KLASA OKRĘGOWA GRUPA I

Sponsorem rozgrywek Klasy okręgowej jest:    

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI1535112247:13
2LZS VICTORIA CHRÓŚCICE1535112242:22
3LZS LIGOTA TURAWSKA152985235:23
4KS UNIA KOLONOWSKIE152783441:25
5LZS JEŁOWA152682555:48
6KS KRASIEJÓW152473529:25
7SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI152365431:27
8ULKS ORZEŁ ŹLINICE152264541:37
9SSTIR LZS MECHNICE152271738:36
10ZKS MOTOR PRASZKA152163621:27
11GZ LZS ŁUBNIANY152163640:26
12UKS RODŁO OPOLE151954622:25
13MKS WOŁCZYN151233923:36
14LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE1511321028:43
15LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY151024922:42
16LKS HETMAN BYCZYNA15000158:68
Ostatnia kolejka (15) rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 1
113SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-11-1613:000:1
114UKS RODŁO OPOLEZKS MOTOR PRASZKA2019-11-1713:002:3
115MKS WOŁCZYNLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-11-1613:002:0
116LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS JEŁOWA2019-11-1613:009:0
117ULKS ORZEŁ ŹLINICESSTIR LZS MECHNICE2019-11-1613:003:1
118KS UNIA KOLONOWSKIEKS KRASIEJÓW2019-11-1613:004:0
119GZ LZS ŁUBNIANYLKS HETMAN BYCZYNA2019-11-1613:0010:0
120LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS LIGOTA TURAWSKA2019-11-1613:002:2
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 1
Kolejka 1
1LZS LIGOTA TURAWSKALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-08-1117:002:2
2LKS HETMAN BYCZYNALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2019-08-1017:000:3
3KS KRASIEJÓWGZ LZS ŁUBNIANY2019-08-0918:001:0
4SSTIR LZS MECHNICEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-08-1017:000:4
5LZS JEŁOWAULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-08-1017:005:5
6LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-08-1017:001:7
7ZKS MOTOR PRASZKAMKS WOŁCZYN2019-08-1017:000:0
8SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIUKS RODŁO OPOLE2019-08-1018:002:1
Kolejka 2
9LZS VICTORIA CHRÓŚCICEUKS RODŁO OPOLE2019-08-1717:001:0
10MKS WOŁCZYNSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-08-2817:302:4
11LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIZKS MOTOR PRASZKA2019-08-1717:005:1
12ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-08-1717:004:2
13KS UNIA KOLONOWSKIELZS JEŁOWA2019-08-1717:006:0
14GZ LZS ŁUBNIANYSSTIR LZS MECHNICE2019-08-1717:005:2
15LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEKS KRASIEJÓW2019-08-1717:001:4
16LZS LIGOTA TURAWSKALKS HETMAN BYCZYNA2019-08-1817:003:0
Kolejka 3
17LKS HETMAN BYCZYNALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-08-2417:001:7
18KS KRASIEJÓWLZS LIGOTA TURAWSKA2019-08-2318:001:2
19SSTIR LZS MECHNICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2019-08-2417:002:3
20LZS JEŁOWAGZ LZS ŁUBNIANY2019-08-2417:006:1
21LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS UNIA KOLONOWSKIE2019-08-2417:000:1
22ZKS MOTOR PRASZKAULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-08-2417:002:1
23SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-08-2417:000:0
24UKS RODŁO OPOLEMKS WOŁCZYN2019-08-2417:001:0
Kolejka 4
25LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMKS WOŁCZYN2019-08-3117:003:2
26LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIUKS RODŁO OPOLE2019-08-3117:004:0
27ULKS ORZEŁ ŹLINICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-08-3117:002:2
28KS UNIA KOLONOWSKIEZKS MOTOR PRASZKA2019-08-3117:003:1
29GZ LZS ŁUBNIANYLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-08-3117:002:2
30LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS JEŁOWA2019-08-3117:002:4
31LZS LIGOTA TURAWSKASSTIR LZS MECHNICE2019-09-0117:004:2
32LKS HETMAN BYCZYNAKS KRASIEJÓW2019-08-3117:000:3
Kolejka 5
