1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
Klasa „A”, grupa III:
Wydział Gier weryfikuje zawody 17 kolejki, Klasy „A”, grupa III z dnia 06.04.2024 r.: KKS Sudety Burgrabice – LKS Atom Grądy-Malerzowice Małe jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.

Klasa „A”, grupa V:
Wydział Gier weryfikuje zawody 17 kolejki, Klasy „A”, grupa V z dnia 07.04.2024 r.: SKS Chmielowice – LKS Naprzód Jemielnica jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Zawody przerwane w 90+3 minucie meczu ze względu na czynne znieważenie sędziego asystenta przez zawodnika drużyny gości.

Klasa „B”, grupa IV:
Wydział Gier weryfikuje zawody 14 kolejki, Klasy „B”, grupa IV z dnia 07.04.2024 r.: LZS Victoria Wierzbnik – KS Jankowice Wielkie jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Zawody przerwane w 50 minucie meczu ze względu na czynne znieważenie sędziego asystenta przez zawodnika drużyny gospodarzy.

Klasa „B”, grupa XII:
Wydział Gier weryfikuje zawody 14 kolejki, Klasy „B”, grupa XII z dnia 07.04.2024 r.: LZS FC Egipt Krzyżowice – LZS Start Bogdanowice jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Drużyna gospodarzy nie stawiła się na zawody w wyznaczonym terminie.

II. ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – TRAMPKARZE:
Terytorialna Liga Trampkarzy, grupa III:
Wydział Gier weryfikuje zawody 3 kolejki rundy wiosennej, Terytorialnej Ligi Trampkarzy, grupa III z dnia 06.04.2024 r.: SKF Tor Dobrzeń Wielki – LZS Pogoń Łosiów jako walkower 8-0 na korzyść drużyny gospodarzy (na boisku 8-3).
W drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik.

Terytorialna Liga Trampkarzy, grupa VI:
Wydział Gier weryfikuje zawody 3 kolejki rundy wiosennej, Terytorialnej Ligi Trampkarzy, grupa VI z dnia 06.04.2024 r.: AP Blaze Kędzierzyn-Koźle – LZS Lisięcice jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.

KATEGORIA WIEKOWA – MŁODZIKI:
Terytorialna Liga Młodzików, grupa I:
Wydział Gier weryfikuje zawody 4 kolejki rundy wiosennej, Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa I z dnia 08.04.2024 r.: AP Namysłów – OKS III Olesno jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania zawodów w wyznaczonym terminie.

Terytorialna Liga Młodzików, grupa VI:
Wydział Gier weryfikuje zawody 3 kolejki rundy wiosennej, Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa VI z dnia 04.04.2024 r.: LZS Domaszkowice – LZS Starowice Dolne jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.