KLASA OKRĘGOWA GRUPA I

Sponsorem rozgrywek Klasy okręgowej jest:    

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ZKS MOTOR PRASZKA000000:0
2ULKS ORZEŁ ŹLINICE000000:0
3UKS RODŁO OPOLE000000:0
4SSTIR LZS MECHNICE000000:0
5SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI000000:0
6MKS WOŁCZYN000000:0
7LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE000000:0
8LZS VICTORIA DOBRZYŃ000000:0
9LZS LIGOTA TURAWSKA000000:0
10LZS KUNIÓW 000000:0
11LZS JEŁOWA000000:0
12LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY000000:0
13LKS POLONIA KARŁOWICE000000:0
14LKS HETMAN BYCZYNA000000:0
15KS UNIA KOLONOWSKIE000000:0
16KS STOBRAWA LIGOTA DOLNA000000:0
17KS START DOBRODZIEŃ000000:0
18KS KRASIEJÓW000000:0
19GZ LZS ŁUBNIANY000000:0
201.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 1
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 1
Kolejka 1
1KS START DOBRODZIEŃLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-07-2517:00
2GZ LZS ŁUBNIANYLZS JEŁOWA2020-07-2517:00
3LKS HETMAN BYCZYNALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-07-2517:00
4LZS LIGOTA TURAWSKAZKS MOTOR PRASZKA2020-07-2617:00
5MKS WOŁCZYNUKS RODŁO OPOLE2020-07-2517:00
6LZS KUNIÓW LKS POLONIA KARŁOWICE2020-07-2617:00
7SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KOLONOWSKIE2020-07-2517:00
8SSTIR LZS MECHNICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-07-2517:00
91.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-07-2617:00
10KS KRASIEJÓWLZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-07-2517:00
Kolejka 2
11LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-08-0117:00
12KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAKS KRASIEJÓW2020-08-0117:00
13ULKS ORZEŁ ŹLINICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-08-0117:00
14KS UNIA KOLONOWSKIESSTIR LZS MECHNICE2020-08-0117:00
15LKS POLONIA KARŁOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-08-0117:00
16UKS RODŁO OPOLELZS KUNIÓW 2020-08-0117:00
17ZKS MOTOR PRASZKAMKS WOŁCZYN2020-08-0117:00
18LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS LIGOTA TURAWSKA2020-08-0117:00
19LZS JEŁOWALKS HETMAN BYCZYNA2020-08-0117:00
20KS START DOBRODZIEŃGZ LZS ŁUBNIANY2020-08-0117:00
Kolejka 3
21GZ LZS ŁUBNIANYLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-08-0817:00
22LKS HETMAN BYCZYNAKS START DOBRODZIEŃ2020-08-0817:00
23LZS LIGOTA TURAWSKALZS JEŁOWA2020-08-0817:00
24MKS WOŁCZYNLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-08-0817:00
25LZS KUNIÓW ZKS MOTOR PRASZKA2020-08-0917:00
26SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIUKS RODŁO OPOLE2020-08-0817:00
27SSTIR LZS MECHNICELKS POLONIA KARŁOWICE2020-08-0817:00
281.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-08-0917:00
29KS KRASIEJÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-08-0817:00
30LZS VICTORIA DOBRZYŃKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-08-0917:00
Kolejka 4
31LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-08-1517:00
32ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-08-1517:00
33KS UNIA KOLONOWSKIEKS KRASIEJÓW2020-08-1517:00
34LKS POLONIA KARŁOWICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-08-1517:00
35UKS RODŁO OPOLESSTIR LZS MECHNICE2020-08-1517:00
36ZKS MOTOR PRASZKASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-08-1517:00
37LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS KUNIÓW 2020-08-1517:00
38LZS JEŁOWAMKS WOŁCZYN2020-08-1517:00
39KS START DOBRODZIEŃLZS LIGOTA TURAWSKA2020-08-1517:00
40GZ LZS ŁUBNIANYLKS HETMAN BYCZYNA2020-08-1517:00
Kolejka 5
41LKS HETMAN BYCZYNALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-08-2217:00
