KLASA A GRUPA IV

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS RUSOCIN1439130168:14
2LZS DYTMARÓW1436120240:12
3LZS DOMASZKOWICE1433110357:20
4LZS KĘPNICA1432102260:19
5LKS SZONÓW142682443:23
6LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA142170740:33
7LZS GRYŻÓW141954530:25
8LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE141961725:40
9LKS POLONIA BIAŁA141853627:35
10KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW141543725:46
11LZS ROLNIK LASOCICE141341925:52
12LZS ŁOWKOWICE141132917:47
13LZS SUDETY MOSZCZANKA148221012:39
14LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR148221013:55
15LZS LUBRZA146201221:43
16PAUZA000000:0
Ostatnia kolejka (15) rozgrywek: Klasa A Grupa 4
113LZS KĘPNICALZS LUBRZA2020-11-2213:005:2
114LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLKS SZONÓW2020-11-2213:000:2
115LZS ROLNIK LASOCICELZS ŁOWKOWICE2020-11-2113:005:0
116KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2020-11-2113:001:2
117LZS DYTMARÓWLZS SUDETY MOSZCZANKA2020-11-2213:002:0
118LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALKS RUSOCIN2020-11-2213:000:5
119PAUZALZS DOMASZKOWICE
120LZS GRYŻÓWLKS POLONIA BIAŁA2020-11-2213:001:1
Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 4
Kolejka 1
1LKS POLONIA BIAŁALZS LUBRZA2020-08-0817:003:1
2LZS DOMASZKOWICELZS GRYŻÓW2020-08-0817:004:0
3LKS RUSOCINPAUZAMecz nie odbył się
4LZS SUDETY MOSZCZANKALZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2020-08-0914:000:3
5LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS DYTMARÓW2020-08-0817:002:1
6LZS ŁOWKOWICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2020-08-0817:000:5
7LKS SZONÓWLZS ROLNIK LASOCICE2020-08-0815:0010:0
8LZS KĘPNICALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2020-08-0914:0015:0
Kolejka 2
9LZS LUBRZALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2020-08-1617:001:2
10LZS ROLNIK LASOCICELZS KĘPNICA2020-08-1617:001:3
11KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS SZONÓW2020-08-1517:004:3
12LZS DYTMARÓWLZS ŁOWKOWICE2020-08-1617:005:1
13LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2020-08-1614:006:3
14PAUZALZS SUDETY MOSZCZANKAMecz nie odbył się
15LZS GRYŻÓWLKS RUSOCIN2020-08-1613:301:3
16LKS POLONIA BIAŁALZS DOMASZKOWICE2020-08-1517:001:5
Kolejka 3
17LZS DOMASZKOWICELZS LUBRZA2020-08-2217:003:0
18LKS RUSOCINLKS POLONIA BIAŁA2020-08-2317:007:0
19LZS SUDETY MOSZCZANKALZS GRYŻÓW2020-08-2317:000:1
20LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEPAUZAMecz nie odbył się
21LZS ŁOWKOWICELZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2020-08-2217:001:3
22LKS SZONÓWLZS DYTMARÓW2020-08-2215:000:1
23LZS KĘPNICAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2020-08-2317:003:1
24LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS ROLNIK LASOCICE2020-08-2314:002:1
Kolejka 4
25LZS LUBRZALZS ROLNIK LASOCICE2020-08-3014:006:1
26KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2020-08-2917:003:0
27LZS DYTMARÓWLZS KĘPNICA2020-08-2917:002:1
28LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALKS SZONÓW2020-08-3014:002:4
29PAUZALZS ŁOWKOWICEMecz nie odbył się
30LZS GRYŻÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2020-08-3013:303:0
31LKS POLONIA BIAŁALZS SUDETY MOSZCZANKA2020-08-2917:002:0
32LZS DOMASZKOWICELKS RUSOCIN2020-08-2917:001:5
Kolejka 5
33LKS RUSOCINLZS LUBRZA2020-09-0516:305:0
34LZS SUDETY MOSZCZANKALZS DOMASZKOWICE2020-09-0616:300:3
35LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS POLONIA BIAŁA2020-09-0616:303:2
36LZS ŁOWKOWICELZS GRYŻÓW2020-09-0516:301:1
37LKS SZONÓWPAUZAMecz nie odbył się
38LZS KĘPNICALZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2020-09-0516:307:0
39LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS DYTMARÓW2020-09-0614:002:4
40LZS ROLNIK LASOCICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2020-09-0616:302:2
Kolejka 6
41LZS LUBRZAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2020-09-1316:302:3
42LZS DYTMARÓWLZS ROLNIK LASOCICE2020-09-1313:009:0
43LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2020-09-1314:007:1
44PAUZALZS KĘPNICAMecz nie odbył się
45LZS GRYŻÓWLKS SZONÓW2020-09-1313:302:2
46LKS POLONIA BIAŁALZS ŁOWKOWICE2020-09-1216:306:1
47LZS DOMASZKOWICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2020-09-1216:309:1
48LKS RUSOCINLZS SUDETY MOSZCZANKA2020-09-1316:306:0
Kolejka 7
49LZS SUDETY MOSZCZANKALZS LUBRZA2020-09-2013:002:1
50LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS RUSOCIN2020-09-1916:002:5
51LZS ŁOWKOWICELZS DOMASZKOWICE2020-09-1916:001:3
52LKS SZONÓWLKS POLONIA BIAŁA2020-09-2013:004:2
53LZS KĘPNICALZS GRYŻÓW2020-09-2013:301:1
54LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRPAUZAMecz nie odbył się
55LZS ROLNIK LASOCICELZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2020-09-2013:000:4
56KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS DYTMARÓW2020-09-1916:000:3
Kolejka 8
57LZS LUBRZALZS DYTMARÓW2020-09-2716:000:4
58LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2020-09-2714:007:0
59PAUZALZS ROLNIK LASOCICEMecz nie odbył się
60LZS GRYŻÓWLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2020-09-2713:309:1
61LKS POLONIA BIAŁALZS KĘPNICA2020-09-2616:000:3
62LZS DOMASZKOWICELKS SZONÓW2020-09-2616:004:2
63LKS RUSOCINLZS ŁOWKOWICE2020-09-2716:007:2
64LZS SUDETY MOSZCZANKALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2020-09-2716:003:3
Kolejka 9
65LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS LUBRZA2020-10-0415:303:1
66LZS ŁOWKOWICELZS SUDETY MOSZCZANKA2020-10-0315:301:0
67LKS SZONÓWLKS RUSOCIN2020-10-0415:304:2
68LZS KĘPNICALZS DOMASZKOWICE2020-10-0415:303:1
69LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLKS POLONIA BIAŁA2020-10-0414:002:2
70LZS ROLNIK LASOCICELZS GRYŻÓW2020-10-0313:004:2
71KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWPAUZAMecz nie odbył się
72LZS DYTMARÓWLZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2020-10-0315:301:0
Kolejka 10
73LZS LUBRZALZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2020-10-1115:001:3
74PAUZALZS DYTMARÓWMecz nie odbył się
75LZS GRYŻÓWKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2020-10-1113:304:0
76LKS POLONIA BIAŁALZS ROLNIK LASOCICE2020-10-1015:002:1
77LZS DOMASZKOWICELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2020-10-1015:003:0
78LKS RUSOCINLZS KĘPNICA2020-10-1115:006:3
79LZS SUDETY MOSZCZANKALKS SZONÓW2020-10-1115:001:2
80LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS ŁOWKOWICE2020-10-1015:001:2
Kolejka 11
81LZS ŁOWKOWICELZS LUBRZA2020-10-1714:304:2
82LKS SZONÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2020-10-1814:301:2
83LZS KĘPNICALZS SUDETY MOSZCZANKA2020-10-1814:308:0
84LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLKS RUSOCIN2020-10-1814:000:2
85LZS ROLNIK LASOCICELZS DOMASZKOWICE2020-10-1814:302:6
86KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS POLONIA BIAŁA2020-10-1714:302:2
87LZS DYTMARÓWLZS GRYŻÓW2020-10-3114:003:0
88LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIAPAUZAMecz nie odbył się
Kolejka 12
89LZS LUBRZAPAUZAMecz nie odbył się
90LZS GRYŻÓWLZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2020-10-2513:303:2
91LKS POLONIA BIAŁALZS DYTMARÓW2020-10-2414:001:3
92LZS DOMASZKOWICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2020-10-2414:3010:2
93LKS RUSOCINLZS ROLNIK LASOCICE2020-10-2514:005:1
94LZS SUDETY MOSZCZANKALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2020-10-2514:003:2
95LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS KĘPNICA2020-10-2414:001:2
96LZS ŁOWKOWICELKS SZONÓW2020-10-2414:300:4
Kolejka 13
97LKS SZONÓWLZS LUBRZA2020-11-0813:303:1
98LZS KĘPNICALZS ŁOWKOWICE2020-11-0813:304:2
99LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2020-11-0813:300:2
100LZS ROLNIK LASOCICELZS SUDETY MOSZCZANKA2020-11-0713:003:1
101KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS RUSOCIN2020-11-0713:300:6
102LZS DYTMARÓWLZS DOMASZKOWICE2020-11-0813:302:1
103LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALKS POLONIA BIAŁA2020-11-0813:302:3
104PAUZALZS GRYŻÓWMecz nie odbył się
Kolejka 14
105LZS LUBRZALZS GRYŻÓW2020-11-1513:303:2
106LKS POLONIA BIAŁAPAUZAMecz nie odbył się
107LZS DOMASZKOWICELZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2020-11-1413:304:1
108LKS RUSOCINLZS DYTMARÓW2020-11-1513:304:0
109LZS SUDETY MOSZCZANKAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2020-11-1513:302:2
110LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS ROLNIK LASOCICE2020-11-1413:300:4
111LZS ŁOWKOWICELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2020-11-1513:301:1
112LKS SZONÓWLZS KĘPNICA2020-11-1513:302:2
Kolejka 15
113LZS KĘPNICALZS LUBRZA2020-11-2213:005:2
114LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLKS SZONÓW2020-11-2213:000:2
115LZS ROLNIK LASOCICELZS ŁOWKOWICE2020-11-2113:005:0
116KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2020-11-2113:001:2
117LZS DYTMARÓWLZS SUDETY MOSZCZANKA2020-11-2213:002:0
118LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALKS RUSOCIN2020-11-2213:000:5
119PAUZALZS DOMASZKOWICE
120LZS GRYŻÓWLKS POLONIA BIAŁA2020-11-2213:001:1
Kolejka 16
1LZS LUBRZALKS POLONIA BIAŁA2021-03-0715:00
2LZS GRYŻÓWLZS DOMASZKOWICE2021-03-0715:00
3PAUZALKS RUSOCIN
4LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS SUDETY MOSZCZANKA2021-03-0715:00
5LZS DYTMARÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2021-03-0715:00
6KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS ŁOWKOWICE2021-03-0715:00
7LZS ROLNIK LASOCICELKS SZONÓW2021-03-0715:00
8LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS KĘPNICA2021-03-0715:00
Kolejka 17
9LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS LUBRZA2021-03-1415:00
10LZS KĘPNICALZS ROLNIK LASOCICE2021-03-1415:00
11LKS SZONÓWKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2021-03-1415:00
12LZS ŁOWKOWICELZS DYTMARÓW2021-03-1415:00
13LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2021-03-1415:00
14LZS SUDETY MOSZCZANKAPAUZA
15LKS RUSOCINLZS GRYŻÓW2021-03-1415:00
16LZS DOMASZKOWICELKS POLONIA BIAŁA2021-03-1415:00
Kolejka 18
17LZS LUBRZALZS DOMASZKOWICE2021-03-2115:00
18LKS POLONIA BIAŁALKS RUSOCIN2021-03-2115:00
19LZS GRYŻÓWLZS SUDETY MOSZCZANKA2021-03-2115:00
20PAUZALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE
21LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS ŁOWKOWICE2021-03-2115:00
22LZS DYTMARÓWLKS SZONÓW2021-03-2115:00
23KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS KĘPNICA2021-03-2115:00
24LZS ROLNIK LASOCICELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2021-03-2115:00
Kolejka 19
25LZS ROLNIK LASOCICELZS LUBRZA2021-03-2813:30
26LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2021-03-2813:30
27LZS KĘPNICALZS DYTMARÓW2021-03-2813:30
28LKS SZONÓWLZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2021-03-2813:30
29LZS ŁOWKOWICEPAUZA
30LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS GRYŻÓW2021-03-2813:30
31LZS SUDETY MOSZCZANKALKS POLONIA BIAŁA2021-03-2813:30
32LKS RUSOCINLZS DOMASZKOWICE2021-03-2813:30
Kolejka 20
33LZS LUBRZALKS RUSOCIN2021-04-1116:00
34LZS DOMASZKOWICELZS SUDETY MOSZCZANKA2021-04-1116:00
35LKS POLONIA BIAŁALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2021-04-1116:00
36LZS GRYŻÓWLZS ŁOWKOWICE2021-04-1116:00
37PAUZALKS SZONÓW
38LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS KĘPNICA2021-04-1116:00
39LZS DYTMARÓWLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2021-04-1116:00
40KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS ROLNIK LASOCICE2021-04-1116:00
Kolejka 21
41KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS LUBRZA2021-04-1816:30
42LZS ROLNIK LASOCICELZS DYTMARÓW2021-04-1816:30
43LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2021-04-1816:30
44LZS KĘPNICAPAUZA
45LKS SZONÓWLZS GRYŻÓW2021-04-1816:30
46LZS ŁOWKOWICELKS POLONIA BIAŁA2021-04-1816:30
47LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS DOMASZKOWICE2021-04-1816:30
48LZS SUDETY MOSZCZANKALKS RUSOCIN2021-04-1816:30
Kolejka 22
49LZS LUBRZALZS SUDETY MOSZCZANKA2021-04-2514:00
50LKS RUSOCINLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2021-04-2514:00
51LZS DOMASZKOWICELZS ŁOWKOWICE2021-04-2514:00
52LKS POLONIA BIAŁALKS SZONÓW2021-04-2514:00
53LZS GRYŻÓWLZS KĘPNICA2021-04-2514:00
54PAUZALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR
55LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS ROLNIK LASOCICE2021-04-2514:00
56LZS DYTMARÓWKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2021-04-2514:00
Kolejka 23
57LZS DYTMARÓWLZS LUBRZA2021-05-0217:00
58KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2021-05-0217:00
59LZS ROLNIK LASOCICEPAUZA
60LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS GRYŻÓW2021-05-0217:00
61LZS KĘPNICALKS POLONIA BIAŁA2021-05-0217:00
62LKS SZONÓWLZS DOMASZKOWICE2021-05-0217:00
63LZS ŁOWKOWICELKS RUSOCIN2021-05-0217:00
64LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS SUDETY MOSZCZANKA2021-05-0217:00
Kolejka 24
65LZS LUBRZALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2021-05-0917:00
66LZS SUDETY MOSZCZANKALZS ŁOWKOWICE2021-05-0917:00
67LKS RUSOCINLKS SZONÓW2021-05-0917:00
68LZS DOMASZKOWICELZS KĘPNICA2021-05-0917:00
69LKS POLONIA BIAŁALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2021-05-0917:00
70LZS GRYŻÓWLZS ROLNIK LASOCICE2021-05-0917:00
71PAUZAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW
72LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS DYTMARÓW2021-05-0917:00
Kolejka 25
73LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS LUBRZA2021-05-1614:00
74LZS DYTMARÓWPAUZA
75KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS GRYŻÓW2021-05-1614:00
76LZS ROLNIK LASOCICELKS POLONIA BIAŁA2021-05-1614:00
77LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS DOMASZKOWICE2021-05-1614:00
78LZS KĘPNICALKS RUSOCIN2021-05-1614:00
79LKS SZONÓWLZS SUDETY MOSZCZANKA2021-05-1614:00
80LZS ŁOWKOWICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2021-05-1614:00
Kolejka 26
81LZS LUBRZALZS ŁOWKOWICE2021-05-2317:00
82LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS SZONÓW2021-05-2317:00
83LZS SUDETY MOSZCZANKALZS KĘPNICA2021-05-2317:00
84LKS RUSOCINLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2021-05-2317:00
85LZS DOMASZKOWICELZS ROLNIK LASOCICE2021-05-2317:00
86LKS POLONIA BIAŁAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2021-05-2317:00
87LZS GRYŻÓWLZS DYTMARÓW2021-05-2317:00
88PAUZALZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA
Kolejka 27
89PAUZALZS LUBRZA
90LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS GRYŻÓW2021-05-3017:00
91LZS DYTMARÓWLKS POLONIA BIAŁA2021-05-3017:00
92KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS DOMASZKOWICE2021-05-3017:00
93LZS ROLNIK LASOCICELKS RUSOCIN2021-05-3017:00
94LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS SUDETY MOSZCZANKA2021-05-3017:00
95LZS KĘPNICALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2021-05-3017:00
96LKS SZONÓWLZS ŁOWKOWICE2021-05-3017:00
Kolejka 28
97LZS LUBRZALKS SZONÓW2021-06-0617:00
98LZS ŁOWKOWICELZS KĘPNICA2021-06-0617:00
99LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2021-06-0617:00
100LZS SUDETY MOSZCZANKALZS ROLNIK LASOCICE2021-06-0617:00
101LKS RUSOCINKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2021-06-0617:00
102LZS DOMASZKOWICELZS DYTMARÓW2021-06-0617:00
103LKS POLONIA BIAŁALZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2021-06-0617:00
104LZS GRYŻÓWPAUZA
Kolejka 29
105LZS GRYŻÓWLZS LUBRZA2021-06-1317:00
106PAUZALKS POLONIA BIAŁA
107LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS DOMASZKOWICE2021-06-1317:00
108LZS DYTMARÓWLKS RUSOCIN2021-06-1317:00
109KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS SUDETY MOSZCZANKA2021-06-1317:00
110LZS ROLNIK LASOCICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2021-06-1317:00
111LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS ŁOWKOWICE2021-06-1317:00
112LZS KĘPNICALKS SZONÓW2021-06-1317:00
Kolejka 30
113LZS LUBRZALZS KĘPNICA2021-06-2017:00
114LKS SZONÓWLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2021-06-2017:00
115LZS ŁOWKOWICELZS ROLNIK LASOCICE2021-06-2017:00
116LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2021-06-2017:00
117LZS SUDETY MOSZCZANKALZS DYTMARÓW2021-06-2017:00
118LKS RUSOCINLZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2021-06-2017:00
119LZS DOMASZKOWICEPAUZA
120LKS POLONIA BIAŁALZS GRYŻÓW2021-06-2017:00
NazwaE-mailTelefon
KS METALOWIEC ŁAMBINOWICElambinowice.ks@pilkaopolska.pl793778089
LKS POLONIA BIAŁAbiala.lks@pilkaopolska.pl501571985
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LKS RUSOCINrusocin@pilkaopolska.pl731217242
LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICEmankowice.luks@pilkaopolska.pl790343840
LZS DOMASZKOWICEdomaszkowice.lzs@pilkaopolska.pl774356576
LZS DYTMARÓWdytmarow@pilkaopolska.pl664124303
LZS GRYŻÓWgryzow.lzs@pilkaopolska.pl507160568
LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAligotabialska.lzs@pilkaopolska.pl726048950
LZS LUBRZAlubrza.lzs@pilkaopolska.pl500861239
LZS ROLNIK LASOCICElasocice.rolnik@pilkaopolska.pl509521477
LZS SUDETY MOSZCZANKAmoszczanka.lzs@pilkaopolska.pl503093985
LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWscinawanyska.lzs@pilkaopolska.pl664476782
MKS GWIAZDA PRÓSZKÓWproszkow.gwiazda@pilkaopolska.pl-