4 LIGA OPOLSKA

Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2620013:0
2LZS VICTORIA CHRÓŚCICE262003:1
3MKS RUCH ZDZIESZOWICE241105:0
4TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE241104:2
5LZS SKOROGOSZCZ241105:4
6LZS AGROPLON GŁUSZYNA241102:1
7SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE241102:1
8LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI231012:9
9LZS STAROWICE DOLNE 231011:1
10LZS SWORNICA CZARNOWĄSY231011:2
11KS UNIA KRAPKOWICE231013:3
12NKS START NAMYSŁÓW231012:1
13MKS GOGOLIN231011:5
14OKS ODRA II OPOLE231016:2
15KS MAŁAPANEW OZIMEK231014:3
16OKS OLESNO231012:3
17MKS POGOŃ PRUDNIK210112:6
18KS FORTUNA GŁOGÓWEK210113:8
19LKS SKALNIK GRACZE210112:3
20LZS WALCE200022:4
21KS POLONIA GŁUBCZYCE200022:5
22GKS GŁUCHOŁAZY200020:3
Ostatnia kolejka (2) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
12OKS OLESNOLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-08-0117:000:2
13MKS POGOŃ PRUDNIKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-08-0117:000:4
14OKS ODRA II OPOLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-08-0117:006:1
15TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-08-0117:002:0
16KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SKOROGOSZCZ2020-08-0117:002:3
17SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIENKS START NAMYSŁÓW2020-08-0117:001:0
18LZS AGROPLON GŁUSZYNALKS SKALNIK GRACZE2020-08-0117:002:1
19MKS GOGOLINMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-08-0117:000:5
20KS MAŁAPANEW OZIMEKGKS GŁUCHOŁAZY2020-08-0117:002:0
21LZS STAROWICE DOLNE KS UNIA KRAPKOWICE2020-08-0117:001:0
22LZS WALCELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-08-0117:001:2
Terminarz rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Kolejka 1
1LZS WALCEOKS OLESNO2020-07-2517:001:2
2LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS STAROWICE DOLNE 2020-07-2517:001:0
3KS UNIA KRAPKOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-07-2517:003:2
4GKS GŁUCHOŁAZYMKS GOGOLIN2020-07-2517:000:1
5MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-07-2517:000:0
6LKS SKALNIK GRACZESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-07-2513:001:1
7NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-07-2517:002:0
8LZS SKOROGOSZCZTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-07-2615:002:2
9LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS ODRA II OPOLE2020-07-2517:001:0
10KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS POGOŃ PRUDNIK2020-07-2517:002:2
11LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-07-2517:009:0
Kolejka 2
12OKS OLESNOLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-08-0117:000:2
13MKS POGOŃ PRUDNIKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-08-0117:000:4
14OKS ODRA II OPOLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-08-0117:006:1
15TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-08-0117:002:0
16KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SKOROGOSZCZ2020-08-0117:002:3
17SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIENKS START NAMYSŁÓW2020-08-0117:001:0
18LZS AGROPLON GŁUSZYNALKS SKALNIK GRACZE2020-08-0117:002:1
19MKS GOGOLINMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-08-0117:000:5
20KS MAŁAPANEW OZIMEKGKS GŁUCHOŁAZY2020-08-0117:002:0
21LZS STAROWICE DOLNE KS UNIA KRAPKOWICE2020-08-0117:001:0
22LZS WALCELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-08-0117:001:2
Kolejka 3
23LZS VICTORIA CHRÓŚCICEOKS OLESNO2020-08-0817:00
24KS UNIA KRAPKOWICELZS WALCE2020-08-0817:00
25GKS GŁUCHOŁAZYLZS STAROWICE DOLNE 2020-08-0817:00
26MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-08-0817:00
27LKS SKALNIK GRACZEMKS GOGOLIN2020-08-0813:00
28NKS START NAMYSŁÓWLZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-08-0817:00
29LZS SKOROGOSZCZSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-08-0915:00
30LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-08-0817:00
31KS FORTUNA GŁOGÓWEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-08-0817:00
32LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS ODRA II OPOLE2020-08-0814:00
33LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIMKS POGOŃ PRUDNIK2020-08-0813:00
Kolejka 4
34OKS OLESNOMKS POGOŃ PRUDNIK2020-08-1218:00
35OKS ODRA II OPOLELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-08-1218:00
36TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-08-1218:00
37KS POLONIA GŁUBCZYCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-08-1218:00
38SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-08-1218:00
39LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS SKOROGOSZCZ2020-08-1218:00
40MKS GOGOLINNKS START NAMYSŁÓW2020-08-1218:00
41KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS SKALNIK GRACZE2020-08-1218:00
42LZS STAROWICE DOLNE MKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-08-1218:00
43LZS WALCEGKS GŁUCHOŁAZY2020-08-1218:00
44LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS UNIA KRAPKOWICE2020-08-1218:00
Kolejka 5
45KS UNIA KRAPKOWICEOKS OLESNO2020-08-1517:00
46GKS GŁUCHOŁAZYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-08-1517:00
47MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS WALCE2020-08-1517:00
48LKS SKALNIK GRACZELZS STAROWICE DOLNE 2020-08-1511:00
49NKS START NAMYSŁÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-08-1517:00
50LZS SKOROGOSZCZMKS GOGOLIN2020-08-1615:00
51LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-08-1517:00
52KS FORTUNA GŁOGÓWEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-08-1517:00
53LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-08-1517:00
54LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKITS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-08-1517:00
55MKS POGOŃ PRUDNIKOKS ODRA II OPOLE2020-08-1517:00
Kolejka 6
56OKS OLESNOOKS ODRA II OPOLE2020-08-2217:00
57TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-08-2217:00
58KS POLONIA GŁUBCZYCELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-08-2217:00
59SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-08-2217:00
60LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-08-2217:00
61MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-08-2217:00
62KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SKOROGOSZCZ2020-08-2217:00
63LZS STAROWICE DOLNE NKS START NAMYSŁÓW2020-08-2217:00
64LZS WALCELKS SKALNIK GRACZE2020-08-2217:00
65LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-08-2217:00
66KS UNIA KRAPKOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2020-08-2217:00
Kolejka 7
67GKS GŁUCHOŁAZYOKS OLESNO2020-08-2617:30
68MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS UNIA KRAPKOWICE2020-08-2617:30
69LKS SKALNIK GRACZELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-08-2617:30
70NKS START NAMYSŁÓWLZS WALCE2020-08-2617:30
71LZS SKOROGOSZCZLZS STAROWICE DOLNE 2020-08-2617:30
72LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-08-2617:30
73KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS GOGOLIN2020-08-2617:30
74LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-08-2617:30
75LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-08-2617:30
76MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-08-2617:30
77OKS ODRA II OPOLETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-08-2617:30
Kolejka 8
78OKS OLESNOTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-08-2913:00
79KS POLONIA GŁUBCZYCEOKS ODRA II OPOLE2020-08-2917:00
80SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-08-2917:00
81LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-08-2917:00
82MKS GOGOLINLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-08-2917:00
83KS MAŁAPANEW OZIMEKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-08-2917:00
84LZS STAROWICE DOLNE LZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-08-2917:00
85LZS WALCELZS SKOROGOSZCZ2020-08-2917:00
86LZS VICTORIA CHRÓŚCICENKS START NAMYSŁÓW2020-08-2917:00
87KS UNIA KRAPKOWICELKS SKALNIK GRACZE2020-08-2917:00
88GKS GŁUCHOŁAZYMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-08-2917:00
Kolejka 9
89MKS RUCH ZDZIESZOWICEOKS OLESNO2020-09-0516:30
90LKS SKALNIK GRACZEGKS GŁUCHOŁAZY2020-09-0513:00
91NKS START NAMYSŁÓWKS UNIA KRAPKOWICE2020-09-0516:30
92LZS SKOROGOSZCZLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-09-0516:30
93LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS WALCE2020-09-0516:30
94KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS STAROWICE DOLNE 2020-09-0516:30
95LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-0516:30
96LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIMKS GOGOLIN2020-09-0516:30
97MKS POGOŃ PRUDNIKLZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-09-0516:30
98OKS ODRA II OPOLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-09-0516:30
99TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-09-0516:30
Kolejka 10
100OKS OLESNOKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-09-1216:30
101SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-09-1216:30
102LZS AGROPLON GŁUSZYNAOKS ODRA II OPOLE2020-09-1216:30
103MKS GOGOLINMKS POGOŃ PRUDNIK2020-09-1216:30
104KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-09-1216:30