42LZS LIGOTA TURAWSKAGZ LZS ŁUBNIANY2020-08-2217:00
43MKS WOŁCZYNKS START DOBRODZIEŃ2020-08-2217:00
44LZS KUNIÓW LZS JEŁOWA2020-08-2217:00
45SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-08-2217:00
46SSTIR LZS MECHNICEZKS MOTOR PRASZKA2020-08-2217:00
471.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEUKS RODŁO OPOLE2020-08-2317:00
48KS KRASIEJÓWLKS POLONIA KARŁOWICE2020-08-2217:00
49LZS VICTORIA DOBRZYŃKS UNIA KOLONOWSKIE2020-08-2317:00
50KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-08-2217:00
Kolejka 6
51LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-08-2917:00
52KS UNIA KOLONOWSKIEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-08-2917:00
53LKS POLONIA KARŁOWICELZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-08-2917:00
54UKS RODŁO OPOLEKS KRASIEJÓW2020-08-2917:00
55ZKS MOTOR PRASZKA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-08-2917:00
56LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSSTIR LZS MECHNICE2020-08-2917:00
57LZS JEŁOWASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-08-2917:00
58KS START DOBRODZIEŃLZS KUNIÓW 2020-08-2917:00
59GZ LZS ŁUBNIANYMKS WOŁCZYN2020-08-2917:00
60LKS HETMAN BYCZYNALZS LIGOTA TURAWSKA2020-08-2917:00
Kolejka 7
61LZS LIGOTA TURAWSKALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-09-0516:30
62MKS WOŁCZYNLKS HETMAN BYCZYNA2020-09-0616:30
63LZS KUNIÓW GZ LZS ŁUBNIANY2020-09-0516:30
64SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS START DOBRODZIEŃ2020-09-0516:30
65SSTIR LZS MECHNICELZS JEŁOWA2020-09-0516:30
661.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-09-0516:30
67KS KRASIEJÓWZKS MOTOR PRASZKA2020-09-0516:30
68LZS VICTORIA DOBRZYŃUKS RODŁO OPOLE2020-09-0616:30
69KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALKS POLONIA KARŁOWICE2020-09-0516:30
70ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-0516:30
Kolejka 8
71LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-1216:30
72LKS POLONIA KARŁOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-09-1216:30
73UKS RODŁO OPOLEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-09-1216:30
74ZKS MOTOR PRASZKALZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-09-1216:30
75LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS KRASIEJÓW2020-09-1216:30
76LZS JEŁOWA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-09-1216:30
77KS START DOBRODZIEŃSSTIR LZS MECHNICE2020-09-1216:30
78GZ LZS ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-09-1216:30
79LKS HETMAN BYCZYNALZS KUNIÓW 2020-09-1216:30
80LZS LIGOTA TURAWSKAMKS WOŁCZYN2020-09-1216:30
Kolejka 9
81MKS WOŁCZYNLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-09-1916:00
82LZS KUNIÓW LZS LIGOTA TURAWSKA2020-09-2016:00
83SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2020-09-1916:00
84SSTIR LZS MECHNICEGZ LZS ŁUBNIANY2020-09-1916:00
851.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS START DOBRODZIEŃ2020-09-2016:00
86KS KRASIEJÓWLZS JEŁOWA2020-09-1916:00
87LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-09-1916:00
88KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAZKS MOTOR PRASZKA2020-09-1916:00
89ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS RODŁO OPOLE2020-09-1916:00
90KS UNIA KOLONOWSKIELKS POLONIA KARŁOWICE2020-09-1916:00
Kolejka 10
91LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELKS POLONIA KARŁOWICE2020-09-2616:00
92UKS RODŁO OPOLEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-2616:00
93ZKS MOTOR PRASZKAULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-09-2616:00
94LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-09-2616:00
