4 LIGA KOBIET

Tabela rozgrywek: Czwarta liga kobiet "Grupa Opolska "
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ULKS BOGDAŃCZOWICE61651036:10
2LKS ROLNIK II ZIEMIA PRUDNICKA GŁOGÓWEK61550141:10
3UKS SAP BRZEG61240246:21
4LKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKA6930312:28
5KS UNIA II OPOLE6620414:38
6SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE641149:26
7LZS PAKOSŁAWICE600064:29
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: Czwarta liga kobiet "Grupa Opolska "
25KS UNIA II OPOLE
26LZS PAKOSŁAWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-11-1414:001:2
27ULKS BOGDAŃCZOWICEUKS SAP BRZEG2020-11-0814:005:4
28LKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKALKS ROLNIK II ZIEMIA PRUDNICKA GŁOGÓWEK2020-11-0811:000:6
Terminarz rozgrywek: Czwarta liga kobiet "Grupa Opolska "
Kolejka 1
1LKS ROLNIK II ZIEMIA PRUDNICKA GŁOGÓWEKMecz nie odbył się
2UKS SAP BRZEGLKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKA2020-09-2017:0012:2
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEULKS BOGDAŃCZOWICE2020-09-2014:001:1
4LZS PAKOSŁAWICEKS UNIA II OPOLE2020-09-1916:002:4
Kolejka 2
5LZS PAKOSŁAWICEMecz nie odbył się
6ULKS BOGDAŃCZOWICEKS UNIA II OPOLE2020-09-2716:008:1
7LKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-09-2716:003:1
8LKS ROLNIK II ZIEMIA PRUDNICKA GŁOGÓWEKUKS SAP BRZEG2020-11-2218:007:3
Kolejka 3
9UKS SAP BRZEGMecz nie odbył się
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS ROLNIK II ZIEMIA PRUDNICKA GŁOGÓWEK2020-10-0411:000:12
11KS UNIA II OPOLELKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKA2020-10-0412:301:3
12LZS PAKOSŁAWICEULKS BOGDAŃCZOWICE2020-10-0414:000:10
Kolejka 4
13ULKS BOGDAŃCZOWICEMecz nie odbył się
14LKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKALZS PAKOSŁAWICE2020-10-1114:003:0
15LKS ROLNIK II ZIEMIA PRUDNICKA GŁOGÓWEKKS UNIA II OPOLE2020-10-1111:006:3
16UKS SAP BRZEGSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-10-1114:006:4
Kolejka 5
17SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMecz nie odbył się
18KS UNIA II OPOLEUKS SAP BRZEG2020-10-1812:302:18
19LZS PAKOSŁAWICELKS ROLNIK II ZIEMIA PRUDNICKA GŁOGÓWEK2020-10-1814:000:7
20ULKS BOGDAŃCZOWICELKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKA2020-10-1815:008:1
Kolejka 6
21LKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKAMecz nie odbył się
22LKS ROLNIK II ZIEMIA PRUDNICKA GŁOGÓWEKULKS BOGDAŃCZOWICE2020-11-1411:003:4
23UKS SAP BRZEGLZS PAKOSŁAWICE2020-10-2514:003:1
24SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA II OPOLE2020-10-2514:001:3
Kolejka 7
25KS UNIA II OPOLE
26LZS PAKOSŁAWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-11-1414:001:2
27ULKS BOGDAŃCZOWICEUKS SAP BRZEG2020-11-0814:005:4
28LKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKALKS ROLNIK II ZIEMIA PRUDNICKA GŁOGÓWEK2020-11-0811:000:6