KLASA A GRUPA V

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS UNIA RASZOWA-DANIEC000000:0
2LZS RADAWIE000000:0
3LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE000000:0
4LZS GKS IZBICKO-OTMICE000000:0
5LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW000000:0
6LZS ADAMIETZ KADŁUB000000:0
7LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA000000:0
8LKS VICTORIA ŻYROWA000000:0
9LKS KORONA KRĘPNA000000:0
10LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA000000:0
11KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE000000:0
12KS START DOBRODZIEŃ000000:0
13KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE000000:0
14GÓRNIK JANUSZKOWICE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: Klasa A Grupa 5
Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 5
Kolejka 1
0KS START DOBRODZIEŃLZS ADAMIETZ KADŁUB2018-08-1817:00
1LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2018-08-1817:00
6KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS RADAWIE2018-08-1917:00
4LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAGÓRNIK JANUSZKOWICE2018-08-1917:00
2LKS KORONA KRĘPNALZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2018-08-1917:00
3LZS GKS IZBICKO-OTMICEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2018-08-1917:00
5LZS UNIA RASZOWA-DANIECLKS VICTORIA ŻYROWA2018-08-1917:00
Kolejka 2
13KS START DOBRODZIEŃLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-08-2517:00
9GÓRNIK JANUSZKOWICELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2018-08-2614:00
10KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-08-2614:00
8LKS VICTORIA ŻYROWAKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2018-08-2614:00
12LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS KORONA KRĘPNA2018-08-2614:00
7LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS RADAWIE2018-08-2614:00
11LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-08-2614:00
Kolejka 3
15LKS KORONA KRĘPNAKS START DOBRODZIEŃ2018-09-0117:00
14LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS ADAMIETZ KADŁUB2018-09-0117:00
19KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEGÓRNIK JANUSZKOWICE2018-09-0217:00
17LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2018-09-0217:00
16LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2018-09-0217:00
20LZS RADAWIELKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-0217:00
18LZS UNIA RASZOWA-DANIECKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2018-09-0217:00
Kolejka 4
26KS START DOBRODZIEŃLZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-09-0816:00
27LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS KORONA KRĘPNA2018-09-0816:00
22GÓRNIK JANUSZKOWICELZS RADAWIE2018-09-0916:00
23KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2018-09-0916:00
25LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-09-0916:00
21LZS ADAMIETZ KADŁUBLKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-0916:00
24LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2018-09-0916:00
Kolejka 5
29LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-09-1513:00
30LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS START DOBRODZIEŃ2018-09-1516:00
32KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2018-09-1613:00
28LKS KORONA KRĘPNALZS ADAMIETZ KADŁUB2018-09-1613:00
34LKS VICTORIA ŻYROWAGÓRNIK JANUSZKOWICE2018-09-1613:00
33LZS RADAWIEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2018-09-1613:00
31LZS UNIA RASZOWA-DANIECLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2018-09-1613:00
Kolejka 6
39KS START DOBRODZIEŃLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2018-09-2216:00
40LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-09-2216:00
36KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-2316:00
41LKS KORONA KRĘPNALZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-09-2316:00
38LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2018-09-2316:00
35LZS ADAMIETZ KADŁUBGÓRNIK JANUSZKOWICE2018-09-2316:00
37LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS RADAWIE2018-09-2316:00
Kolejka 7
44LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-09-2915:00
48GÓRNIK JANUSZKOWICEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2018-09-3015:00
45KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEKS START DOBRODZIEŃ2018-09-3015:00
43LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS KORONA KRĘPNA2018-09-3015:00
47LKS VICTORIA ŻYROWALZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2018-09-3015:00
42LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS ADAMIETZ KADŁUB2018-09-3015:00
46LZS RADAWIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2018-09-3015:00
Kolejka 8
52KS START DOBRODZIEŃLZS RADAWIE2018-10-0615:00
53LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2018-10-0615:00
54LKS KORONA KRĘPNALZS UNIA RASZOWA-DANIEC2018-10-0715:00
51LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS VICTORIA ŻYROWA2018-10-0715:00
49LZS ADAMIETZ KADŁUBKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2018-10-0715:00
55LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-10-0715:00
50LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEGÓRNIK JANUSZKOWICE2018-10-0715:00
Kolejka 9
60LKS VICTORIA ŻYROWAKS START DOBRODZIEŃ2018-10-1315:00
59LZS RADAWIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-10-1315:00
61GÓRNIK JANUSZKOWICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2018-10-1415:00
62KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2018-10-1415:00
58KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELKS KORONA KRĘPNA2018-10-1415:00
56LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS ADAMIETZ KADŁUB2018-10-1415:00
57LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-10-1415:00
Kolejka 10
65KS START DOBRODZIEŃGÓRNIK JANUSZKOWICE2018-10-2014:00
66LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2018-10-2014:00
69LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS UNIA RASZOWA-DANIEC2018-10-2114:00
67LKS KORONA KRĘPNALZS RADAWIE2018-10-2114:00
64LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2018-10-2114:00
63LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2018-10-2114:00
68LZS GKS IZBICKO-OTMICEKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2018-10-2114:00
Kolejka 11
74GÓRNIK JANUSZKOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-10-2714:00
75KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEKS START DOBRODZIEŃ2018-10-2714:00
71KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-10-2813:00
73LKS VICTORIA ŻYROWALKS KORONA KRĘPNA2018-10-2813:00
76LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2018-10-2813:00
72LZS RADAWIELZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-10-2813:00
70LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS ADAMIETZ KADŁUB2018-10-2813:00
Kolejka 12
78KS START DOBRODZIEŃLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2018-11-0313:00
79LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2018-11-0313:00
82LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS RADAWIE2018-11-0413:00
80LKS KORONA KRĘPNAGÓRNIK JANUSZKOWICE2018-11-0413:00
77LZS ADAMIETZ KADŁUBLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2018-11-0413:00
81LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS VICTORIA ŻYROWA2018-11-0413:00
83LZS UNIA RASZOWA-DANIECKS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2018-11-0413:00
Kolejka 13
90LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS START DOBRODZIEŃ2018-11-1013:00
89LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018-11-1013:00
87GÓRNIK JANUSZKOWICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2018-11-1113:00
88KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS KORONA KRĘPNA2018-11-1113:00
84KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS ADAMIETZ KADŁUB2018-11-1113:00
86LKS VICTORIA ŻYROWALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-11-1113:00
85LZS RADAWIELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2018-11-1113:00
NazwaEmailTelefon
GÓNIK JANUSZKOWCIEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl
508469057
KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl
668285672
KS  SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl
604375871
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl
606355956
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA
krosnica.lzs@pilkaopolska.pl
507099801
LKS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl
606706550
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA
rozmierka.lks@pilkaopolska.pl
692755396
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl
886401759
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl
504851297
LZS RADAWIE
radawie.lzs@pilkaopolska.pl
602869894
LZS GRODZIEC
grodziec.lzs@pilkaopolska.pl
609907765
LZS STARY UJAZDstaryujazd.lzs@pilkaopolska.pl
661651442
LZS GKS IZBICKO-OTMICE
izbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl
662605092
KS UNIA II KOLONOWSKIE
kolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl
608739267