1 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS VICTORIA CHRÓŚCICE1130100146:7
2OKS ODRA II OPOLE112790272:12
3KS POLONIA NYSA112480357:18
4PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW112372230:15
5SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE111961424:16
6ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI111651528:39
7SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE111550623:29
8LZS SWORNICA CZARNOWĄSY111543421:32
9ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW111031716:61
10LZS WALCE1151288:43
11MKS GOGOLIN11411917:48
12SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI11411912:34
Ostatnia kolejka (11) rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
61PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2018-11-1110:003:1
62SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-11-1110:002:1
63ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS WALCE2018-11-1110:002:2
64MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-11-1010:001:2
65OKS ODRA II OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-1110:005:0
66ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-11-1110:000:2
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Kolejka 1
1SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2018-09-0211:001:3
2SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-09-0211:006:1
3LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS ODRA II OPOLE2018-09-0211:001:9
4LZS WALCEMKS GOGOLIN2018-09-1216:302:2
5LZS VICTORIA CHRÓŚCICEŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-09-1217:004:2
6PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-08-3117:003:0
Kolejka 2
7KS POLONIA NYSASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-09-0911:006:0
8ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2018-09-0717:001:5
9MKS GOGOLINLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-09-0811:000:4
10OKS ODRA II OPOLELZS WALCE2018-09-0911:0015:0
11ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-0911:002:2
12SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-2618:006:0
Kolejka 3
13SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS POLONIA NYSA2018-09-1611:001:4
14LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-1611:003:0Walkower
15LZS WALCEŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-09-1611:000:1
16LZS VICTORIA CHRÓŚCICEOKS ODRA II OPOLE2018-09-1611:003:0Walkower
17PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWMKS GOGOLIN2018-09-1417:004:2
18SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-09-1611:004:5
Kolejka 4
19KS POLONIA NYSAŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-09-2311:0010:1
20MKS GOGOLINSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-09-2211:000:3
21OKS ODRA II OPOLEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2018-09-2016:003:0
22ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-09-2311:000:10
23SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS WALCE2018-09-2210:003:0
24SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-2311:001:1
Kolejka 5
25LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2018-09-3011:002:1
26LZS WALCESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-2910:001:0
27LZS VICTORIA CHRÓŚCICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-3011:004:0
28PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-09-2817:007:0
29SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEOKS ODRA II OPOLE2018-09-3010:001:3
30ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIMKS GOGOLIN2018-09-3011:003:0
Kolejka 6
31KS POLONIA NYSAMKS GOGOLIN2018-10-0711:009:2
32OKS ODRA II OPOLEŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-10-0711:009:2
33ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-10-0711:006:3
34SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2018-10-0916:001:1
35SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-10-0711:000:4
36LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS WALCE2018-10-0711:004:1
Kolejka 7
37LZS WALCEKS POLONIA NYSA2018-10-1310:001:7
38LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-1411:005:2
39PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-1217:003:1
40SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-1311:000:3Walkower
41ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-10-1411:004:2
42MKS GOGOLINOKS ODRA II OPOLE2018-10-1311:001:9
Kolejka 8
43KS POLONIA NYSAOKS ODRA II OPOLE2018-10-2111:004:3
44ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWMKS GOGOLIN2018-10-2111:004:3
45SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-10-2010:002:0
46SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-10-2111:001:2
47LZS SWORNICA CZARNOWĄSYPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2018-10-1916:002:2
48LZS WALCELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-10-2010:000:4
Kolejka 9
49LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS POLONIA NYSA2018-10-2810:004:1
50PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWLZS WALCE2018-10-2617:002:1
51SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-2810:005:1
52ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-2810:003:0
53MKS GOGOLINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-2416:302:6
54OKS ODRA II OPOLEŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-10-2810:0013:0
Kolejka 10
55KS POLONIA NYSAŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-11-0410:0011:0
56SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS ODRA II OPOLE2018-11-0413:300:3
57SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS GOGOLIN2018-11-0410:002:4
58LZS SWORNICA CZARNOWĄSYŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-11-0410:001:5
59LZS WALCESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-11-0310:000:3
60LZS VICTORIA CHRÓŚCICEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2018-11-0410:003:0
Kolejka 11
61PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2018-11-1110:003:1
62SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-11-1110:002:1
63ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS WALCE2018-11-1110:002:2
64MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-11-1010:001:2
65OKS ODRA II OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-1110:005:0
66ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-11-1110:000:2
Kolejka 12
1KS POLONIA NYSASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-03-2411:00
2ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-03-2411:00
3OKS ODRA II OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-03-2411:00
4MKS GOGOLINLZS WALCE2019-03-2411:00
5ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-03-2411:00
6SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-03-2411:00
Kolejka 13
7SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS POLONIA NYSA2019-03-3111:00
8PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-03-2918:00
9LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMKS GOGOLIN2019-03-3111:00
10LZS WALCEOKS ODRA II OPOLE2019-03-3111:00
11LZS SWORNICA CZARNOWĄSYŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-03-3111:00
12SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-03-3111:00
Kolejka 14
13KS POLONIA NYSASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-04-0711:00
14SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-0611:00
15ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS WALCE2019-04-0711:00
16OKS ODRA II OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-04-0711:00
17MKS GOGOLINPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-04-0711:00
18ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-04-0711:00
Kolejka 15
19ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS POLONIA NYSA2019-04-1411:00
20SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMKS GOGOLIN2019-04-1411:00
21PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWOKS ODRA II OPOLE2019-04-1217:00
22LZS VICTORIA CHRÓŚCICEŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-04-1411:00
23LZS WALCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-04-1411:00
24LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-04-1411:00
Kolejka 16
25KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-2811:00
26SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS WALCE2019-04-2811:00
27SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-04-2711:00
28ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-04-2811:00
29OKS ODRA II OPOLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-04-2811:00
30MKS GOGOLINŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-04-2811:00
Kolejka 17
31MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2019-05-0511:00
32ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIOKS ODRA II OPOLE2019-05-0511:00
33SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-05-0511:00
34PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-05-0516:00
35LZS VICTORIA CHRÓŚCICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-0511:00
36LZS WALCELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-0511:00
Kolejka 18
37KS POLONIA NYSALZS WALCE2019-05-1211:00
38LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-05-1211:00
39SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-05-1017:00
40SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-05-1111:00
41ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-05-1211:00
42OKS ODRA II OPOLEMKS GOGOLIN2019-05-1211:00
Kolejka 19
43OKS ODRA II OPOLEKS POLONIA NYSA2019-05-1911:00
44MKS GOGOLINŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-05-1911:00
45ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-05-1911:00
46SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-1911:00
47PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-1718:00
48LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS WALCE2019-05-1911:00
Kolejka 20
49KS POLONIA NYSALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-05-2611:00
50LZS WALCEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-05-2611:00
51LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-05-2611:00
52SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-05-2611:00
53SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS GOGOLIN2019-05-2511:00
54ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWOKS ODRA II OPOLE2019-05-2611:00
Kolejka 21
55ŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS POLONIA NYSA2019-06-0211:00
56OKS ODRA II OPOLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-06-0211:00
57MKS GOGOLINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-06-0211:00
58ŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-06-0211:00
59SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS WALCE2019-06-0211:00
60PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-06-0211:00
Kolejka 22
61KS POLONIA NYSAPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-06-0911:00
62LZS VICTORIA CHRÓŚCICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-06-0911:00
63LZS WALCEŁDMJM LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-06-0911:00
64LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS GOGOLIN2019-06-0911:00
65SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS ODRA II OPOLE2019-06-0911:00
66SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEŁDMJM LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-06-0911:00