2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPA II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 1538122171:25
2LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW1537121254:14
3LZS STAROWICE DOLNE153093332:19
4LZS NIWNICA-KONRADOWA152372642:28
5GZ LZS GRODKÓW142062640:27
6LZS MECHNICE1515501038:64
7LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE151442936:57
8LZS GKS IZBICKO-OTMICE1513411043:58
9MLUKS TUŁOWICE141341932:57
10LZS ŁĄKA PRUDNICKA 1511321028:67
Ostatnia kolejka (15) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
26GZ LZS GRODKÓWMLUKS TUŁOWICE2018-05-1311:00: Mecz nie odbył się
27LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS NIWNICA-KONRADOWA2018-05-1311:001:0
28LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-05-1311:004:5
29LZS MECHNICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-05-1311:004:2
30LZS ŁĄKA PRUDNICKA LZS STAROWICE DOLNE2018-05-1311:001:2
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
Kolejka 1
1ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK MLUKS TUŁOWICE2017-09-1416:001:0
2LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS NIWNICA-KONRADOWA2017-09-1011:003:5
3LZS STAROWICE DOLNEGZ LZS GRODKÓW2017-09-1011:004:2
4LZS ŁĄKA PRUDNICKA LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-09-1011:001:4
5LZS MECHNICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-09-1011:001:4
Kolejka 2
6MLUKS TUŁOWICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-09-1711:0012:0
7LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS MECHNICE2017-09-1711:009:2
8GZ LZS GRODKÓWLZS ŁĄKA PRUDNICKA 2017-09-1711:007:1
9LZS NIWNICA-KONRADOWALZS STAROWICE DOLNE2017-09-1711:000:3
10ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK LZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-09-1615:009:0
Kolejka 3
11LZS GKS IZBICKO-OTMICEMLUKS TUŁOWICE2017-09-2411:0012:2
12LZS STAROWICE DOLNEŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2017-09-2411:001:1
13LZS ŁĄKA PRUDNICKA LZS NIWNICA-KONRADOWA2017-09-2411:002:2
14LZS MECHNICEGZ LZS GRODKÓW2017-09-2411:006:2
15LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-09-2413:300:6
Kolejka 4
16MLUKS TUŁOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-10-0111:001:6
17GZ LZS GRODKÓWLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-10-0111:005:0
18LZS NIWNICA-KONRADOWALZS MECHNICE2017-10-0111:008:2
19ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK LZS ŁĄKA PRUDNICKA 2017-09-3015:0010:0
20LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS STAROWICE DOLNE2017-10-0111:000:3
Kolejka 5
21LZS STAROWICE DOLNEMLUKS TUŁOWICE2017-10-0811:005:2
22LZS ŁĄKA PRUDNICKA LZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-10-0811:001:4
23LZS MECHNICEŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2017-10-0811:001:3
24LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS NIWNICA-KONRADOWA2017-10-0713:002:8
25LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWGZ LZS GRODKÓW2017-10-0811:000:0
Kolejka 6
26MLUKS TUŁOWICEGZ LZS GRODKÓW2017-10-1511:001:0
27LZS NIWNICA-KONRADOWALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-10-1511:003:1
28ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-10-1415:002:1
29LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS MECHNICE2017-10-1511:002:4
30LZS STAROWICE DOLNELZS ŁĄKA PRUDNICKA 2017-10-1511:003:2
Kolejka 7
31LZS ŁĄKA PRUDNICKA MLUKS TUŁOWICE2017-10-2211:003:0 Walkower
32LZS MECHNICELZS STAROWICE DOLNE2017-10-2211:001:3
33LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-10-2117:003:3
34LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2017-10-2211:007:2
35GZ LZS GRODKÓWLZS NIWNICA-KONRADOWA2017-10-2211:003:1
Kolejka 8
36MLUKS TUŁOWICELZS NIWNICA-KONRADOWA2017-10-2910:003:0 Walkower
37ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK GZ LZS GRODKÓW2017-10-2815:004:2
38LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-10-2910:002:1
39LZS STAROWICE DOLNELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-10-2910:003:0 Walkower