105LZS STAROWICE DOLNE LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-09-1216:30
106LZS WALCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-09-1216:30
107LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-09-1216:30
108KS UNIA KRAPKOWICELZS SKOROGOSZCZ2020-09-1216:30
109GKS GŁUCHOŁAZYNKS START NAMYSŁÓW2020-09-1216:30
110MKS RUCH ZDZIESZOWICELKS SKALNIK GRACZE2020-09-1216:30
Kolejka 11
111LKS SKALNIK GRACZEOKS OLESNO2020-09-1913:00
112NKS START NAMYSŁÓWMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-09-1916:00
113LZS SKOROGOSZCZGKS GŁUCHOŁAZY2020-09-1916:00
114LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS UNIA KRAPKOWICE2020-09-1916:00
115KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-09-1916:00
116LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS WALCE2020-09-1914:00
117LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS STAROWICE DOLNE 2020-09-1916:00
118MKS POGOŃ PRUDNIKKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-1916:00
119OKS ODRA II OPOLEMKS GOGOLIN2020-09-1916:00
120TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-09-1916:00
121KS POLONIA GŁUBCZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-09-1916:00
Kolejka 12
122OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-09-2616:00
123LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-09-2616:00
124MKS GOGOLINTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-09-2616:00
125KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA II OPOLE2020-09-2616:00
126LZS STAROWICE DOLNE MKS POGOŃ PRUDNIK2020-09-2616:00
127LZS WALCELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-09-2616:00
128LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-09-2616:00
129KS UNIA KRAPKOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-09-2616:00
130GKS GŁUCHOŁAZYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-09-2616:00
131MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS SKOROGOSZCZ2020-09-2616:00
132LKS SKALNIK GRACZENKS START NAMYSŁÓW2020-09-2613:00
Kolejka 13
133NKS START NAMYSŁÓWOKS OLESNO2020-10-0315:30
134LZS SKOROGOSZCZLKS SKALNIK GRACZE2020-10-0315:30
135LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-10-0315:30
136KS FORTUNA GŁOGÓWEKGKS GŁUCHOŁAZY2020-10-0315:30
137LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2020-10-0315:30
138LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-10-0315:30
139MKS POGOŃ PRUDNIKLZS WALCE2020-10-0315:30
140OKS ODRA II OPOLELZS STAROWICE DOLNE 2020-10-0315:30
141TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-0315:30
142KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS GOGOLIN2020-10-0315:30
143SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-10-0315:30
Kolejka 14
144OKS OLESNOLZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-10-1015:00
145MKS GOGOLINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-10-1015:00
146KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-10-1015:00
147LZS STAROWICE DOLNE TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-10-1015:00
148LZS WALCEOKS ODRA II OPOLE2020-10-1015:00
149LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-10-1015:00
150KS UNIA KRAPKOWICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-10-1015:00
151GKS GŁUCHOŁAZYLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-10-1015:00
152MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-10-1015:00
153LKS SKALNIK GRACZELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-10-1013:00
154NKS START NAMYSŁÓWLZS SKOROGOSZCZ2020-10-1015:00
Kolejka 15
155LZS SKOROGOSZCZOKS OLESNO2020-10-1714:30
156LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2020-10-1714:30
157KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS SKALNIK GRACZE2020-10-1714:30
158LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-10-1714:30
159LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIGKS GŁUCHOŁAZY2020-10-1714:30
160MKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA KRAPKOWICE2020-10-1714:30
161OKS ODRA II OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-10-1714:30
162TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS WALCE2020-10-1714:30
163KS POLONIA GŁUBCZYCELZS STAROWICE DOLNE 2020-10-1714:30
164SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-1714:30
165LZS AGROPLON GŁUSZYNAMKS GOGOLIN2020-10-1714:30
Kolejka 16
166OKS OLESNOMKS GOGOLIN2020-10-2414:30
167KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-10-2414:30
168LZS STAROWICE DOLNE SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-10-2414:30
169LZS WALCEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-10-2414:30
170LZS VICTORIA CHRÓŚCICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-10-2414:30
171KS UNIA KRAPKOWICEOKS ODRA II OPOLE2020-10-2414:30
172GKS GŁUCHOŁAZYMKS POGOŃ PRUDNIK2020-10-2414:30
173MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-10-2414:30
174LKS SKALNIK GRACZELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-10-2413:00
175NKS START NAMYSŁÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-10-2414:30
176LZS SKOROGOSZCZLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-10-2414:30
Kolejka 17
177LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS OLESNO2020-10-3114:00
178KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS SKOROGOSZCZ2020-10-3114:00
179LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCENKS START NAMYSŁÓW2020-10-3114:00
180LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS SKALNIK GRACZE2020-10-3114:00
181MKS POGOŃ PRUDNIKMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-10-3114:00
182OKS ODRA II OPOLEGKS GŁUCHOŁAZY2020-10-3114:00
183TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS UNIA KRAPKOWICE2020-10-3114:00
184KS POLONIA GŁUBCZYCELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-10-3114:00
185SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS WALCE2020-10-3114:00
186LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS STAROWICE DOLNE 2020-10-3114:00
187MKS GOGOLINKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-3114:00
Kolejka 18
188OKS OLESNOKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-11-0713:30
189LZS STAROWICE DOLNE MKS GOGOLIN2020-11-0713:30
190LZS WALCELZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-11-0713:30
191LZS VICTORIA CHRÓŚCICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-11-0713:30
192KS UNIA KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-11-0713:30
193GKS GŁUCHOŁAZYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-11-0713:30
194MKS RUCH ZDZIESZOWICEOKS ODRA II OPOLE2020-11-0713:30
195LKS SKALNIK GRACZEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-11-0713:30
196NKS START NAMYSŁÓWLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-11-0713:30
197LZS SKOROGOSZCZLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-11-0713:30
198LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-11-0713:30
Kolejka 19
199KS FORTUNA GŁOGÓWEKOKS OLESNO2020-11-1413:30
200LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-11-1413:30
201LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS SKOROGOSZCZ2020-11-1413:30
202MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START NAMYSŁÓW2020-11-1413:30
203OKS ODRA II OPOLELKS SKALNIK GRACZE2020-11-1413:30
204TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-11-1413:30
205KS POLONIA GŁUBCZYCEGKS GŁUCHOŁAZY2020-11-1413:30
206SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KRAPKOWICE2020-11-1413:30
207LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-11-1413:30
208MKS GOGOLINLZS WALCE2020-11-1413:30
209KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS STAROWICE DOLNE 2020-11-1413:30
Kolejka 20
210OKS OLESNOLZS STAROWICE DOLNE 2020-11-2113:00
211LZS WALCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-11-2113:00
212LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMKS GOGOLIN2020-11-2113:00
213KS UNIA KRAPKOWICELZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-11-2113:00
214GKS GŁUCHOŁAZYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-11-2113:00
215MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-11-2113:00
216LKS SKALNIK GRACZETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-11-2113:00
217NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA II OPOLE2020-11-2113:00
218LZS SKOROGOSZCZMKS POGOŃ PRUDNIK2020-11-2113:00
219LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-11-2113:00
220KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-11-2113:00
Kolejka 21
221LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS OLESNO2020-11-2813:00
222LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-11-2813:00
223MKS POGOŃ PRUDNIKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-11-2813:00
224OKS ODRA II OPOLELZS SKOROGOSZCZ2020-11-2813:00
225TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLENKS START NAMYSŁÓW2020-11-2813:00
226KS POLONIA GŁUBCZYCELKS SKALNIK GRACZE2020-11-2813:00
227SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2020-11-2813:00
228LZS AGROPLON GŁUSZYNAGKS GŁUCHOŁAZY2020-11-2813:00
229MKS GOGOLINKS UNIA KRAPKOWICE2020-11-2813:00
230KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-11-2813:00
231LZS STAROWICE DOLNE LZS WALCE2020-11-2813:00

KS UNIA KRAPKOWICE

Rok założenia: 2014
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: krapkowice.ks@pilkaopolska.pl
Telefon: 668 285 672
Stadion: 1 500 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 99 m x 68 m

KS POLONIA GŁUBCZYCE

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: niebiesko – biało – czerwone
Adres email: glubczyce.polonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 608298298
Stadion: 1067 miejsc

KS MAŁAPANEW OZIMEK

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: pomarańczowo-czarne
Adres email: ozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl
Telefon: 662684955
Stadion: 5 000 miejsc (625 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 78 m

KS POLONIA NYSA

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: czerwono-biało-niebieskie
Adres email: nysa.kspolonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 600 390 817
Stadion: 3 500 miejsc (2 500 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 104 m x 68 m

LZS AGROPLON GŁUSZYNA

Rok założenia: 1948
Barwy klubowe: zielono-czerwono-żółte
Adres email: gluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl
Telefon: 604592904
Stadion: 1980 miejsc

GKS GŁUCHOŁAZY

Rok założenia: 2013
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: glucholazy.gks@pilkaopolska.pl
Telefon: 607519938
Stadion: 450 miejsc

MKS POGOŃ PRUDNIK

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: prudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl
Telefon: 602878502
Stadion: 500 miejsc

LKS SKALNIK GRACZE

Rok założenia: 1953
Barwy klubowe: zielono-czarno-żółte
Adres email: gracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl
Telefon: 509 181 040
Stadion: 1 000 miejsc (800 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 106 m x 64 m

LZS SKOROGOSZCZ

Rok założenia: 1948
Barwy klubowe: niebiesko-czerwone
Adres email: skorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 517170108
Stadion: 375 miejsc

LZS SWORNICA CZARNOWĄSY

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: czarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl
Telefon: 501 036 023
Stadion: 800 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 70 m

MKS GOGOLIN

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: gogolin.mks@pilkaopolska.pl
Telefon: 515 424 208
Stadion: 1 600 miejsc (600 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

NKS START NAMYSŁÓW

Rok założenia: 1952
Barwy klubowe: czerwono-czarne
Adres email: namyslow.nksstart@pilkaopolska.pl
Telefon: 661 649 714
Stadion: 2 280 miejsc (1 980 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 64 m

OKS OLESNO

Rok założenia: 1991
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: olesno.oks@pilkaopolska.pl
Telefon: 697 503 508
Stadion: 1000 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE

Rok założenia: 2002
Barwy klubowe: niebiesko-białe
Adres email: strzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl
Telefon: 607276831
Stadion: 1 200 miejsc siedzących
rozmiary boiska
105 m x 64 m

TS CHEMIK K-KOŹLE

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: niebiesko-biało-czerwone
Adres email: kkozle.tschemik@pilkaopolska.pl
Telefon: 695 429 227
Stadion: 3000 miejsc (1700 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 68 m

LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE

Rok założenia: 1983
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: wiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl
Telefon: 668212733
Stadion: 640 miejsc