1 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ULKS ORZEŁ ŹLINICE000000:0
2RTS ODRA K-KOŹLE000000:0
3PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW000000:0
4OKS ODRA II OPOLE000000:0
5MZLKS CZARNI OTMUCHÓW000000:0
6MKS POGOŃ PRUDNIK000000:0
7MKS GOGOLIN000000:0
8LZS VICTORIA CHRÓŚCICE000000:0
9LZS SWORNICA CZARNOWĄSY000000:0
10LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI000000:0
11KS MAŁAPANEW OZIMEK000000:0
121.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Kolejka 1
1ULKS ORZEŁ ŹLINICEOKS ODRA II OPOLE2019-09-0111:00
2PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWMKS GOGOLIN2019-09-0111:00
3LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-09-0111:00
4KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS POGOŃ PRUDNIK2019-09-0111:00
5LZS VICTORIA CHRÓŚCICERTS ODRA K-KOŹLE2019-09-0111:00
61.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-09-0111:00
Kolejka 2
7OKS ODRA II OPOLELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-09-0811:00
8RTS ODRA K-KOŹLE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-09-0811:00
9MKS POGOŃ PRUDNIKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-09-0811:00
10MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-0811:00
11MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-0811:00
12ULKS ORZEŁ ŹLINICEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-09-0811:00
Kolejka 3
13PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWOKS ODRA II OPOLE2019-09-1511:00
14LZS SWORNICA CZARNOWĄSYULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-09-1511:00
15KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2019-09-1511:00
16LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-09-1511:00
171.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-09-1511:00
18LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIRTS ODRA K-KOŹLE2019-09-1511:00
Kolejka 4
19OKS ODRA II OPOLERTS ODRA K-KOŹLE2019-09-2211:00
20MKS POGOŃ PRUDNIKLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-09-2211:00
21MZLKS CZARNI OTMUCHÓW1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-09-2211:00
22MKS GOGOLINLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-09-2211:00
23ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-2211:00
24PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-2211:00
Kolejka 5
25LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS ODRA II OPOLE2019-09-2911:00
26KS MAŁAPANEW OZIMEKPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-09-2911:00
27LZS VICTORIA CHRÓŚCICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-09-2911:00
281.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEMKS GOGOLIN2019-09-2911:00
29LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-09-2911:00
30RTS ODRA K-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-09-2911:00
Kolejka 6
31OKS ODRA II OPOLEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-10-0611:00
32MZLKS CZARNI OTMUCHÓWRTS ODRA K-KOŹLE2019-10-0611:00
33MKS GOGOLINLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-10-0611:00
34ULKS ORZEŁ ŹLINICE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-10-0611:00
35PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-10-0611:00
36LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-0611:00
Kolejka 7
37KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA II OPOLE2019-10-1311:00
38LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-1311:00
391.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-10-1311:00
40LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-10-1311:00
41RTS ODRA K-KOŹLEMKS GOGOLIN2019-10-1311:00
42MKS POGOŃ PRUDNIKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-10-1311:00
Kolejka 8
43OKS ODRA II OPOLEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-10-2011:00
44MKS GOGOLINMKS POGOŃ PRUDNIK2019-10-2011:00
45ULKS ORZEŁ ŹLINICERTS ODRA K-KOŹLE2019-10-2011:00
46PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-10-2011:00
47LZS SWORNICA CZARNOWĄSY1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-10-2011:00
48KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-10-2011:00
Kolejka 9
49LZS VICTORIA CHRÓŚCICEOKS ODRA II OPOLE2019-10-2710:00
501.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-2710:00
51LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-2710:00
52RTS ODRA K-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-10-2710:00
53MKS POGOŃ PRUDNIKULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-10-2710:00
54MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS GOGOLIN2019-10-2710:00
Kolejka 10
55OKS ODRA II OPOLEMKS GOGOLIN2019-11-0310:00
56ULKS ORZEŁ ŹLINICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-11-0310:00
57PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2019-11-0310:00
58LZS SWORNICA CZARNOWĄSYRTS ODRA K-KOŹLE2019-11-0310:00
59KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-11-0310:00
60LZS VICTORIA CHRÓŚCICE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2019-11-0310:00
Kolejka 11
611.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEOKS ODRA II OPOLE2019-11-1010:00
62LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-11-1010:00
63RTS ODRA K-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-11-1010:00
64MKS POGOŃ PRUDNIKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-11-1010:00
65MZLKS CZARNI OTMUCHÓWPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2019-11-1010:00
66MKS GOGOLINULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-11-1010:00