40LZS ŁĄKA PRUDNICKA LZS MECHNICE2017-10-2910:003:2
Kolejka 9
41LZS MECHNICEMLUKS TUŁOWICE2017-11-0510:004:1
42LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS ŁĄKA PRUDNICKA 2017-11-0511:0010:2
43LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS STAROWICE DOLNE2017-11-0510:002:0
44GZ LZS GRODKÓWLZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-11-0510:006:2
45LZS NIWNICA-KONRADOWAŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2017-11-0412:001:2
Kolejka 10
1MLUKS TUŁOWICEŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-04-0811:001:11
2LZS NIWNICA-KONRADOWALZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-04-0811:004:0 Walkower
3GZ LZS GRODKÓWLZS STAROWICE DOLNE2018-04-0811:003:0 Walkower
4LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS ŁĄKA PRUDNICKA 2018-04-0811:008:1
5LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS MECHNICE2018-04-0811:006:3
Kolejka 11
6LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEMLUKS TUŁOWICE2018-04-1718:303:3
7LZS MECHNICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-04-1511:001:3
8LZS ŁĄKA PRUDNICKA GZ LZS GRODKÓW2018-04-1511:002:2
9LZS STAROWICE DOLNELZS NIWNICA-KONRADOWA2018-04-1511:001:1
10LZS GKS IZBICKO-OTMICEŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-04-1511:001:5
Kolejka 12
11MLUKS TUŁOWICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-04-2211:003:9
12ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK LZS STAROWICE DOLNE2018-04-2115:001:1
13LZS NIWNICA-KONRADOWALZS ŁĄKA PRUDNICKA 2018-04-2111:003:1
14GZ LZS GRODKÓWLZS MECHNICE2018-04-2211:007:1
15LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-04-2211:001:0
Kolejka 13
16LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWMLUKS TUŁOWICE2018-05-0218:003:0 Walkower
17LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEGZ LZS GRODKÓW2018-04-2812:303:0 Walkower
18LZS MECHNICELZS NIWNICA-KONRADOWA2018-04-2911:004:3
19LZS ŁĄKA PRUDNICKA ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-04-2911:003:7
20LZS STAROWICE DOLNELZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-04-2911:003:0 Walkower
Kolejka 14
21MLUKS TUŁOWICELZS STAROWICE DOLNE2018-05-0611:003:0 Walkower
22LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS ŁĄKA PRUDNICKA 2018-05-0611:003:5
23ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK LZS MECHNICE2018-05-0515:008:2
24LZS NIWNICA-KONRADOWALKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-05-0511:003:0 Walkower
25GZ LZS GRODKÓWLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-05-0611:001:2
Kolejka 15
26GZ LZS GRODKÓWMLUKS TUŁOWICE2018-05-1311:00: Mecz nie odbył się
27LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS NIWNICA-KONRADOWA2018-05-1311:001:0
28LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-05-1311:004:5
29LZS MECHNICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-05-1311:004:2
30LZS ŁĄKA PRUDNICKA LZS STAROWICE DOLNE2018-05-1311:001:2
Kolejka 16
31MLUKS TUŁOWICELZS ŁĄKA PRUDNICKA 2018-05-2011:00:
32LZS STAROWICE DOLNELZS MECHNICE2018-05-2011:00:
33LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-05-2011:00:
34ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-05-1915:00:
35LZS NIWNICA-KONRADOWAGZ LZS GRODKÓW2018-05-1911:00:
Kolejka 17
36LZS NIWNICA-KONRADOWAMLUKS TUŁOWICE2018-05-2711:00:
37GZ LZS GRODKÓWŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-05-2711:00:
38LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-05-2711:00:
39LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS STAROWICE DOLNE2018-05-2711:00:
40LZS MECHNICELZS ŁĄKA PRUDNICKA 2018-05-2711:00:
Kolejka 18
41MLUKS TUŁOWICELZS MECHNICE2018-06-0311:00:
42LZS ŁĄKA PRUDNICKA LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-06-0311:00:
43LZS STAROWICE DOLNELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-06-0311:00:
44LZS GKS IZBICKO-OTMICEGZ LZS GRODKÓW2018-06-0311:00:
45ŁDMJM KS FORTUNA GŁOGÓWEK LZS NIWNICA-KONRADOWA2018-06-0311:00: