 6 oraz Komunikat Klasa B nr 5 z dnia 21 września. Prosimy o zapoznanie się...

Rozlosowano pary 1/8 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim

Prezentujemy zapis video losowania par 1/8 rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim, sezonu 2017/2018. Zgodnie z komunikatem Wydziału Gier, wszystkie mecze rozegrane zostaną w...

UEFA GRASSROOTS D i C
Opolski Związek Piłki Nożnej rozpoczął nabór na kursy trenerskie UEFA GRASSROOTS D i C.
Kursy UEFA GRASSROOTS D odbędą się w terminach.
30.09.2017 – 15.10.2017 – (miejsce do ustalenia) przyjmowanie zgłoszeń do 21.09.2017
Kursy UEFA GRASSROOTS C odbędą się w terminach.
01.12. 2017 – 28.01.2017 – (miejsce do ustalenia) przyjmowanie zgłoszeń do 04.11.17
09.02.2018 – 26.03.2018  – (miejsce do ustalenia) przyjmowanie zgłoszeń do 31.01.18

Uwaga!
Zajęcia odbywają się w weekendy.
Na kursy aplikujemy tylko poprzez portal PZPN24.pl.
Nie przyjmujemy zgłoszeń w wersji papierowej.
O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

FILMY
Tabela rozgrywek: IV Liga
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS AGROPLON GŁUSZYNA82062020:4
2KS POLONIA NYSA81961118:5
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE81752111:6
4KS KRAPKOWICE81752126:7
5LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE81442215:13
6KS MAŁAPANEW OZIMEK81341310:9
7LKS SKALNIK GRACZE8134139:13
8LZS GRONOWICE81240411:12
9LZS STAROWICE DOLNE81240413:10
10LZS SWORNICA CZARNOWĄSY81240418:12
11TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE81133217:11
12OKS OLESNO81031414:14
13KS SPARTA PACZKÓW8923310:10
14NKS START NAMYSŁÓW861347:14
15LZS KUP8620611:23
16KS UNIA KOLONOWSKIE851254:21
17MKS GOGOLIN841167:20
18KS KRASIEJÓW820266:23
Ostatnia kolejka (9) rozgrywek: IV Liga
73MKS GOGOLINLZS KUP2017-09-2316:00:
74LKS SKALNIK GRACZELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-09-2313:00:
75NKS START NAMYSŁÓWLZS STAROWICE DOLNE2017-09-2316:00:
76SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS GRONOWICE2017-09-2316:00:
77TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS OLESNO2017-09-2316:00:
78KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-2314:00:
79KS SPARTA PACZKÓWLZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-09-2316:00:
80KS KRASIEJÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2017-09-2316:00:
81KS KRAPKOWICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-09-2316:00: