KLASA A GRUPA V

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS SOKOŁY BIERDZANY71543023:7
2LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY71550213:13
3SSKS STAL ZAWADZKIE71442114:9
4LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW71442120:13
5LKS VICTORIA ŻYROWA71341219:9
6LZS UNIA RASZOWA-DANIEC71341217:10
7LKS GROSZMAL OPOLE71341210:9
8LZS GKS IZBICKO-OTMICE71240320:13
9LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE71132215:16
10LZS ADAMIETZ KADŁUB71132217:10
11LZS DĄBRÓWKA GÓRNA7930417:15
12LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE7620511:13
13KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE7620517:24
14KS SZCZEDRZYK751249:17
15LZS RADAWIE7101611:31
16LZS SOKÓŁ LEŚNICA710166:30
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: Klasa A Grupa 5
49LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-09-2016:005:0
50LKS GROSZMAL OPOLELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2020-09-2016:002:1
51KS SZCZEDRZYKLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2020-09-2016:000:2
52LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS ADAMIETZ KADŁUB2020-09-2016:003:1
53LZS RADAWIELZS DĄBRÓWKA GÓRNA2020-09-2016:002:4
54LKS VICTORIA ŻYROWALZS GKS IZBICKO-OTMICE2020-09-1916:005:2
55KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELKS SOKOŁY BIERDZANY2020-09-2016:000:6
56SSKS STAL ZAWADZKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-09-2016:002:1
Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 5
Kolejka 1
1LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-08-0917:005:1
2LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS DĄBRÓWKA GÓRNA2020-08-0917:001:3
3LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS GKS IZBICKO-OTMICE2020-08-0817:003:2
4LZS UNIA RASZOWA-DANIECLKS SOKOŁY BIERDZANY2020-08-0917:001:1
5LKS GROSZMAL OPOLELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-08-0917:001:2
6KS SZCZEDRZYKSSKS STAL ZAWADZKIE2020-08-0917:001:3
7LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2020-08-0917:003:1
8LZS RADAWIELKS VICTORIA ŻYROWA2020-08-0817:000:2
Kolejka 2
9LZS SOKÓŁ LEŚNICALKS VICTORIA ŻYROWA2020-08-1514:001:7
10KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS RADAWIE2020-08-1614:009:1
11SSKS STAL ZAWADZKIELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-08-1614:000:2
12LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS SZCZEDRZYK2020-08-1515:003:1
13LKS SOKOŁY BIERDZANYLKS GROSZMAL OPOLE2020-08-1614:003:0
14LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2020-08-1614:003:0
15LZS DĄBRÓWKA GÓRNALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2020-08-1614:001:2
16LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2020-08-1615:004:0
Kolejka 3
17LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-08-2317:006:0
18LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS ADAMIETZ KADŁUB2020-08-2215:001:0
19LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS DĄBRÓWKA GÓRNA2020-08-2317:004:2
20LKS GROSZMAL OPOLELZS GKS IZBICKO-OTMICE2020-08-2317:001:0
21KS SZCZEDRZYKLKS SOKOŁY BIERDZANY2020-08-2317:003:3
22LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-08-2317:002:2
23LZS RADAWIESSKS STAL ZAWADZKIE2020-08-2317:002:2
24LKS VICTORIA ŻYROWAKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2020-08-2217:003:0
Kolejka 4
25LZS SOKÓŁ LEŚNICAKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2020-08-3017:001:3
26SSKS STAL ZAWADZKIELKS VICTORIA ŻYROWA2020-08-2917:001:0
27LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS RADAWIE2020-08-3017:004:2
28LKS SOKOŁY BIERDZANYLKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-08-3017:003:3
29LZS GKS IZBICKO-OTMICEKS SZCZEDRZYK2020-08-3017:003:0
30LZS DĄBRÓWKA GÓRNALKS GROSZMAL OPOLE2020-08-3017:001:2
31LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2020-08-3017:003:1
32LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2020-08-3017:002:3
Kolejka 5
33LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-09-0516:002:1
34LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2020-09-0613:301:0
35LKS GROSZMAL OPOLELZS ADAMIETZ KADŁUB2020-09-0613:302:2
36KS SZCZEDRZYKLZS DĄBRÓWKA GÓRNA2020-09-0613:302:1
37LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2020-09-0613:300:4
38LZS RADAWIELKS SOKOŁY BIERDZANY2020-09-0613:300:4
39LKS VICTORIA ŻYROWALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-09-0513:302:2
40KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICESSKS STAL ZAWADZKIE2020-09-0613:301:4
Kolejka 6
41LZS SOKÓŁ LEŚNICASSKS STAL ZAWADZKIE2020-09-1316:302:2
42LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2020-09-1316:306:3
43LKS SOKOŁY BIERDZANYLKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-1216:303:0
44LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS RADAWIE2020-09-1316:306:4
45LZS DĄBRÓWKA GÓRNALKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-09-1316:305:2
46LZS ADAMIETZ KADŁUBKS SZCZEDRZYK2020-09-1316:302:2
47LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELKS GROSZMAL OPOLE2020-09-1316:300:2
48LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2020-09-1216:001:5
Kolejka 7
49LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-09-2016:005:0
50LKS GROSZMAL OPOLELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2020-09-2016:002:1
51KS SZCZEDRZYKLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2020-09-2016:000:2
52LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS ADAMIETZ KADŁUB2020-09-2016:003:1
53LZS RADAWIELZS DĄBRÓWKA GÓRNA2020-09-2016:002:4
54LKS VICTORIA ŻYROWALZS GKS IZBICKO-OTMICE2020-09-1916:005:2
55KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELKS SOKOŁY BIERDZANY2020-09-2016:000:6
56SSKS STAL ZAWADZKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-09-2016:002:1
Kolejka 8
57LZS SOKÓŁ LEŚNICALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-09-2713:00
58LKS SOKOŁY BIERDZANYSSKS STAL ZAWADZKIE2020-09-2713:00
59LZS GKS IZBICKO-OTMICEKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2020-09-2713:00
60LZS DĄBRÓWKA GÓRNALKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-2616:00
61LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS RADAWIE2020-09-2716:00
62LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-09-2713:00
63LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS SZCZEDRZYK2020-09-2616:00
64LZS UNIA RASZOWA-DANIECLKS GROSZMAL OPOLE2020-09-2713:00
Kolejka 9
65LKS GROSZMAL OPOLELZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-10-0415:30
66KS SZCZEDRZYKLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2020-10-0415:30
67LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2020-10-0415:30
68LZS RADAWIELZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2020-10-0415:30
69LKS VICTORIA ŻYROWALZS ADAMIETZ KADŁUB2020-10-0315:30
70KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS DĄBRÓWKA GÓRNA2020-10-0415:30
71SSKS STAL ZAWADZKIELZS GKS IZBICKO-OTMICE2020-10-0415:30
72LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS SOKOŁY BIERDZANY2020-10-0415:30
Kolejka 10
73LZS SOKÓŁ LEŚNICALKS SOKOŁY BIERDZANY2020-10-1115:00
74LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-10-1015:00
75LZS DĄBRÓWKA GÓRNASSKS STAL ZAWADZKIE2020-10-1115:00
76LZS ADAMIETZ KADŁUBKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2020-10-1115:00
77LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELKS VICTORIA ŻYROWA2020-10-1015:00
78LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS RADAWIE2020-10-1015:00
79LZS UNIA RASZOWA-DANIECLKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-10-1115:00
80LKS GROSZMAL OPOLEKS SZCZEDRZYK2020-10-1115:00
Kolejka 11
81KS SZCZEDRZYKLZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-10-1814:30
82LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS GROSZMAL OPOLE2020-10-1814:30
83LZS RADAWIELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2020-10-1814:30
84LKS VICTORIA ŻYROWALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2020-10-1714:30
85KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2020-10-1814:30
86SSKS STAL ZAWADZKIELZS ADAMIETZ KADŁUB2020-10-1814:30
87LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS DĄBRÓWKA GÓRNA2020-10-1814:30
88LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS GKS IZBICKO-OTMICE2020-10-1814:30
Kolejka 12
89LZS SOKÓŁ LEŚNICALZS GKS IZBICKO-OTMICE2020-10-2514:00
90LZS DĄBRÓWKA GÓRNALKS SOKOŁY BIERDZANY2020-10-2514:00
91LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-10-2514:00
92LZS ODRA KĄTY OPOLSKIESSKS STAL ZAWADZKIE2020-10-2514:00
93LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2020-10-2514:00
94LZS UNIA RASZOWA-DANIECLKS VICTORIA ŻYROWA2020-10-2414:00
95LKS GROSZMAL OPOLELZS RADAWIE2020-10-2514:00
96KS SZCZEDRZYKLKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-10-2514:00
Kolejka 13
97LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-11-0813:30
98LZS RADAWIEKS SZCZEDRZYK2020-11-0813:30
99LKS VICTORIA ŻYROWALKS GROSZMAL OPOLE2020-11-0713:30
100KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2020-11-0813:30
101SSKS STAL ZAWADZKIELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2020-11-0813:30
102LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2020-11-0813:30
103LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS ADAMIETZ KADŁUB2020-11-0813:30
104LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS DĄBRÓWKA GÓRNA2020-11-0713:30
Kolejka 14
105LZS SOKÓŁ LEŚNICALZS DĄBRÓWKA GÓRNA2020-11-1513:30
106LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS GKS IZBICKO-OTMICE2020-11-1513:30
107LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELKS SOKOŁY BIERDZANY2020-11-1513:30
108LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-11-1413:30
109LZS UNIA RASZOWA-DANIECSSKS STAL ZAWADZKIE2020-11-1513:30
110LKS GROSZMAL OPOLEKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2020-11-1513:30
111KS SZCZEDRZYKLKS VICTORIA ŻYROWA2020-11-1413:30
112LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS RADAWIE2020-11-1513:30
Kolejka 15
113LZS RADAWIELZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-11-2213:00
114LKS VICTORIA ŻYROWALKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-11-2113:00
115KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEKS SZCZEDRZYK2020-11-2213:00
116SSKS STAL ZAWADZKIELKS GROSZMAL OPOLE2020-11-2213:00
117LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2020-11-2213:00
118LKS SOKOŁY BIERDZANYLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2020-11-2213:00
119LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2020-11-2213:00
120LZS DĄBRÓWKA GÓRNALZS ADAMIETZ KADŁUB2020-11-2213:00
NazwaE-mailTelefon
GÓRNIK JANUSZKOWCIEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl508469057
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl606355956
KS SZCZEDRZYKszczedrzyk.ks@pilkaopolska.pl697723663
KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKArozmierka.lks@pilkaopolska.pl692755396
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl886401759
LZS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl606 706 550
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl504851297
LZS DĄBRÓWKA GÓRNAdabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl692197085
LZS GKS IZBICKO-OTMICEizbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl662605092
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEkatyopolskie.lzs@pilkaopolska.pl506691875
LZS SOKÓŁ LEŚNICAlesnica.sokol@pilkaopolska.pl600354233
LZS UNIA RASZOWA-DANIECraszowa.unia@pilkaopolska.pl600261485
SSKS STAL ZAWADZKIEzawadzkie.stal@pilkaopolska.pl667693930