33KS KRASIEJÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-09-0716:005:2
34SSTIR LZS MECHNICELKS HETMAN BYCZYNA2019-09-0716:008:1
35LZS JEŁOWALZS LIGOTA TURAWSKA2019-09-0716:003:3
36LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2019-09-0716:002:1
37ZKS MOTOR PRASZKAGZ LZS ŁUBNIANY2019-09-0716:003:2
38SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-0716:002:2
39ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS RODŁO OPOLE2019-09-0716:001:1
40MKS WOŁCZYNLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-09-0716:001:5
Kolejka 6
41LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-09-1416:001:2
42ULKS ORZEŁ ŹLINICEMKS WOŁCZYN2019-09-1416:002:2
43KS UNIA KOLONOWSKIEUKS RODŁO OPOLE2019-09-1416:002:2
44GZ LZS ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-09-1416:002:2
45LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEZKS MOTOR PRASZKA2019-09-1416:001:2
46LZS LIGOTA TURAWSKALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-1416:002:1
47LKS HETMAN BYCZYNALZS JEŁOWA2019-09-1416:000:5
48KS KRASIEJÓWSSTIR LZS MECHNICE2019-09-1416:001:3
Kolejka 7
49SSTIR LZS MECHNICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-09-2115:003:4
50LZS JEŁOWAKS KRASIEJÓW2019-09-2116:005:2
51LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS HETMAN BYCZYNA2019-09-2116:005:1
52ZKS MOTOR PRASZKALZS LIGOTA TURAWSKA2019-09-2116:000:2
53SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2019-09-2116:007:3
54GZ LZS ŁUBNIANYUKS RODŁO OPOLE2019-09-2116:000:2
55MKS WOŁCZYNKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-2116:002:4
56LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-09-2116:002:1
Kolejka 8
57LZS VICTORIA CHRÓŚCICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-09-2815:003:1
58KS UNIA KOLONOWSKIELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-09-2815:002:4
59GZ LZS ŁUBNIANYMKS WOŁCZYN2019-09-2815:004:0
60LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEUKS RODŁO OPOLE2019-09-2815:000:4
61LZS LIGOTA TURAWSKASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-09-2815:002:0
62LKS HETMAN BYCZYNAZKS MOTOR PRASZKA2019-09-2815:002:3
63KS KRASIEJÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-2815:005:0
64SSTIR LZS MECHNICELZS JEŁOWA2019-09-2815:001:3
Kolejka 9
65LZS JEŁOWALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-10-0515:002:4
66LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSSTIR LZS MECHNICE2019-10-0515:003:4
67ZKS MOTOR PRASZKAKS KRASIEJÓW2019-10-0515:001:1
68SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2019-10-0515:002:1
69UKS RODŁO OPOLELZS LIGOTA TURAWSKA2019-10-0614:001:4
70MKS WOŁCZYNLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2019-10-0515:003:2
71LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIGZ LZS ŁUBNIANY2019-10-0514:002:1
72ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-0515:005:3
Kolejka 10
73LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-1215:005:1
74GZ LZS ŁUBNIANYULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-10-1213:004:0
75LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-10-1215:001:2
76LZS LIGOTA TURAWSKAMKS WOŁCZYN2019-10-1315:002:0
77LKS HETMAN BYCZYNAUKS RODŁO OPOLE2019-10-1215:001:2
78KS KRASIEJÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-10-1215:001:1
79SSTIR LZS MECHNICEZKS MOTOR PRASZKA2019-10-1215:003:2
80LZS JEŁOWALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-10-1215:008:2
Kolejka 11
81LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-10-1914:002:2
82ZKS MOTOR PRASZKALZS JEŁOWA2019-10-1914:003:0
83SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISSTIR LZS MECHNICE2019-10-1914:000:2
84KS KRASIEJÓWUKS RODŁO OPOLE2019-10-1914:000:0
85MKS WOŁCZYNLKS HETMAN BYCZYNA2019-10-1914:004:0
86LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS LIGOTA TURAWSKA2019-10-1914:001:1
87ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2019-10-1914:003:6
88KS UNIA KOLONOWSKIEGZ LZS ŁUBNIANY2019-10-1914:000:2
Kolejka 12
89LZS VICTORIA CHRÓŚCICEGZ LZS ŁUBNIANY2019-10-2614:002:0
90LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-2614:001:1
91LZS LIGOTA TURAWSKAULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-10-2614:002:3
92LKS HETMAN BYCZYNALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-10-2614:000:3
93KS KRASIEJÓWMKS WOŁCZYN2019-10-2614:002:1
94SSTIR LZS MECHNICEUKS RODŁO OPOLE2019-10-2614:004:1
95LZS JEŁOWASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-10-2614:007:4
96LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYZKS MOTOR PRASZKA2019-10-2614:000:0
Kolejka 13
97ZKS MOTOR PRASZKALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-11-0213:000:2
98SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-11-0213:002:1
99UKS RODŁO OPOLELZS JEŁOWA2019-11-0213:004:2
100MKS WOŁCZYNSSTIR LZS MECHNICE2019-11-0213:002:2
101LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS KRASIEJÓW2019-11-0213:001:2
102ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS HETMAN BYCZYNA2019-11-0213:006:1
103KS UNIA KOLONOWSKIELZS LIGOTA TURAWSKA2019-11-0213:004:1
104GZ LZS ŁUBNIANYLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2019-11-0213:004:1
Kolejka 14
105LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2019-11-0913:003:1
106LZS LIGOTA TURAWSKAGZ LZS ŁUBNIANY2019-11-0913:003:3
107LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-11-0913:000:4
108KS KRASIEJÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-11-0913:001:4
109SSTIR LZS MECHNICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-11-0913:001:0
110LZS JEŁOWAMKS WOŁCZYN2019-11-0913:005:2
111LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS RODŁO OPOLE2019-11-0913:001:1
112ZKS MOTOR PRASZKASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-11-0913:000:3
Kolejka 15
113SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-11-1613:000:1
114UKS RODŁO OPOLEZKS MOTOR PRASZKA2019-11-1713:002:3
115MKS WOŁCZYNLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-11-1613:002:0
116LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS JEŁOWA2019-11-1613:009:0
117ULKS ORZEŁ ŹLINICESSTIR LZS MECHNICE2019-11-1613:003:1
118KS UNIA KOLONOWSKIEKS KRASIEJÓW2019-11-1613:004:0
119GZ LZS ŁUBNIANYLKS HETMAN BYCZYNA2019-11-1613:0010:0
120LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS LIGOTA TURAWSKA2019-11-1613:002:2
Kolejka 16
1LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS LIGOTA TURAWSKA2020-03-0715:00
2LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELKS HETMAN BYCZYNA2020-03-0715:00
3GZ LZS ŁUBNIANYKS KRASIEJÓW2020-03-0715:00
4KS UNIA KOLONOWSKIESSTIR LZS MECHNICE2020-03-0715:00
5ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS JEŁOWA2020-03-0715:00
6LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-03-0715:00
7MKS WOŁCZYNZKS MOTOR PRASZKA2020-03-0715:00
8UKS RODŁO OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-03-0715:00
Kolejka 17
9UKS RODŁO OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-03-1415:00
10SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS WOŁCZYN2020-03-1415:00
11ZKS MOTOR PRASZKALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-03-1415:00
12LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-03-1415:00
13LZS JEŁOWAKS UNIA KOLONOWSKIE2020-03-1415:00
14SSTIR LZS MECHNICEGZ LZS ŁUBNIANY2020-03-1415:00
15KS KRASIEJÓWLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-03-1415:00
16LKS HETMAN BYCZYNALZS LIGOTA TURAWSKA2020-03-1415:00
Kolejka 18
17LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS HETMAN BYCZYNA2020-03-2115:00
18LZS LIGOTA TURAWSKAKS KRASIEJÓW2020-03-2115:00
19LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIESSTIR LZS MECHNICE2020-03-2115:00
20GZ LZS ŁUBNIANYLZS JEŁOWA2020-03-2115:00
21KS UNIA KOLONOWSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-03-2115:00
22ULKS ORZEŁ ŹLINICEZKS MOTOR PRASZKA2020-03-2115:00
23LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-03-2115:00
24MKS WOŁCZYNUKS RODŁO OPOLE2020-03-2115:00
Kolejka 19
25MKS WOŁCZYNLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-03-2815:30
26UKS RODŁO OPOLELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-03-2815:30
27SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-03-2815:30
28ZKS MOTOR PRASZKAKS UNIA KOLONOWSKIE2020-03-2815:30
29LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYGZ LZS ŁUBNIANY2020-03-2815:30
30LZS JEŁOWALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-03-2815:30
31SSTIR LZS MECHNICELZS LIGOTA TURAWSKA2020-03-2815:30
32KS KRASIEJÓWLKS HETMAN BYCZYNA2020-03-2815:30
Kolejka 20
33LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS KRASIEJÓW2020-04-0416:00
34LKS HETMAN BYCZYNASSTIR LZS MECHNICE2020-04-0416:00
35LZS LIGOTA TURAWSKALZS JEŁOWA2020-04-0416:00
36LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-04-0416:00
37GZ LZS ŁUBNIANYZKS MOTOR PRASZKA2020-04-0416:00
38KS UNIA KOLONOWSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-04-0416:00
39UKS RODŁO OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-04-0416:00
40LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIMKS WOŁCZYN2020-04-0416:00
Kolejka 21
41LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-04-1113:00
42MKS WOŁCZYNULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-04-1113:00
43UKS RODŁO OPOLEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-04-1113:00
44SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŁUBNIANY2020-04-1113:00
45ZKS MOTOR PRASZKALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-04-1113:00
46LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS LIGOTA TURAWSKA2020-04-1113:00
47LZS JEŁOWALKS HETMAN BYCZYNA2020-04-1113:00
48SSTIR LZS MECHNICEKS KRASIEJÓW2020-04-1113:00
Kolejka 22
49LZS VICTORIA CHRÓŚCICESSTIR LZS MECHNICE2020-04-1816:30
50KS KRASIEJÓWLZS JEŁOWA2020-04-1816:30
51LKS HETMAN BYCZYNALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-04-1816:30
52LZS LIGOTA TURAWSKAZKS MOTOR PRASZKA2020-04-1816:30
53LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-04-1816:30
54UKS RODŁO OPOLEGZ LZS ŁUBNIANY2020-04-1816:30
55KS UNIA KOLONOWSKIEMKS WOŁCZYN2020-04-1816:30
56ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-04-1816:30
Kolejka 23
57ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-04-2517:00
58LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS UNIA KOLONOWSKIE2020-04-2517:00
59MKS WOŁCZYNGZ LZS ŁUBNIANY2020-04-2517:00
60UKS RODŁO OPOLELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-04-2517:00
61SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS LIGOTA TURAWSKA2020-04-2517:00
62ZKS MOTOR PRASZKALKS HETMAN BYCZYNA2020-04-2517:00
63LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS KRASIEJÓW2020-04-2517:00
64LZS JEŁOWASSTIR LZS MECHNICE2020-04-2517:00
Kolejka 24
65LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS JEŁOWA2020-05-0114:00
66SSTIR LZS MECHNICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-05-0114:00
67KS KRASIEJÓWZKS MOTOR PRASZKA2020-05-0114:00
68LKS HETMAN BYCZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-05-0114:00
69LZS LIGOTA TURAWSKAUKS RODŁO OPOLE2020-05-0114:00
70LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEMKS WOŁCZYN2020-05-0114:00
71GZ LZS ŁUBNIANYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-05-0114:00
72KS UNIA KOLONOWSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-05-0114:00
Kolejka 25
73KS UNIA KOLONOWSKIELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-05-0917:00
74ULKS ORZEŁ ŹLINICEGZ LZS ŁUBNIANY2020-05-0917:00
75LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-05-0917:00
76MKS WOŁCZYNLZS LIGOTA TURAWSKA2020-05-0917:00
77UKS RODŁO OPOLELKS HETMAN BYCZYNA2020-05-0917:00
78SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS KRASIEJÓW2020-05-0917:00
79ZKS MOTOR PRASZKASSTIR LZS MECHNICE2020-05-0917:00
80LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS JEŁOWA2020-05-0917:00
Kolejka 26
81LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-05-1617:00
82LZS JEŁOWAZKS MOTOR PRASZKA2020-05-1617:00
83SSTIR LZS MECHNICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-05-1617:00
84UKS RODŁO OPOLEKS KRASIEJÓW2020-05-1617:00
85LKS HETMAN BYCZYNAMKS WOŁCZYN2020-05-1617:00
86LZS LIGOTA TURAWSKALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-05-1617:00
87LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-05-1617:00
88GZ LZS ŁUBNIANYKS UNIA KOLONOWSKIE2020-05-1617:00
Kolejka 27
89GZ LZS ŁUBNIANYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-05-2317:00
90KS UNIA KOLONOWSKIELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-05-2317:00
91ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS LIGOTA TURAWSKA2020-05-2317:00
92LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS HETMAN BYCZYNA2020-05-2317:00
93MKS WOŁCZYNKS KRASIEJÓW2020-05-2317:00
94UKS RODŁO OPOLESSTIR LZS MECHNICE2020-05-2317:00
95SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS JEŁOWA2020-05-2317:00
96ZKS MOTOR PRASZKALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-05-2317:00
Kolejka 28
97LZS VICTORIA CHRÓŚCICEZKS MOTOR PRASZKA2020-05-3017:00
98LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-05-3017:00
99LZS JEŁOWAUKS RODŁO OPOLE2020-05-3017:00
100SSTIR LZS MECHNICEMKS WOŁCZYN2020-05-3017:00
101KS KRASIEJÓWLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-05-3017:00
102LKS HETMAN BYCZYNAULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-05-3017:00
103LZS LIGOTA TURAWSKAKS UNIA KOLONOWSKIE2020-05-3017:00
104LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEGZ LZS ŁUBNIANY2020-05-3017:00
Kolejka 29
105LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-06-0617:00
106GZ LZS ŁUBNIANYLZS LIGOTA TURAWSKA2020-06-0617:00
107KS UNIA KOLONOWSKIELKS HETMAN BYCZYNA2020-06-0617:00
108ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS KRASIEJÓW2020-06-0617:00
109LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISSTIR LZS MECHNICE2020-06-0617:00
110MKS WOŁCZYNLZS JEŁOWA2020-06-0617:00
111UKS RODŁO OPOLELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-06-0617:00
112SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIZKS MOTOR PRASZKA2020-06-0617:00
Kolejka 30
113LZS VICTORIA CHRÓŚCICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-06-1317:00
114ZKS MOTOR PRASZKAUKS RODŁO OPOLE2020-06-1317:00
115LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYMKS WOŁCZYN2020-06-1317:00
116LZS JEŁOWALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-06-1317:00
117SSTIR LZS MECHNICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-06-1317:00
118KS KRASIEJÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2020-06-1317:00
119LKS HETMAN BYCZYNAGZ LZS ŁUBNIANY2020-06-1317:00
120LZS LIGOTA TURAWSKALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-06-1317:00
NazwaE-mailTelefon
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl604948644
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl512113570
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl774271221
LZS JEŁOWAjelowa.start@pilkaopolska.pl603071082
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl503128424
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl8878843333
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl509616610
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl692254814
SSTIR LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694