95LZS JEŁOWALZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-09-2616:00
96KS START DOBRODZIEŃKS KRASIEJÓW2020-09-2616:00
97GZ LZS ŁUBNIANY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-09-2616:00
98LKS HETMAN BYCZYNASSTIR LZS MECHNICE2020-09-2616:00
99LZS LIGOTA TURAWSKASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-09-2616:00
100MKS WOŁCZYNLZS KUNIÓW 2020-09-2616:00
Kolejka 11
101LZS KUNIÓW LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-10-0415:30
102SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS WOŁCZYN2020-10-0315:30
103SSTIR LZS MECHNICELZS LIGOTA TURAWSKA2020-10-0315:30
1041.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS HETMAN BYCZYNA2020-10-0415:30
105KS KRASIEJÓWGZ LZS ŁUBNIANY2020-10-0315:30
106LZS VICTORIA DOBRZYŃKS START DOBRODZIEŃ2020-10-0315:30
107KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS JEŁOWA2020-10-0315:30
108ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-10-0315:30
109KS UNIA KOLONOWSKIEZKS MOTOR PRASZKA2020-10-0315:30
110LKS POLONIA KARŁOWICEUKS RODŁO OPOLE2020-10-0315:30
Kolejka 12
111LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEUKS RODŁO OPOLE2020-10-1015:00
112ZKS MOTOR PRASZKALKS POLONIA KARŁOWICE2020-10-1015:00
113LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-1015:00
114LZS JEŁOWAULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-10-1015:00
115KS START DOBRODZIEŃKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-10-1015:00
116GZ LZS ŁUBNIANYLZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-10-1015:00
117LKS HETMAN BYCZYNAKS KRASIEJÓW2020-10-1015:00
118LZS LIGOTA TURAWSKA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-10-1015:00
119MKS WOŁCZYNSSTIR LZS MECHNICE2020-10-1015:00
120LZS KUNIÓW SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-10-1015:00
Kolejka 13
121SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-10-1714:30
122SSTIR LZS MECHNICELZS KUNIÓW 2020-10-1714:30
1231.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEMKS WOŁCZYN2020-10-1814:30
124KS KRASIEJÓWLZS LIGOTA TURAWSKA2020-10-1714:30
125LZS VICTORIA DOBRZYŃLKS HETMAN BYCZYNA2020-10-1814:30
126KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAGZ LZS ŁUBNIANY2020-10-1714:30
127ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS START DOBRODZIEŃ2020-10-1714:30
128KS UNIA KOLONOWSKIELZS JEŁOWA2020-10-1714:30
129LKS POLONIA KARŁOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-10-1714:30
130UKS RODŁO OPOLEZKS MOTOR PRASZKA2020-10-1714:30
Kolejka 14
131LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEZKS MOTOR PRASZKA2020-10-2414:30
132LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS RODŁO OPOLE2020-10-2414:30
133LZS JEŁOWALKS POLONIA KARŁOWICE2020-10-2414:30
134KS START DOBRODZIEŃKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-2414:30
135GZ LZS ŁUBNIANYULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-10-2414:30
136LKS HETMAN BYCZYNAKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-10-2414:30
137LZS LIGOTA TURAWSKALZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-10-2414:30
138MKS WOŁCZYNKS KRASIEJÓW2020-10-2414:30
139LZS KUNIÓW 1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-10-2514:00
140SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISSTIR LZS MECHNICE2020-10-2414:30
Kolejka 15
141SSTIR LZS MECHNICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-10-3114:00
1421.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-10-3114:00
143KS KRASIEJÓWLZS KUNIÓW 2020-10-3114:00
144LZS VICTORIA DOBRZYŃMKS WOŁCZYN2020-10-3114:00
145KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS LIGOTA TURAWSKA2020-10-3114:00
146ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS HETMAN BYCZYNA2020-10-3114:00
147KS UNIA KOLONOWSKIEGZ LZS ŁUBNIANY2020-10-3114:00
148LKS POLONIA KARŁOWICEKS START DOBRODZIEŃ2020-10-3114:00
149UKS RODŁO OPOLELZS JEŁOWA2020-10-3114:00
150ZKS MOTOR PRASZKALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-10-3114:00
Kolejka 16
151LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-11-0713:30
152LZS JEŁOWAZKS MOTOR PRASZKA2020-11-0713:30
153KS START DOBRODZIEŃUKS RODŁO OPOLE2020-11-0713:30
154GZ LZS ŁUBNIANYLKS POLONIA KARŁOWICE2020-11-0713:30
155LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KOLONOWSKIE2020-11-0713:30
156LZS LIGOTA TURAWSKAULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-11-0713:30
157MKS WOŁCZYNKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-11-0713:30
158LZS KUNIÓW LZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-11-0813:30
159SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS KRASIEJÓW2020-11-0713:30
160SSTIR LZS MECHNICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-11-0713:30
Kolejka 17
1611.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-11-1513:30
162KS KRASIEJÓWSSTIR LZS MECHNICE2020-11-1413:30
163LZS VICTORIA DOBRZYŃSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-11-1413:30
164KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS KUNIÓW 2020-11-1413:30
165ULKS ORZEŁ ŹLINICEMKS WOŁCZYN2020-11-1413:30
166KS UNIA KOLONOWSKIELZS LIGOTA TURAWSKA2020-11-1413:30
167LKS POLONIA KARŁOWICELKS HETMAN BYCZYNA2020-11-1413:30
168UKS RODŁO OPOLEGZ LZS ŁUBNIANY2020-11-1413:30
169ZKS MOTOR PRASZKAKS START DOBRODZIEŃ2020-11-1413:30
170LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS JEŁOWA2020-11-1413:30
Kolejka 18
171LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS JEŁOWA2020-11-2113:00
172KS START DOBRODZIEŃLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-11-2113:00
173GZ LZS ŁUBNIANYZKS MOTOR PRASZKA2020-11-2113:00
174LKS HETMAN BYCZYNAUKS RODŁO OPOLE2020-11-2113:00
175LZS LIGOTA TURAWSKALKS POLONIA KARŁOWICE2020-11-2113:00
176MKS WOŁCZYNKS UNIA KOLONOWSKIE2020-11-2113:00
177LZS KUNIÓW ULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-11-2113:00
178SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-11-2113:00
179SSTIR LZS MECHNICELZS VICTORIA DOBRZYŃ2020-11-2113:00
1801.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS KRASIEJÓW2020-11-2113:00
Kolejka 19
181KS KRASIEJÓWLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2020-11-2813:00
182LZS VICTORIA DOBRZYŃ1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-11-2813:00
183KS STOBRAWA LIGOTA DOLNASSTIR LZS MECHNICE2020-11-2813:00
184ULKS ORZEŁ ŹLINICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-11-2813:00
185KS UNIA KOLONOWSKIELZS KUNIÓW 2020-11-2813:00
186LKS POLONIA KARŁOWICEMKS WOŁCZYN2020-11-2813:00
187UKS RODŁO OPOLELZS LIGOTA TURAWSKA2020-11-2813:00
188ZKS MOTOR PRASZKALKS HETMAN BYCZYNA2020-11-2813:00
189LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYGZ LZS ŁUBNIANY2020-11-2813:00
190LZS JEŁOWAKS START DOBRODZIEŃ2020-11-2813:00
NazwaE-mailTelefon
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl604948644
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl512113570
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl774271221
LZS JEŁOWAjelowa.start@pilkaopolska.pl603071082
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl503128424
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl8878843333
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl509616610
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl692254814
SSTIR LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694