2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPA III

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS POLONIA BIAŁA61550125:7
2KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE51240139:11
3LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE6620416:22
4LZS CZARNOLAS5411315:30
5LZS RUDZICZKA6411412:37
6PAUZA000000:0
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 3
19KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEPAUZA2019-10-1311:00
20LKS POLONIA BIAŁALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2019-10-1311:004:0
21LZS RUDZICZKALZS CZARNOLAS2019-10-1311:001:5
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 3
Kolejka 1
1LZS CZARNOLASPAUZA2019-09-0111:00Mecz nie odbył się
2LZS RUDZICZKALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2019-09-0111:006:3
3LKS POLONIA BIAŁAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2019-09-1117:002:4
Kolejka 2
4PAUZAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2019-09-0811:00Mecz nie odbył się
5LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELKS POLONIA BIAŁA2019-09-0811:001:2
6LZS CZARNOLASLZS RUDZICZKA2019-09-0811:002:2
Kolejka 3
7LZS RUDZICZKAPAUZA2019-09-1511:00Mecz nie odbył się
8LKS POLONIA BIAŁALZS CZARNOLAS2019-09-1511:005:1
9KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2019-09-1511:003:0Walkower
Kolejka 4
10PAUZALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2019-09-2211:00Mecz nie odbył się
11LZS CZARNOLASKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2019-09-2211:002:13
12LZS RUDZICZKALKS POLONIA BIAŁA2019-09-2211:001:5
Kolejka 5
13LKS POLONIA BIAŁAPAUZA2019-09-2911:00Mecz nie odbył się
14KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS RUDZICZKA2019-09-2911:0019:0
15LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS CZARNOLAS2019-09-2911:009:5
Kolejka 6
16PAUZALZS CZARNOLAS2019-10-0611:00Mecz nie odbył się
17LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS RUDZICZKA2019-10-0611:003:2
18KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS POLONIA BIAŁA2019-10-0611:000:7
Kolejka 7
19KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEPAUZA2019-10-1311:00
20LKS POLONIA BIAŁALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2019-10-1311:004:0
21LZS RUDZICZKALZS CZARNOLAS2019-10-1311:001:5
Kolejka 8
22PAUZALZS RUDZICZKA2019-10-2011:00
23LZS CZARNOLASLKS POLONIA BIAŁA2019-10-2011:00
24LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2019-10-2011:00
Kolejka 9
25LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEPAUZA2019-10-2710:00
26KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS CZARNOLAS2019-10-2710:00
27LKS POLONIA BIAŁALZS RUDZICZKA2019-10-2710:00
Kolejka 10
28PAUZALKS POLONIA BIAŁA2019-11-0310:00
29LZS RUDZICZKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2019-11-0310:00
30LZS CZARNOLASLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2019-11-0310:00