2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPA III

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS ORZEŁ BRANICE82170140:20
2TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE81752138:10
3LKS II UJAZD81442245:25
4KS FORTUNA GŁOGÓWEK8310718:49
5LKS BABICE831079:46
Ostatnia kolejka (10) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 3
28LKS II UJAZDKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-11-0710:0012:1
29PAUZJELKS BABICE2020-11-0810:00
30LZS ORZEŁ BRANICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-11-0810:004:1
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 3
Kolejka 1
1LZS ORZEŁ BRANICELKS II UJAZD2020-09-0217:009:6
2PAUZJETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-08-3011:00
3KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS BABICE2020-08-3011:002:3
Kolejka 2
4LKS II UJAZDLKS BABICE2020-09-0510:005:0
5TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-09-0510:006:2
6LZS ORZEŁ BRANICEPAUZJE2020-09-0611:00
Kolejka 3
7PAUZJELKS II UJAZD2020-09-1211:00
8KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS ORZEŁ BRANICE2020-09-1017:000:7
9LKS BABICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-09-1311:002:10
Kolejka 4
10LKS II UJAZDTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-09-2217:001:1
11LZS ORZEŁ BRANICELKS BABICE2020-09-2011:006:1
12PAUZJEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-09-2011:00
Kolejka 5
13KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS II UJAZD2020-09-2417:304:10
14LKS BABICEPAUZJE2020-09-2711:00
15TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS ORZEŁ BRANICE2020-10-0816:308:0
Kolejka 6
16LKS II UJAZDLZS ORZEŁ BRANICE2020-10-0310:004:8
17TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPAUZJE2020-10-0310:00
18LKS BABICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-10-0310:002:9
Kolejka 7
19LKS BABICELKS II UJAZD2020-10-1010:001:6
20KS FORTUNA GŁOGÓWEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-10-1111:000:6
21PAUZJELZS ORZEŁ BRANICE2020-10-1111:00
Kolejka 8
22LKS II UJAZDPAUZJE2020-10-1710:00
23LZS ORZEŁ BRANICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-10-1811:003:0Walkower
24TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS BABICE2020-10-1710:005:0
Kolejka 9
25TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS II UJAZD2020-10-2410:001:1
26LKS BABICELZS ORZEŁ BRANICE2020-10-2510:000:3
27KS FORTUNA GŁOGÓWEKPAUZJE2020-10-2510:00
Kolejka 10
28LKS II UJAZDKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-11-0710:0012:1
29PAUZJELKS BABICE2020-11-0810:00
30LZS ORZEŁ BRANICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-11-0810:004:1
Kolejka 11
1LKS II UJAZDLZS ORZEŁ BRANICE2021-03-2811:00
2TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPAUZJE
3LKS BABICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-03-2811:00
Kolejka 12
4LKS BABICELKS II UJAZD2021-04-1111:00
5KS FORTUNA GŁOGÓWEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-04-1111:00
6PAUZJELZS ORZEŁ BRANICE
Kolejka 13
7LKS II UJAZDPAUZJE
8LZS ORZEŁ BRANICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-04-1811:00
9TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS BABICE2021-04-1811:00
Kolejka 14
10TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS II UJAZD2021-04-2511:00
11LKS BABICELZS ORZEŁ BRANICE2021-04-2511:00
12KS FORTUNA GŁOGÓWEKPAUZJE
Kolejka 15
13LKS II UJAZDKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-05-0211:00
14PAUZJELKS BABICE
15LZS ORZEŁ BRANICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-05-0211:00
Kolejka 16
16LZS ORZEŁ BRANICELKS II UJAZD2021-05-0911:00
17PAUZJETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
18KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS BABICE2021-05-0911:00
Kolejka 17
19LKS II UJAZDLKS BABICE2021-05-1611:00
20TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-05-1611:00
21LZS ORZEŁ BRANICEPAUZJE
Kolejka 18
22PAUZJELKS II UJAZD
23KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS ORZEŁ BRANICE2021-05-2311:00
24LKS BABICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-05-2311:00
Kolejka 19
25LKS II UJAZDTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-05-3011:00
26LZS ORZEŁ BRANICELKS BABICE2021-05-3011:00
27PAUZJEKS FORTUNA GŁOGÓWEK
Kolejka 20
28KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS II UJAZD2021-06-0611:00
29LKS BABICEPAUZJE
30TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS ORZEŁ BRANICE2021-06-0611:00